Obstawianie Meczy Online
Nowi bukmacherzy
Opublikowane przez
Posłuchaj

Nowi bukmacherzy

Strony bukmacherskie powstają każdego roku. Sporo z nich nie utrzymuje się na rynku i w ciągu roku czy dwóch znika z sieci. Hazard to trudna branża, w której utrzymają się tylko najlepsi. Żeby tego dokonać, potrzebne są dobre oferty, spory katalogi i oczywiście ważne licencje.

Najlepsi nowi bukmacherzy

Najnowsza
Ocena
Kwota bonusu
Czas wypłaty
Wymóg obrotu
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5

STS
STS
5/5
Noblebet
Noblebet
4.8/5

BetClic
BetClic
4.6/5
Ten operator otwiera się wkrótce
Niedostępne
Recenzja BetClic

Jak powstaje nowa strona?

W tej części artykułu przyjrzymy się stronom z polskiego rynku, ponieważ to właśnie one interesują nas najbardziej. Każdy nowy bukmacher w Polsce zobowiązany jest do spełnienia kilku podstawowych zasad. Firma musi być przede wszystkim zarejestrowaną spółką akcyjną lub spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.

Po przedstawieniu dowodów na legalność pochodzenia swojego kapitału bukmacher musi jeszcze spełnić szereg innych wymogów, jak stworzenie systemu kontroli wieku użytkowników, uiszczenie opłat za działalność strony oraz każdy punkt stacjonarny itd. Punkty stacjonarne i działalność internetowa wymagają oczywiście osobnych zezwoleń.

Na naszym rynku licencje dla bukmacherów i kasyn wydaje Ministerstwo Finansów. Nowy bukmacher w Polsce nie może więc działać legalnie, jeśli instytucja nie wyrazi na to zgody.

BukmacherZałożony wLicencja
Fuksiarz2020Ministerstwa Finansów
STS2021Ministerstwa Finansów
Betfan2019Ministerstwa Finansów
BetClic2018Ministerstwa Finansów

Od strony technicznej, strony bukmacherskie nie wydają się na pierwszy rzut oka skomplikowane. To jednak tylko pozory! Wielką rolę gra tu bezpieczeństwo i szybkość. Portale muszą też zostać stworzone z pomocą najnowszych technologii.

Nowy bukmacher na rynku ma tu jednak znaczącą przewagę nad weteranami! W dobie szybkiego rozwoju i ciągłych zmian postawienie strony od zera jest zazwyczaj znacznie prostszym zadaniem, niż unowocześnienie tej istniejącej już od kilku lat.

Weterani rynku nieraz zwlekają z wprowadzaniem udoskonaleń. Części z nich zwyczajnie brakuje środków na tak duże zmiany. Przerwa techniczna byłaby też dość długa, a to wiąże się z potencjalnym spadkiem liczby klientów. Nowy bukmacher nie będzie musiał martwić się o to przez dłuższy czas. Może skupić się za to na promocjach i tworzeniu oferty.

🏆 Najlepszy nowy bukmacherFuksiarz
🏆 Najnowszy bukmacherSTS
🏆 Najlepszy program lojalnościowyBetfan
🏆 Najlepsza nowa aplikacja do zakładówBetClic

Przeczytaj, jak oceniamy bukmacherów tutaj.

STS
STS
5 / 5
Bonus do 1560 zł Bonus dla nowych klientów
BetFan
BetFan
4.8 / 5
100% bonus do 600PLN +60PLN freebet
BetClic
BetClic
4.6 / 5
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8 / 5
Graj bez ryzyka do 500 PLN Bonus dla nowych klientów

Jaki bukmacher ma szansę utrzymać się na rynku?

Co musi zrobić nowy bukmacher online, żeby osiągnąć sukces? Przede wszystkim nie można tu mówić o jednej, złotej zasadzie. Strony są różne i tego właśnie potrzebują klienci. Niektórzy szukają wielkich firm z dużymi i zgranymi społecznościami. Chcą spotykać się we wspólnym gronie na wydarzeniach sportowych lub wygrywać wysokie nagrody w turniejach.

Inny typ klientów będzie poszukiwał raczej możliwości spokojnego obstawiania bez rozpraszających powiadomień o nowych liderach rankingów graczy. Mniej zaangażowani użytkownicy skupią się z kolei na poszukiwaniu strony z najważniejszymi meczami, bez jakichkolwiek niepotrzebnych dodatków.

Niezależnie od tego, którą drogą chce iść nowy bukmacher, ma on możliwość rozwoju. Warunkiem sukcesu jest trafienie w odpowiednią grupę docelową i legalność gry. Klient musi też czuć się doceniany. O tym już za chwilę…

Jak zbudować swoją społeczność?

Nowy bukmacher online musi szybko stworzyć stałą grupę klientów, żeby założenie firmy miało szansę się zwrócić. Reklamowanie usług hazardowych jest często ograniczone, tak więc strony korzystają np. z artykułów sponsorowanych i systemu polecania nowych użytkowników.

Chcąc zatrzymać gości na stałe, nowi bukmacherzy w Polsce i poza nią muszą też postarać się jakość strony. Aspekty najczęściej brane pod uwagę przez potencjalnych klientów znajdziesz poniżej.

Oferta promocyjna

Po nowych firmach spodziewamy się świetnych ofert. To w końcu częsta praktyka, niezależnie od branży. Nowe sklepy, salony usługowe, restauracje itd. muszą zwrócić na siebie uwagę.

Bez wyjątkowo dobrej oferty, klienci innych stron nie mają właściwie żadnego powodu, by opuścić swojego bukmachera. Grając u niego kilka miesięcy czy nawet lat, mają często zapewnione specjalne warunki, niedostępne dla nowoprzybyłych.

W ofercie promocyjnej nowych bukmacherów można spotkać głównie:

 • Darmowe środki na start: nowy bukmacher bonus bez depozytu przyznaje głównie w ramach oferty powitalnej. Klient wygrywający pieniądze dzięki tym środkom musi zwykle dokonać pewnego depozytu, zanim wypłata stanie się możliwa. Regulamin wymaga tego, ponieważ strona traktuje bonus jako możliwość darmowego sprawdzenia bukmachera. Nie jest to wypłacalna gotówka.
 • Losowania: nowy bukmacher 2022 musi podążać za trendami! Klienci lubią niespodzianki. Warto więc dodać do strony cotygodniowe koło fortuny lub zdrapki jako dodatek do większych bonusów. Losowanie nagrody to dodatkowe emocje i świetna zabawa!
 • Reload bonusy: niezależnie od tego, czy klient dokonuje pierwszej, czy już kolejnej wpłaty, warto przyznać mu pewien dodatkowy procent. Nowy bukmacher online ma po swojej stronie wymogi obrotu dla ofert, dlatego nie musi martwić się o wielkie straty. Z drugiej strony, zaangażowani użytkownicy, szczególnie kochający sporty i posiadający na ich temat dużą wiedzę, mogą zyskać tu trochę dodatkowej gotówki.
 • Cashbacki: nowi bukmacherzy w Polsce mogą oddawać klientom część przegranych pieniędzy. Nie jest to zwykle wielki procent. W końcu grając, bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszelkie straty. Jeśli nowy bukmacher przyzna 15-20%, będzie to już bardzo dobra oferta. Ciężko znaleźć lepszą nawet w programach VIP, tak więc istnieje spora szansa, że strona przyciągnie wielu nowych użytkowników.

Polecanie

Informację o programach polecających znajdziesz często w spisie promocji. Bywa też, że nowy bukmacher tworzy specjalny dział w stopce strony. Dlaczego warto polecać znajomych? Tworzysz w ten sposób społeczność, w której będziesz grał. Warto mieć tu osoby o podobnych celach i zainteresowaniach.

Nowy bukmacher online będzie przykładał sporo uwagi do kontroli potrzeb swoich klientów. Wszelkie uwagi i komentarze na ten temat będą mile widziane. Zapraszając znajomych, masz więc realny wpływ na przyszłe promocje, gry i funkcje strony.

Polecanie to nie tylko inwestycja na przyszłość. W momencie spełnienia warunków (niemal zawsze chodzi o pierwszą wpłatę ze strony znajomego), dostaniesz specjalny prezent! Zazwyczaj zostanie on przyznany również zaproszonemu klientowi. Nagroda może mieć formę reload bonusu lub darmowych środków na zakłady.

Nowi bukmacherzy w Polsce wiedzą, jak ważne jest szybkie i sprawne tworzenie społeczności i doceniają pomoc swoich gości. Udział w programie referencyjnym jest bardzo prosty! Wystarczy, że twój znajomy zarejestruje się, wchodząc na stronę przez specjalny link. Znajdziesz go w zakładce programu lub w swoim profilu.

Social media

Nowy bukmacher 2022 nie może zapomnieć o widoczności w social mediach! To tu klienci mogą kontaktować się ze sobą i wzajemnie informować o ciekawych ofertach. Na profilach znajdziesz też najbardziej obiektywne opinie, co jest przydatne szczególnie gdy strona nie pojawiła się jeszcze w zbyt wielu recenzjach.

Nowocześni bukmacherzy pozwalają czasem na rejestrację z pomocą profili społecznościowych. Pozwoli ci to zaoszczędzić parę minut i szybko logować się przy kolejnych wizytach.

🏅 Najlepszy darmowe środki na startBetfan
🏅 Najlepsze losowaniaeTOTO
🏅 Najlepszy reload bonusySTS
🏅 Najlepszy cashbackiFuksiarz
eToto
200% do 200 PLN Bonus dla nowych klientów
Grać
BetFan
100% bonus do 600PLN +60PLN freebet
Grać
Bonus reload STS
Zakład bez ryzyka 100 zł
Grać
Bonus Cashback Fuksiarz.pl
Cashback na wirtualną piłkę nożną
Grać

Czy nowym bukmacherom można zaufać?

Powiedzmy teraz parę słów o wyjątkowo ważnej kwestii. Nowy bukmacher nie ma swojej stałej grupy użytkowników. Pojawia się głównie w sponsorowanych recenzjach i rankingach. Skąd właściwie można mieć pewność, że strona jest bezpieczna?

Licencja

Najważniejszą kwestią jest tu licencja. Nowy bukmacher może nie mieć wielu klientów i nie pojawiać się jeszcze na wiarygodnych portalach, jednak legalność obowiązuje go od samego początku.

Sprawdzenie licencji jest proste. Wystarczy udać się na stronę wydającej ją instytucji (logo musi obowiązkowo znajdować się na portalu bukmachera) i wyszukać nazwę danej strony. Jeśli nie pojawia się w spisie, należy zachować czujność.

Polecenia

Najlepszym wyjściem jest zasięgnięcie rady u znajomych, którzy korzystają już ze strony. Pamiętaj, że test bukmachera powinien obejmować wszystkie etapy obstawiania, od rejestracji do wypłaty środków. Upewnij się, że firma nie zaskoczy cię ukrytymi kosztami ani opóźnieniami transakcji.

Opinia innego użytkownika jest bezcenna, o ile oczywiście jest on wiarygodny. Nie sugeruj się raczej ocenami przyznanymi przez osoby podające się za klientów, dopóki ich liczba nie wzrośnie do przynajmniej kilkunastu czy kilkudziesięciu.

Gdzie szukać bukmachera dla siebie?

Nowi bukmacherzy w Polsce muszą postarać się o widoczność. Jako przyszły klient powinieneś sprawdzić przede wszystkim listę Ministerstwa Finansów. Jest stale aktualizowana i gdy nowy bukmacher zostaje zalegalizowany, pojawia się w spisie.

Kolejnym ważnym krokiem jest regularne przeglądanie rankingów. Każdy nowy bukmacher 2022 będzie szybko sprawdzony i zrecenzowany przez odpowiednie portale. Konkurencja jest spora, a najszybsze strony zyskają większą liczbę wyświetleń, tak więc na recenzje nie będzie trzeba czekać długo.

Wspomnieliśmy wcześniej o programach referencyjnych. Może ktoś z twoich znajomych znalazł ciekawą stronę? Warto dać jej szansę! Nie zapomnij tylko skorzystać ze specjalnie wygenerowanego linka. Po rejestracji z poziomu standardowej strony bonus nie zostanie przyznany.

Jak wybrać najlepszego nowego bukmachera online?

Jeśli chodzi o wybór nowego bukmachera online, ważne jest, aby zrobić swoje badania. Poszukaj recenzji i ocen różnych stron, jak również dowiedz się, jakie promocje oferują. Ważne jest również, aby dowiedzieć się, czy bukmacherzy mają dobre usługi obsługi klienta, informacje o licencjach i protokoły bezpieczeństwa finansowego w miejscu. Poświęcenie czasu na badania może pomóc Ci upewnić się, że wybierasz najlepszego nowego bukmachera online dla swoich potrzeb.

 • Krok 1
  Bukmachera.com

  Zrób badania.

  Pierwszym krokiem w wyborze najlepszego nowego bukmachera online jest zrobienie badań. Istnieje wiele sposobów badania bukmacherów, w tym czytanie recenzji, odwiedzanie forów i rozmawianie z przyjaciółmi, którzy grają online. Ważne jest, aby poświęcić czas na badanie różnych bukmacherów, aby znaleźć takiego, który jest renomowany i oferuje dobre kursy.

 • Krok 2
  Bukmachera.com

  Rozważ szanse.

  Przy wyborze nowego bukmachera online, ważne jest, aby rozważyć kursy, które są oferowane. Powinieneś porównać kursy różnych bukmacherów, aby znaleźć takiego, który oferuje najlepsze szanse na wygraną. Ważne jest również, aby pamiętać, że kursy oferowane przez bukmachera mogą się zmieniać w czasie, więc ważne jest, aby okresowo sprawdzać, czy kursy się poprawiły.

 • Krok 3
  Bukmachera.com

  Rozważ bonusy.

  Wielu bukmacherów online oferuje bonusy dla nowych klientów jako zachętę do rejestracji. Te bonusy mogą być w formie darmowych zakładów, dopasowania depozytu lub innych korzyści. Kiedy rozważasz nowego bukmachera online, ważne jest, aby porównać bonusy, które są oferowane, aby znaleźć taki, który zapewnia najlepszą wartość.

 • Krok 4
  Bukmachera.com

  Przeczytaj warunki i zasady.

  Przed zarejestrowaniem się u nowego bukmachera online, ważne jest, aby dokładnie przeczytać warunki. Pomoże Ci to zrozumieć, na co się zgadzasz i pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję, czy dany bukmacher jest dla Ciebie odpowiedni.

 • Krok 5
  Bukmachera.com

  Opcje wpłat i wypłat.

  Kolejną ważną kwestią przy wyborze nowego bukmachera online są opcje wpłat i wypłat, które są dostępne. Powinieneś upewnić się, że bukmacher oferuje metodę płatności, która jest dla Ciebie wygodna i że nie ma żadnych ukrytych opłat związanych z wpłatami lub wypłatami.

Podsumowanie

Nowy bukmacher online nie ma łatwego startu. Spora konkurencja i brak wyrobionej opinii nie ułatwiają przebicia się na szczyty rankingów. Nowy bukmacher nie zajdzie daleko bez dobregopoczątku.

To właśnie twoja szansa jako klienta. Jeśli zauważysz bukmachera z pewnym potencjałem i zostaniesz z nim na dłużej, możesz szybko stać się VIPem, a w międzyczasie pomóc tworzyć stronę odpowiadającą swoim potrzebom.

Nie zapominajmy też o promocjach! Nowy bukmacher bonus bez depozytu czy wysokie reload bonusy przyzna chętniej, niż strona istniejąca na rynku już od lat. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie.

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Często Zadawane Pytania

Jacy są najnowsi bukmacherzy w Polsce?

Strony bukmacherskie powstają dość szybko, więc w momencie czytania artykułu masz już dostęp do innych stron. Poszukaj ich w aktualnych rankingach.

Jak znaleźć najnowszych bukmacherów?

Zalegalizowane firmy możesz znaleźć na liście Ministerstwa Finansów. Pozostałe – najlepiej w najnowszych rankingach.

Którzy z najnowszych polskich bukmacherów są najlepsi?

Każdy bukmacher ma swoją grupę docelową. Szukaj tego, który spełnia twoje indywidualne wymagania.

Szymon Wiśniewski

Szymon Wiśniewski

Znawca sportów Specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą

Związany z serwisem Bukmachera.com od samego początku istnienia witryny. Znawca sportów i nieoceniony specjalista szeroko pojętej bukmacherki. Choć jego wiedza obejmuje całą paletę zagadnień zakładów sportowych, specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Na co dzień Szymon zajmuje się pisaniem tekstów na naszą stronę, w jego artykułach można znaleźć wiele porad dotyczących bonusów, jak również zastawienia i rankingi najlepszych bukmacherów. Prawdziwy znawca branży i hazardu, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą.

O Szymon Wiśniewski

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią