Opublikowane przez
Bukmachera.com

Paypal

Jeżeli chociaż raz kupowałeś coś przez internet, to na pewno natknąłeś się na PayPal. Ten system płatności internetowych stosowany jest zarówno do dokonywania zapłat za produkty i usługi, jak i do otrzymywania wynagrodzeń czy zwrotów. Czy jednak PayPal sprawdzi się u bukmachera?

Najlepsi bukmacherzy akceptujący PayPal

Filtruj według:
Najnowsza
Ocena
Kwota bonusu
Czas wypłaty
STS
STS
5/5
Pzbuk
Pzbuk
4.8/5
BetFan
BetFan
4.8/5
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5

Jak działa PayPal?

Bawiąc się w typowanie meczów, musisz przede wszystkim doładować gotówką swoje konto. Bukmacherzy oferują oczywiście szereg bonusów, freebetów czy ekstra pieniądze na zakłady, ale wszystko to wymaga zwykle zdeponowania chociaż minimalnej kwoty. Polscy typerzy wybierają często karty płatnicze i przelewy bankowe. Czy warto zamiast tego wybrać u bukmachera PayPal? Sprawdziliśmy dokładnie, jak system PayPal sprawdza się w zakładach bukmacherskich. Porównaliśmy go z konkurencyjnymi środkami płatniczymi oraz omówiliśmy typowe sytuacje, o których warto pamiętać, wybierając tę metodę. Zapraszamy do lektury!

PayPal to niezwykle popularny na świecie system realizowania płatności internetowych. PayPal pozwala w szybki i bezpieczny sposób przekazywać pieniądze z wybranego źródła (np. karta płatnicza czy konto bankowe) danemu odbiorcy (np. w zakładzie bukmacherskim czy sklepie) bez udostępniania żadnych dodatkowych danych. Zaletą PayPala jest to, że jest darmowy dla kupujących oraz działa niemal jak konto bankowe, umożliwiając trzymanie gotówki w rozmaitych walutach.

O PayPal
📜 Założony w1998
📝 WłaścicielPayPal Holdings, Inc.
🌍 Obsługiwane krajeKanada, USA, Australia, Francja, Niemcy, Szwecja (+196 więcej)
💳 Rodzaj systemu płatnościPortfel elektroniczny
💸 Najlepsze alternatywyRevolut, Skrill, Trustly, Neteller

Najlepsze bukmacherzy PayPal według kategorii

🏆 Najlepszy bukmacher PayPalSTS
📈 Bukmacher PayPal z najlepszymi kursamiPzbuk
🔥 Bukmacher PayPal z najszybszymi wypłatamiBetfan
📱 Bukmacher PayPal z najlepszą aplikacją mobilnąFuksiarz
BetFan
BetFan
4.8 / 5
200% bonus do 300 PLN + 450 PLN freebet
Pzbuk
Pzbuk
4.8 / 5
250 PLN Na Start
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8 / 5
Graj bez ryzyka do 500 PLN Bonus dla nowych klientów
STS
STS
5 / 5
Bonus do 1560 zł Bonus dla nowych klientów

Czy płatności PayPal w zakładach bukmacherskich to dobry pomysł?

PayPal, jak zaraz się przekonasz, nie jest najszybszą metodą płatności. Wiele osób powie też, że inne sposoby wpłacania środków są wygodniejsze. Ten system ma jednak ogromną zaletę, którą jest bezpieczeństwo. Płacąc za pomocą PayPal u bukmachera (czy gdziekolwiek indziej) gwarantujesz sobie, że dane twojej karty płatniczej czy banku nie są nigdzie udostępniane.

Dodatkowym poziomem zabezpieczeń jest zastosowanie systemu 3D-Secure, który działa, gdy źródłem płatności PayPal jest karta Visa, Mastercard lub American Express. Wielu graczy bawiących się u bukmacherów ma karty płatnicze, więc to dobra informacja dla typerów ceniących poczucie bezpieczeństwa. Kolejnym ciekawym zabezpieczeniem oferowanym przez PayPal jest program ochrony kupujących online.

Czy wpłata u bukmachera za pomocą PayPal jest darmowa? Tak! PayPal pobiera prowizje za wybrane usługi, ale wpłaty online są darmowe. Jest jeden warunek – wpłata musi odbywać się w tej samej walucie, którą masz na koncie. W przeciwnym razie musisz liczyć się z kosztami przewalutowania.

Powiązanie konta PayPal z kartą płatniczą pozwala więc na bezpieczne i błyskawiczne płatności u bukmacherów. Trzeba jednak pamiętać o jednym! PayPal u bukmachera to system jednostronny, pozwalający na wpłaty. Wypłata wygranych musi się już odbywać na rachunek bankowy.

Płatności u bukmachera PayPal a płatności innymi metodami

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, płatności PayPal w zakładach bukmacherskich mają silną konkurencję. Z jednej strony PayPal jest ogromnym systemem, z którego aktywnie korzysta prawie 400 milionów ludzi na całym świecie. Z drugiej, kilka czynników sprawia, że można rozważyć inną metodę.

Do najpopularniejszych alternatyw należą:

 • Przelewy bankowe
 • BLIK
 • Karty płatnicze
 • Kryptowaluty

Każdą z tych metod porównaliśmy z płatnościami PayPal w zakładach bukmacherskich. Zachęcamy do samodzielnego wybrania najlepszego środka płatniczego dla siebie.

Przelewy bankowe

Przelewy bankowe mogą się wydawać przestarzałe w czasach e-portfeli i kryptowalut, ale wciąż mają mocną pozycję. Po pierwsze, dzięki rozwiązaniom takim jak Dotpay czy Tpay możliwe są błyskawiczne depozyty u bukmacherów. Po drugie, transfer wygranych może odbywać się jedynie na konto bankowe. Idzie za tym wygoda korzystania z jednego środka do wpłat i wypłat. PayPal można z powodzeniem zasilać za pomocą tradycyjnego rachunku bankowego. Dzięki temu zapewniamy sobie szybką i bezpieczną płatność PayPal u bukmachera, która jest dobrą alternatywą nawet dla szybkich przelewów.

BLIK

BLIK zna w zasadzie każdy. Ten polski system błyskawicznych płatności obsługiwanych za pomocą smartfona jest niezwykle popularny. W zasadzie bez przeszkód zrealizujemy płatność za pomocą BLIKA u większości bukmacherów. Czy płatność PayPal w zakładach bukmacherskich jest więc gorszym wyborem niż BLIK? Nie! BLIK jest rozpowszechniony w Polsce, a PayPal to system globalny, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli chcemy mieć możliwość grania za granicą, PayPal to jeden z najlepszych możliwych wyborów.

Karty płatnicze

Karty płatnicze to metoda znana wszystkim. O ile w świecie offline do zapłaty wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, o tyle w przypadku płatności kartą konieczne jest podane jej danych w wyskakującym okienku. Wiąże się to oczywiście ze sporym ryzykiem, ponieważ złośliwe oprogramowanie może usiłować wykraść dane naszych kart płatniczych podczas dokonywania płatności. Płatność PayPal w zakładach bukmacherskich ma tutaj sporą przewagę. Nawet jeśli do zasilania konta PayPal używamy karty płatniczej to jej dane nie są udostępniane innym użytkownikom systemu. Gwarantuje to znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa.

Kryptowaluty

Na polskim rynku wciąż bardzo niewielu jest bukmacherów, którzy są otwarci na płatności kryptowalutami. Szkoda, odebranie wygranej za poprawny typ w bitcoinie może być prawdziwą fortuną! Kryptowaluty zapewniają dużą anonimowość, dlatego część osób wybiera je do płatności online. Niestety, lista bukmacherów, którzy pozwalają wybrać BTC jako walutę konta jest znikoma. Pozostaje cieszyć się, że płatności PayPal u bukmacherów pozostają szyfrowane, co zapewnia podobne poczucie bezpieczeństwa typerom.

 • BLIK
  BLIK
  BLIK akceptuje 11 Kasyna

  System płatności mobilnych działający pod nadzorem Polskiego Standardu Płat...

  BLIK kasyna
 • Mastercard
  Mastercard
  Mastercard akceptuje 13 Kasyna

  Wśród samych kart z kolei również znajduje się dużo firm oferujących tego...

  Mastercard kasyna
 • Neteller
  Neteller
  Neteller akceptuje 2 Kasyna

  Powstał w 1999 roku i od tego czasu zdobył uznanie na całym świecie. Szczeg�...

  Neteller kasyna
 • Przelewy24
  Przelewy24
  Przelewy24 akceptuje 11 Kasyna

  Dzisiaj ta forma płatności jest w Polsce bardzo rozpowszechniona. Dzieje się ...

  Przelewy24 kasyna
 • Skrill
  Skrill
  Skrill akceptuje 4 Kasyna

  Skrill to utworzony w 2001 roku multifunkcyjny serwis transferowy z funkcją por...

  Skrill kasyna
 • Visa
  Visa
  Visa akceptuje 13 Kasyna

  Karta płatnicza VISA to jeden z najpopularniejszych sposobów na doładowanie k...

  Visa kasyna

Obsługa klientów bukmacherów w PayPal

Co do zasady, PayPal jest bardzo rozbudowanym portfelem wirtualnym. Stosowane systemy są w dużej mierze bezawaryjne i nie należy spodziewać się dużych problemów z wpłatami u bukmacherów PayPal. Oczywiście jednak problemy mogą się zdarzyć. Klienci raportują, że niekiedy PayPal w ramach swoich procedur bezpieczeństwa potrafi przyblokować pieniądze dostępne na koncie i uniemożliwić przelanie ich na konto bankowe czy kartę płatnicza nawet na kilka miesięcy.

Co robić w razie problemów z PayPal u bukmachera?

PayPal posiada rozbudowany system obsługi klienta wraz z FAQ, dodatkową pomocą dostępną po zalogowaniu na konto czy specjalnym Centrum Rozstrzygania, gdzie spory między stronami mogą być rozpatrywane. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że PayPal jest ogromnym systemem i czasami ciężko jest znaleźć rozwiązanie dla problemów. Bywa też, że trudno skontaktować się z obsługą klienta.

Jak korzystać z PayPal w przypadku zakładów sportowych online?

Jeśli bukmacher umożliwia wypłaty za pośrednictwem PayPala, ich realizacja może zająć trochę czasu. Główny powód to księgowanie transakcji przez obsługę. Pracownicy stron hazardowych muszą szczególnie zwracać uwagę na legalność przelewów, przez co są one dokładnie sprawdzane, szczególnie gdy mowa o wysokich sumach. Standardowy przelew nie powinien zająć więcej, niż kilka-kilkanaście dni. Wysokie sumy (liczone w tysiącach złotych) oczekują nieraz ok. miesiąca.

1/5
Krok 1
Załóż konto.

Załóż konto.

Konto jest darmowe, ale będzie wymagało przesłania danych do kontaktu oraz weryfikacji tożsamości. Wypełnij formularz na stronie bez obaw. Dane są bezpieczne, a PayPal to jedna z najbardziej zaufanych form płatności. Możesz się o tym przekonać, przeglądając recenzje na jej temat.

Krok 2
Podepnij konto.

Podepnij konto.

Podpięcie konta to kolejny etap weryfikacji klienta. Konto jest też docelowym punktem, gdzie mają trafić twoje pieniądze. Przetrzymywanie ich na PayPalu nie zawsze jest wygodne, a wypłata na konto może zająć do kilku dni. Jeśli środki z konta PayPal mogą się niedługo przydać, warto wypłacać je na bieżąco.

Krok 3
Wpłać pieniądze.

Wpłać pieniądze.

Przelej środki z konta bankowego na PayPal. W swoim profilu znajdziesz potrzebne dane. Możesz też przesyłać pieniądze pomiędzy rachunkami PayPal, więc konto bankowe nie zawsze będzie potrzebne do dokonania transakcji.

Krok 4
Dokonaj depozytu.

Dokonaj depozytu.

Przelanie pieniędzy z PayPala na konto w serwisie bukmacherskim jest szybkie i bezproblemowe. Część stron może zezwalać na transakcję z użyciem samego loginu. Inne będą też wymagały danych karty. Dla bukmacherów jest to forma weryfikacji klientów, podobnie, jak podpinanie konta dla PayPala.

Krok 5
Sprawdź, czy środki dotarły na konto.

Sprawdź, czy środki dotarły na konto.

Pieniądze powinny pojawić się na koncie bukmacherskim od razu po zatwierdzeniu płatności. Opóźnienia mogą wynikać z kontroli bukmachera (w takim wypadku będzie to wspomniane w regulaminie) lub z ewentualnych problemów z serwerami - skontaktuj się z obsługą, by sprawdzić, kiedy środki dotrą na konto.

O czym pamiętać płacąc u bukmachera PayPal

Zabawa u bukmachera wiąże się z wydawaniem pieniędzy, dlatego kluczowe jest zachowanie rozsądku, by zachować bezpieczeństwo zabawy. Oto kilka wskazówek, jak grać odpowiedzialnie.

Sprawdź legalność bukmachera

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo zabawy leży również po stronie gracza. Zanim założysz konto u bukmachera i użyjesz swojego konta PayPal, by wpłacić środki, upewnij się, że chcesz grać u legalnego i bezpiecznego bukmachera. PayPal na szczęście nie udostępnia danych karty, którą zasilasz e-portfel, więc stanowi to dodatkową barierę bezpieczeństwa.

Ustawiaj limity

Na swoim koncie bukmacherskim masz możliwość korzystania z ustawowych limitów depozytów, ale PayPal ma także swoje limity, które powinny zapewniać dodatkowe bezpieczeństwo twoich środków.

Nie graj po alkoholu

Przeżywanie sportowych emocji często wiąże się z rekreacyjnym spożywaniem alkoholu. Nie jest to jednak dobry kompan do typowania meczów. Alkohol zmienia percepcję ryzyka i składania do podejmowania nierozsądnych decyzji.

Jak zarejestrować konto PayPal?

 1. Przejdź do Paypal.com lub pobierz aplikację
 2. Rozpocznij tworzenie swojego profilu, wprowadzając swój numer telefonu
 3. Podaj wszystkie niezbędne informacje o sobie
 4. Wpłać na swoje konto PayPal, a Twój profil będzie gotowy do płatności

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Przydatne artykuły

Często zadawane pytania

Którzy bukmacherzy akceptują PayPal jako metodę płatności?

W Polsce całkiem sporo bukmacherów akceptuje płatności PayPal. Liderem wśród nich jest STS, ale znajdą się także inne popularne marki.

Czy PayPal jest bezpieczny i legalny?

Tak, PayPal jest jedną z najbardziej bezpiecznych metod płatności, jest całkowicie legalny i powszechnie stosowany w kilkudziesięciu krajach.

Czy polecacie PayPal w zakładach bukmacherskich?

Tak, płatności PayPal u bukmachera są szybkie, szyfrowane i bardzo bezpiecznie. Jeżeli połączysz swoje konto PayPal z kartą płatniczą, to zapewnisz sobie możliwość szybkiej wpłaty depozytów.

Czy PayPal ma szybkie wypłaty?

Tak, PayPal ma usługę wypłat instant, za którą pobiera prowizję. Jednakże typerów w Polsce nie musi ona dotyczyć, ponieważ polscy bukmacherzy umożliwiają jedynie wypłaty na konta bankowe.

Sportsbooks that accepts Paypal
LVBet
LVBet
4.8/5
Minimalna wpłata 10,00 zł
Czas do wypłaty Jedna do dwóch godzin
STS
STS
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Noblebet
Noblebet
4.8/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Dwa do pięciu dni
Superbet
Superbet
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Ten operator otwiera się wkrótce
Niedostępne
Recenzja Superbet

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail