O nas

Zaktualizowane: 29.06.2023

Czas się przedstawić! Kim jesteśmy jako firma i czym się kierujemy? Dowiesz się już za chwilę! w razie dodatkowych pytań - na końcu znajdziesz kilka opcji kontaktu.

Pokaż więcej

Doświadczenie

O Bukmachera.com

Nasza strona funkcjonuje od 2022 roku. Postanowiliśmy skupić się na stronach bukmacherskich, dostępnych w Polsce. Nie jest to wielki rynek, ponieważ wymagania stawiane przez Ministerstwo Finansów przed bukmacherami są dość wysokie. Bukmacherzy są jednak u nas popularni. Uznaliśmy, że warto stworzyć o nich wiarygodne źródło wiedzy.

Nasza strona rozwija się szybko. Jeśli zdarzyło ci się odwiedzić ją już wcześniej, prawdopodobnie pojawiło się od tego czasu sporo nowych materiałów.

Zakłady i sport to nasza pasja! Jako firma nie posiadamy jeszcze dużego stażu, jednak każdy z członków zespołu wybrany został na bazie swojej wiedzy. Korzystamy ze stron bukmacherskich od dłuższego czasu, dzięki czemu możemy obiektywnie porównywać poszczególne firmy i oferty.

Przewodnik po stronach bukmacherskich

Bukmacherów można oceniać pod wieloma względami.

Wydzieliliśmy więc kilka sekcji:

  • Bukmacherzy: w tym dziale znajdziesz ogólne recenzje stron. Odnośniki wyposażyliśmy w ocenę, szybkość wypłaty, minimalną wartość depozytu i informację o najciekawszym bonusie w ofercie strony
  • Bonusy bukmacherskie: jak zapewne się domyślasz, znajdziesz tu oferty naszych bukmacherów. Udostępniamy je w kilku kategoriach. Najbardziej interesująca jest dla większości klientów opcja bonusu bez depozytu, dlatego zajęła ona pierwsze miejsce
  • Metody płatności: które z ulubionych metod polskich klientów dostępne są u bukmacherów? Zobacz sam! Strony akceptują np. Przelewy24 i BLIKa
  • Ranking bukmacherów: główny ranking to lista stron najlepszych dla użytkowników szukających różnych sportów. Jeśli lubisz np. MMA, sprawdź nasz ranking dla tej dyscypliny.

Nasza misja

Naszym głównym celem jest dostarczanie rzetelnych informacji aktualnym i przyszłym użytkownikom stron bukmacherskich. Zebrane w katalogu strony to te, do których masz dostęp z terenu Polski. Każdy z wymienionych bukmacherów jest legalny i godny zaufania. Część z nich posiada nawet punkty stacjonarne, co znacząco ułatwia stawianie zakładów mniej technicznym osobom.

Nasze recenzje mają za zadanie dotrzeć do wszystkich fanów zakładów sportowych – tych mniej i bardziej zaawansowanych. Każdy szuka tu czegoś innego. Staramy się więc zwracać uwagę na wiele aspektów: ofertę bonusową, katalog gier, łatwość obsługi strony, wsparcie klienta…

Będąc aktywnymi graczami, bierzemy też pod uwagę własne potrzeby i doświadczenia. Nigdy nie polecamy stron, które nie spełniają naszych wymagań. Każdy z nas ma nieco inne oczekiwania, dlatego pomimo obiektywnego podejścia, chcemy czasem wtrącić parę słów od siebie.

Jeśli podczas przeglądania recenzji, rzuci ci się w oczy styl jednego z autorów i będziesz chciał czytać więcej jego tekstów (lub wręcz przeciwnie – uznasz, że wymagają poprawy), skorzystaj z formularza ocen u dołu strony lub napisz do nas!

Opinie gości są dla nas ważne i chcemy kierować się nimi podczas pracy. Im więcej osób wypowiada się na temat naszych tekstów, tym lepiej możemy wychwycić, co wymaga poprawy, a co sprawdza się dobrze.

Kryteria oceny bukmacherów

Maksymalna ocena strony, to 5 gwiazdek. Składają się na nią 3 pomniejsze noty, którymi opatrzone jest każde z miejsc:

  • Jakość katalogu: zwracamy uwagę na liczbę i różnorodność dostępnych dyscyplin. Popularne w Polsce sporty, jak piłka nożna, czy MMA są tu obowiązkowe. Wielu klientów woli jednak niszowe gry i naszym zdaniem bukmacher powinien dać im możliwość obstawiania przynajmniej najważniejszych rozgrywek.
  • Oferty promocyjne: oferty muszą być przede wszystkim dopasowane do katalogu. Jeśli bukmacher kładzie szczególny nacisk na konkretną grę, musi też zapewnić dla niej dodatkowe bonusy lub ewentualnie upewnić się, że klienci mogą liczyć na dodatkowe środki, niezależnie od wybranej kategorii.
  • Jakość strony: zakłady bukmacherskie wymagają nieraz szybkiego działania! Zwracamy więc uwagę, by strona była czytelna i łatwa w obsłudze. Jako klient musisz w końcu zajmować się jedynie wpłatami i typowaniem. Resztę zostaw bukmacherowi!

Zawsze na bieżąco

Uważamy, że częste aktualizacje są ważniejsze, niż wielka baza danych. Skupiamy się na niewielkiej grupie stron, by móc tworzyć treści dotyczące aktualnych ofert.

Wiele stron z rankingami, stara się omawiać każde z popularnych kasyn na światowym rynku – nieraz łącznie z ofertami czasowymi. Według nas jest to błędne podejście. Nawet duże i doświadczone zespoły nie są w stanie kontrolować całego rynku. Bukmacherzy stale się zmieniają. Promocje pojawiają się i znikają – bywa, że z dnia na dzień.

Chcąc wybrać najlepsze strony i oferty, trzeba się skupić na pewnej grupie. Jeśli chodzi o oferty czasowe – wspominamy czasem o możliwościach, jakie daje bukmacher. Opisywanie ofert dostępnych przez 1 czy kilka dni (np. promocje z okazji ważnych rozgrywek, czy świąt) zajęłoby zbyt wiele czasu, by klienci mogli znaleźć je i wykorzystać po przeczytaniu recenzji.

Zamiast tego opisujemy stałe bonusy, skupiając się szczególnie na ofertach powitalnych. W końcu odnajdując na naszej stronie nowego bukmachera, każdy chce przetestować go w miarę możliwości niewielkim kosztem. Jeśli się sprawdzi, można będzie przemyśleć dłuższą współpracę…

Odpowiedzialna gra

Piszemy o grze na pieniądze, która daje czasem możliwość drobnego zysku. W wielu przypadkach jest ona niestety szkodliwa. Legalne strony hazardowe już od lat uczulają swoich użytkowników, by grali ostrożnie i z umiarem. Problemem są tu za to reklamy stron bez licencji i nastawionych na łatwy zysk, nawet kosztem uczciwości.

Wiemy doskonale, jak kuszące potrafią być oferty, obiecujące pieniądze, możliwe do zdobycia niemal bez wysiłku. Wspólnie z bukmacherami i kasynami staramy się przeciwdziałać naciąganiu oraz wszelkim oszustwom finansowym. Klienci są najbardziej narażeni na ich konsekwencje.

Stworzyliśmy specjalną zakładkę na ten temat. Podobne zobaczysz też na stronach hazardowych. Opisują one zasady bezpiecznej gry, możliwości samowykluczenia (na pewien czas lub na stałe) oraz wszelkie narzędzia przydatne dla ochrony gracza i jego bliskich. Pamiętaj, że grając nieodpowiedzialnie, narażasz nie tylko siebie – pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie.

Licencjonowane strony

Jeśli masz wątpliwości, czy twój bukmacher działa legalnie, poszukaj go na stronie Ministerstwa Finansów. Są tam rozpisane wszystkie zalegalizowane firmy – jako punkty stacjonarne lub strony. Dzięki liście dowiesz się, czy dany bukmacher oferuje jedynie grę w sieci, czy można też skorzystać z obsługi na żywo. Jest to w końcu najlepsza propozycja dla mniej technicznych osób, a jak wiadomo nie każdy fan sportu, musi być nowoczesny. Oczywiście korzystając z naszych bukmacherów, nie musisz ich dodatkowo weryfikować. To nasza rola!

Kontakt

Mamy nadzieję, że omówiliśmy wszystkie istotne sprawy! Jeśli w tekście zabrakło jakiejś informacji, śmiało kontaktuj się z nami przez formularz. Twoje imię i adres mailowy są nam potrzebne jedynie do kontaktu zwrotnego i nie będziemy korzystać z nich w celach marketingowych.

Jeśli interesują cię nowości, możesz zapisać się na newsletter. Powiadomimy cię o ważnych wydarzeniach z życia strony i rynku zakładów sportowych. Zaoszczędzisz w ten sposób sporo czasu, który normalnie przeznaczyłbyś na przeszukiwanie kolejnych katalogów ofert. Damy ci też znać, gdyby jeden z bukmacherów z jakiegoś powodu przestał być wiarygodny – liczymy jednak, że nie będzie to miało miejsca.

Każdy z naszych artykułów posiada specjalny mini-formularz. Skorzystaj z niego, by poinformować nas, czy tekst spełnił twoje oczekiwania i czy był pomocny. Przeglądając recenzję, możesz też dodać własne obserwacje i ocenę omawianego bukmachera.

Czekamy na wszelkie formy kontaktu – pytania, sugestie, a jeśli będzie to konieczne – nawet zażalenia! Im lepsze i bardziej szczegółowe argumenty podasz, tym łatwiej będzie nam wprowadzić odpowiednie poprawki do strony lub tekstu. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ciekawe i przydatne źródło wiedzy o polskich bukmacherach, a także pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo polskiego rynku zakładów sportowych!

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie