Obstawianie Meczy Online
Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie

Zaktualizowane: 31.01.2024

Bonusy bukmacherskie pojawiają się w różnych formach: reload bonusów, cashbacków, darmowych zakładów… Poza promocjami na same zakłady, oferty bukmacherów mogą też obejmować dodatkowe atrakcje, jak Koła Fortuny lub zdrapki dla aktywnych klientów.

x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsze bonusy bukmacherskie w 2024 roku

Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane
Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane

Kalkulator premii

Gdzie szukać bonusy bukmacherskie?

Najprostszą opcją jest przeszukanie zakładki z promocjami na stronie. Jeśli jednak masz trochę czasu i chęci, warto poszukać dodatkowych ofert bukmacherów.

Zacznij poszukiwania od newslettera. Przejrzyj też strony firm partnerskich oraz te, opisujące bonusy bukmacherskie na polskim rynku. Zajrzyj też do regulaminu programu VIP – jeśli chcesz zostać u bukmachera na dłużej, będzie to zwykle najbardziej opłacalne rozwiązanie.

💸 Najlepsze Reload BonusBetfan
🔄 Najlepsze Cashback BonusPzbuk
🎁 Najlepsze prezentySTS
💎 Najlepsze Program VIPLVBet

Jak wybrać najlepszy bonus?

Nawet promocje najlepszych bukmacherów nie są w 100% uniwersalne. Chcąc wybrać idealną dla siebie, musisz brać pod uwagę własne potrzeby. Oferujący bonusy bukmacherzy kierują się potrzebami całej swojej społeczności, dlatego katalogi ofert na poszczególnych stronach mają wiele cech wspólnych. Zanim dokonasz wyboru, zastanów się:

1/3
Krok 1
Na co chcesz przeznaczyć bonus?

Na co chcesz przeznaczyć bonus?

Jeśli interesujesz się jedną lub niewielką liczbą dyscyplin, bonusy u bukmacherów nastawionych na zwiększanie depozytów mogą się okazać nieopłacalne. Nie spiesz się. Szukaj ofert przeznaczonych bezpośrednio dla Twoich ulubionych dyscyplin. Istnieje spora szansa, że trafisz na czasową promocję, stworzoną z okazji ważnych rozgrywek. Prawdopodobnie będzie ona znacznie bardziej opłacalna niż oferty bukmacherów spotykane na co dzień.

Krok 2
Czy regulamin jest jasny?

Czy regulamin jest jasny?

Publikując swoje promocje, bukmacher musi zapewnić graczom jasny i dobrze opisany regulamin. Nie wolno dopuścić do sytuacji, w której gracz chce skorzystać z oferty, spełniając wszystkie wymienione w regulaminie warunki, a mimo to nie uzyskuje bonusu. W razie wątpliwości zawsze pytaj obsługę strony o szczegóły!

Krok 3
Czy wybrałeś odpowiednią stronę?

Czy wybrałeś odpowiednią stronę?

Niezależnie od tego, jak dobre są promocje, bukmacher musi spełnić też kilka innych warunków: zapewniać graczom bezpieczeństwo, legalną grę i wygodne korzystanie ze strony. Nawet jeżeli znajdziesz bardzo dobrą ofertę, zawsze warto też prześledzić dla pewności kilka konkurencyjnych adresów.

Legalność i regulacje dotyczące bonusów bukmacherskich

Wybierając bonusy bukmacherskie w licencjonowanych stronach bukmacherskich, masz pewność, że są one uczciwe i legalne, niezależnie od formy. Zawsze warto jednak czytać regulaminy. Oferty bukmacherów stawiają przed klientami pewne wymagania. Przeglądając regulamin, zwracaj uwagę na:

Zasady i warunki
✅ Wymogi obrotuNa niektóre promocje bukmacher nakłada warunki obrotu. Musisz więc zagrać środkami bonusowymi tyle razy, ile wskazuje regulamin. Dopóki nie spełnisz tego warunku, środki będą niewypłacalne.
✅ Termin ważnościSwoje bonusy bukmacherzy udostępniają tylko na pewien czas. Zasada tyczy się zarówno odbioru bonusu, jak i wykorzystania darmowych środków (o ile dana oferta je zawiera). Straconego bonusu nie da się odzyskać. Pamiętaj o tym, planując swój budżet.
✅ Wybrane gryBonusy bukmacherskie są często przyznawane tylko dla wybranych gier. Zazwyczaj jest to wspomniane w tytule oferty. Czasem jednak, gdy dotyczy ona większej liczby kategorii, może znaleźć je tylko w regulaminie.
✅ Zakres sumKażdy bonus dla depozytu, cashback itp. posiada ustalony zakres wpłat lub wypłat. Zostanie przyznany tylko, jeśli klient osiągnie wymagane minimum. Suma bonusu nie przekroczy też wskazanego górnego progu.

Kategorie bonusów

Przyjrzyjmy się popularnym typom ofert. Wymienione kategorie są najczęściej spotykanymi, jednak wszystkie bonusy bukmacherzy mogą dostosowywać do potrzeb swoich społeczności. Każda z nich jest specyficzna i ma określone potrzeby w kwestii różnorodności ofert i wysokości bonusowych wpłat.

🎁 Kategorie💰 O bonusie🏅 Najlepsza oferta
Reload bonusBonus przyznawany po wpłacie.Betfan
CashbackMożliwość odzyskania strat.Pzbuk
PrezentyDarmowe dodatki za zrobienie czegoś, na przykład za instalację aplikacji mobilnej.STS
Wypłata za goleJeśli zgadniesz ilość zdobytych punktów, otrzymasz bonus.Superbet
Zakłady bonusoweŻeton o określonej wartości, którego możesz użyć do postawienia wybranego zakładu.Fuksiarz.pl
Punkty lojalnościowePunkty lojalnościowe są przyznawane za zakłady lub depozyt. Takie punkty można wymienić na bonusy lub gotówkę.eToto
Program VIPBonusy rosną wraz z lojalnością.LVBet

Reload bonus

Najczęściej spotykane bonusy bukmacherskie to dodatkowa gotówka do depozytów. Dzięki niej gracz może obstawiać dowolne gry (o ile bonus nie zakłada ograniczeń). Jest to najbardziej uniwersalna oferta. Spotkasz ją praktycznie na każdej stronie.

Najwyższe reload bonusy bukmacherzy przyznają z reguły na start. Ich zadaniem jest zwabienie jak największej liczby nowych gości. Bonusy na start mają ograniczony termin przydatności, więc decydując się na odbiór, musisz wykonać pierwszy przelew niedługo po rejestracji. Środki bonusowe są ważne nieco dłużej, jednak niewykorzystane w terminie również przepadną.

Cashback

Każdy bukmacher bonusy tworzy głównie według potrzeb rynku. O ile dodatki do wpłat są świetne na start, klienci obracający w zakładach dużymi sumami lubią przede wszystkim cashbacki.

Co to takiego? Mówiąc najprościej – cashback to gotówka za przegrane zakłady. Zwrot jest oczywiście niewielki. Oferty bukmacherów w formie cashbacku mają wysokość np. 5 lub 12 procent. Jest to jednak forma zabezpieczenia użytkownika na wypadek przegranej.

Nowi gracze dostają zwykle odpowiednio niższy procent zwrotu. Najwyższy przysługuje zasłużonym kontom VIP.

Prezenty

Promocje bukmacherów z darmowymi dodatkami cieszą się dużym wzięciem! Prezenty rozdawane są zwykle za wykonanie pewnej akcji. Sporo stron przyznaje np. trochę darmowej gotówki za pobranie swojej aplikacji. Prezent zostaje przyznany, jeśli użytkownik w określonym terminie zainstaluje ją na swoim urządzeniu mobilnym (telefonie, czy tablecie) i zaloguje się za pomocą swojego konta ze strony bukmachera.

Inną sytuacją, gdzie bukmacher bonusy rozdaje za darmo, są prezenty w formie kuponów na zakłady. Promocja ta jest zwykle dostępna dla osób, grających regularnie. Przykładowo: dokonując depozytu w danym tygodniu, klienci mogą postawić jeden lub kilka darmowych zakładów i wygrać prawdziwe pieniądze, nie wydając nic ze swojego konta.

Koło Fortuny

Zapewne wiesz, na czym polega ta gra. Koło Fortuny jest podzielone na kilka równych pól, a na każdym z nich widnieje określona nagroda. Kręcąc kołem (promocje bukmacherów online wymagają oczywiście tylko kliknięcia), losujesz swoją wygraną.

Co można znaleźć na tarczy koła? Zobaczysz tam wszelkie dostępne oferty bukmacherów: reload bonusy, darmowe zakłady, gotówkę, zdrapki, a nawet nagrody rzeczowe, jak smartfony, tablety lub laptopy.

Koła Fortuny dostępne są zwykle raz na tydzień dla klientów, którzy wpłacili na konto minimalną sumę (zwykle to kwota rzędu kilkudziesięciu złotych) lub rozegrali ustaloną liczbę zakładów.

Wypłata za gole

Bonusy bukmacherskie za gole pozwalają użytkownikom na wspieranie ulubionych drużyn i wygrywanie niezależnie od końcowego wyniku meczu.

Bukmacher stawia tu warunek – określona drużyna ma zdobyć punkty w nadchodzącym meczu. Jeśli się tak wydarzy, posiadacz kuponu zgarnia wygraną z wyznaczonej puli.

Warunki mogą zostać spełnione nawet, jeśli końcowy wynik wykaże zdecydowaną przewagę drużyny przeciwnej. Rzadko jednak ma miejsce sytuacja, w której jeden z zespołów nie zdobywa zupełnie żadnych punktów…

Zakłady bonusowe

Bonusy u bukmacherów mogą przybrać formę zakładów na specjalnych zasadach. W takim wypadku oferta dotyczy zazwyczaj konkretnych kategorii zakładów lub jest aktywowana na kilka, czy kilkanaście dni.

Zakłady bonusowe to najczęściej obstawianie na lepszych kursach lub odjęcie podatku od stawki. Są to więc oferty, w których bukmacher rezygnuje z części swojego zysku na rzecz gracza.

Punkty lojalnościowe

Na te bonusy bukmacherzy, posiadający na swoich stronach sklepy i programy VIP, kładą szczególnie duży nacisk. Punkty lojalnościowe można przyznawać za wpłacone na konto środki, pieniądze przeznaczone na gry lub (co zdarza się rzadziej) za wygrane z zakładów.

Użytkownik posiadający już pewną pulę punktów ma zwykle do dyspozycji zakup bonusu, lub wymianę punktów na gotówkę. Zdarza się, że bukmacherzy oferują też zakup gadżetów, jak koszulki itp. Nie jest to często spotykane, ale stali użytkownicy zawsze doceniają możliwość otrzymania prezentu z logo ulubionej strony.

Program VIP

VIPy są szczególnymi klientami. Największe strony oferują im personalizowane oferty, najlepsze kursy, spory cashback, a nawet trochę usług niedotyczących bezpośrednio strony – VIPy mogą otrzymywać specjalne wejściówki na mecze i gale lub mieć do dyspozycji managera konta.

Mniejsze strony starają się zwykle nagrodzić swoich klientów bonusową gotówką lub promocjami.

Wypłata bonusów

Bonusy bukmacherskie, w których przyznawane są darmowe środki na grę, nie podlegają wypłacie. Jest to pewna pula wirtualnych punktów, którą można wykorzystać do gry, uzyskując z jej pomocą prawdziwe pieniądze. Trzeba oczywiście spełnić przedtem warunki opisane w regulaminie – osiągnąć minimalną wypłacalną sumę, spełnić warunki obrotu i nie przekroczyć terminu ważności bonusu.

Wypłata cashbacków, czy wygranych turniejowych jest zazwyczaj „darmowa”. Są to w końcu środki uzyskane z wielu rund zakładów.

Zanim zdecydujesz się na konkretnego bukmachera, sprawdź koniecznie, jakie metody depozytów i wypłat uznaje! Strony w pełni zalegalizowane na terenie Polski udostępniają zwykle takie metody płatności jak VISA, Przelewy24, a nawet BLIK, czy Paysafecard. Niestety nie wszystkie z nich muszą również być dostępne dla wypłat.

Jeszcze inną sprawą są ewentualne opłaty serwisowe. Skąd się biorą? Bukmacher nawiązujący współpracę z operatorem, rozlicza się z nim za transakcje. Teoretycznie jest to koszt ponoszony przez klienta, jednak większość bukmacherów bierze je na siebie, by goście mogli cieszyć się 100% swoich depozytów.

Niestety czasem oferty bukmacherów nie obejmują pokrycia kosztów transakcji i jest to spotykane szczególnie przy wypłatach. Część ze stron idzie z klientem na kompromis, oferując darmowe transakcje pod warunkiem ograniczenia ich liczby np. do 1 na tydzień.

Wszystkie warianty muszą być opisane w regulaminie, jednak poszukiwanie ich bywa bardzo czasochłonne. Najlepszą opcją jest tu kontakt z obsługą i dopytanie o szczegóły.

 • Mastercard
  Bukmacher kartą Mastercard
  Oferowane przez 15 Kasyna
  >
 • Visa
  Bukmacher kartą VISA
  Oferowane przez 15 Kasyna
  >
 • PaySafeCard
  Bukmacher PaySafeCard
  Oferowane przez 10 Kasyna
  >
 • BLIK
  Bukmacherzy BLIK
  Oferowane przez 11 Kasyna
  >
 • Przelewy24
  Bukmacherzy z Przelewy24
  Oferowane przez 11 Kasyna
  >

Podsumowanie

Bonusy bukmacherów potrafią zaskoczyć wysokimi sumami i opłacalnością! Są też bardzo różnorodne i większość stron posiada wiele ciekawych ofert dla każdego, niezależnie, jaki sport wybiera dany klient.

Bonusy u bukmacherów posiadają długie i szczegółowe regulaminy. Ich wertowanie może być nużące, jednak użytkownicy z pewnym stażem potrafią wyszukiwać istotne informacje niemal natychmiast. To kwestia wprawy!

Niektóre bonusy bukmacherzy udostępniają jedynie dla wybranych klientów (użytkowników aplikacji, klientów VIP, subskrybentów…), dlatego warto rozglądać się za nowymi możliwościami.

Jak widzisz, bonusy bukmacherskie to dość skomplikowany, ale jednocześnie wciągający temat. Teraz, gdy znasz już wszystkie podstawy, nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć do gry! Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Powiązane strony

Ranking bukmacherów
Ranking bukmacherów
Szymon W.
Przedstawiamy nasz najnowszy ranking zakładów bukmacherskich! Dowiesz się z niego, które strony strony do obstawiani...
Czytaj dalej
Nowi bukmacherzy
Nowi bukmacherzy
Szymon W.
Strony bukmacherskie powstają każdego roku. Sporo z nich nie utrzymuje się na rynku i w ciągu roku czy dwóch znika ...
Czytaj dalej
Metody płatności
Metody płatności
Jakub N.
Czy metody płatności w Polsce dają możliwość swobodnego korzystania z kont? W artykule przyjrzymy się poszczegól...
Czytaj dalej
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Jakub N.
Tym razem zajmiemy się minimalnym depozytem. Interesuje on zazwyczaj nowicjuszy lub osoby zapoznające się dopiero z n...
Czytaj dalej

Często zadawane pytania

Czy polscy bukmacherzy oferują bonusy?

Tak. Polskie bonusy mają tę samą formę, co zagraniczne.

Jakie są najlepsze bonusy bukmacherskie?

Wszystko zależy od potrzeb gracza. Najbardziej popularne są reload bonusy i cashbacki.

Jaki bonus powinienem wybrać?

Dobierz go do swojego stylu gry. Jeśli lubisz konkretną dyscyplinę, istnieje spora szansa, że trafisz na specjalne promocje właśnie dla niej.

Jakub Nowak
Autor
Jakub Nowak
Od 5 lat pracuje w branży iGaming Były komentator sportowy Gra w piłkę nożną od 25 lat
23 artykułów

Życie Jakuba od małego związane jest ze sportem. Jego hobby z dzieciństwa zmotywowało go do zostania komentatorem sportowym. Kiedy jednak zdał sobie sprawę, że jest już wyczerpany pracą w tej branży, zainteresował się iGamingiem. Jakub pracuje obecnie dla zespołu bukmachera.com i wprowadza szerszą publiczność w świat zakładów sportowych.

O Jakub Nowak

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie