Bonus od depozytu

Zaktualizowane: 18.06.2024

Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i komu wierzyć? To zależy od kilku czynników. Lubisz ryzyko i dreszczyk emocji? Czy wolisz mieć pewność, że nie przegrasz za dużo pieniędzy? Możesz dobrać bukmachera i kody bukmacherskie pod swoje preferencje.

Pokaż więcej
Bonusy depozytowe miesiąca
x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsze bonusy od depozytu

Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane
Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane

Czym jest bonus od depozytu?

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to oferta promocyjna skierowana do graczy dokonujących wpłaty pieniędzy na konto bukmacherskie. Za przelanie depozytu dostajesz od bukmachera dodatkowe pieniądze do wykorzystania na zakłady. Najczęściej promocja dotyczy pierwszej wpłaty – najatrakcyjniejsze bonusy są dla typerów dopiero rozpoczynających przygodę z danym bukiem. Ale niektórzy oferują również bonus od drugiego i trzeciego depozytu oraz inne.

Warto zapisać się na newsletter i śledzić kody promocyjne legalnych bukmacherów, bo dla stałych graczy zdarzają się dodatkowe, równie ciekawe oferty, najczęściej powiązane z ważnymi, sportowymi wydarzeniami. Dodatkowy, poza powitalnym, bonus od depozytu dostaniesz pod warunkiem wpłacenia nowego depozytu.

Najlepsze bonusy depozytowe w 2024 r.

💸 Najlepsza oferta darmowego zakładuBetfan
🔖 Najlepszy bonus za kod promocyjnyLVBet
💰 Wygrane wolne od podatkuEtoto
💎 Najlepsza oferta VIPPzbuk
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet
Grać
LVBet
Bonus do 2000 PLN Bonus dla nowych klientów
Grać
eToto
Bonus dla nowych klientów do 700 zł + 77 zł freebet
Grać
Pzbuk
250 PLN Na Start
Grać

Ile ten bonus wynosi?

Zwykle promocja to określony procent przelanej do buka wpłaty (na przykład 100% – czyli równowartość kwoty wpłaty), który dodatkowo trafia na konto bonusowe. Jeśli wpłacisz 50 zł to na obstawianie dostaniesz od bukmachera drugie tyle i będziesz mógł zagrać za 100 zł. Uwaga, obowiązują limity. Każdy bukmacher określa, od jakiej minimalnej kwoty przyznaje promocję i do jakiej maksymalnej. W praktyce to oznacza, że jeśli w ofercie jest „bonus 100%, maksymalnie 500 zł”, to jeśli wpłacisz powyżej 500 zł, twój bonus wciąż będzie wynosił 500 zł i nie więcej. Jeśli wpłacisz mniej niż wymagane minimum, nie otrzymasz bonusu.

W ramach bonusu od depozytu możesz też dostać tzw. freebet, czyli darmowy zakład.

Darmowe zakłady – „freebety”

Po rejestracji i dokonaniu wpłaty u niektórych bukmacherów dostaniesz, jako dodatkowy bonus, darmowy zakład. Oznacza to, że możesz postawić kupon, nie ryzykując przy tym swoimi pieniędzmi. Jest to bardzo dobra opcja dla początkujących, którzy chcą zobaczyć, jak typowanie działa w praktyce, a jednocześnie boją się ryzykować, że przegrają. Jeśli jesteś graczem zachowawczym, na pierwszym miejscu minimalizującym straty, oferta darmowych zakładów przypadnie ci do gustu. Na ogół, w darmowych zakładach nie wygrasz dużo, ale też na pewno nie stracisz. Jest kilka rodzajów freebetów.

Najlepsza oferta darmowych zakładów

🏅 Betfan60 PLN
🏅 LVBet20 PLN
🏅 Pzbuk50 PLN
🏅 TotalBet20 PLN
LVBet
LVBet
Bonus do 2000 PLN Bonus dla nowych klientów
BetFan
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet
Pzbuk
Pzbuk
250 PLN Na Start
Totalbet
Totalbet

Zakład bez ryzyka

Promocja najczęściej dla nowych graczy, którzy wpłacili swoje pierwsze pieniądze. Jeśli grasz po raz pierwszy u bukmachera a twój kupon przegra, otrzymasz zwrot jego wartości w postaci bonusowej gotówki lub możliwości postawienia drugiego kuponu o takiej samej wartości, za darmo. Jeśli twój pierwszy kupon okaże się zwycięski – gratulacje. Wygrałeś, nie ponosząc ryzyka.

Zakład za darmo

W przypadku zakładu za darmo, możesz po prostu obstawić kupon za pieniądze bukmachera. Jeśli przegrasz – nic nie tracisz. Jeśli wygrasz – wygrana (pomniejszona o koszt kuponu) jest twoja.

Darmowy zakład bez depozytu

Są legalni bukmacherzy, u których dostaniesz kod promocyjny na zakład za samo zarejestrowanie i potwierdzenie ważności konta. Nie musisz nawet nic wpłacać. Możesz postawić pierwszy zakład na koszt bukmachera i przekonać się, czy oferta tego buka ci odpowiada.

Dodatkowe warunki najczęściej spotykane przy darmowych zakładach

Każdy bukmacher ma własne reguły promocji i zachęcamy, byś uważnie je przeczytał. Aby skorzystać z freebetów, najczęściej musisz pamiętać, że:

 • Masz określony czas na wykorzystanie darmowego zakładu, zwykle pomiędzy 7 a 30 dni od otrzymania.
 • Darmowy zakład musi być wykorzystany jednorazowo w całości, nie możesz go rozdzielić na kilka mniejszych, sumujących się do kwoty freebeta.
 • Jeśli wygrałeś, to wygrana jest twoja, ale koszt kuponu nie. To znaczy, jeśli postawiłeś darmowy zakład o wartości 10 zł a kurs wynosił 2.5, to z wygranych 25 zł otrzymasz 25 zł – 10 zł = 15 zł (najprawdopodobniej, pomniejszone jeszcze o obowiązujący w Polsce podatek 12%).
 • Najczęściej nie ma dodatkowych wymagań co do obrotu wygraną, trafia ona na twoje konto.
 • Zwykle jest ograniczenie co do wyboru zdarzeń i kursu kuponu – najprawdopodobniej nie będziesz mógł wykorzystać takiego zakładu na „pewniaki” ani na sporty wirtualne.

Inne promocje, które możesz otrzymać po wpłacie

Oprócz powiększenia kwoty wpłaty na twoim koncie i darmowych zakładów, możesz też spotkać się u legalnych bukmacherów z kodami promocyjnymi, które umożliwiają m.in.

Grę bez podatkuw Polsce obowiązuje podatek 12%, w ramach promocji bukmacher może zrekompensować twoją wygraną o ten procent
Bonus za depozyt poprzez aplikację mobilnąpo dokonaniu wpłaty przez aplikację dostaniesz dodatkową kwotę bądź darmowy zakład
Dla najbardziej aktywnych, stałych graczy oferta klubu VIPjeśli się zakwalifikujesz, możesz liczyć na dodatkowe bonusy

Gdzie znaleźć promocyjne oferty bonusów od depozytu?

Możesz wejść na stronę internetową konkretnego buka. Zwykle widnieje na niej zakładka „bonusy”/„promocje” w której jest opisane, na co możesz liczyć.

Jeśli dopiero poszukujesz bukmachera z atrakcyjną ofertą, najprościej wpisać w wyszukiwarkę internetową „legalni bukmacherzy kody promocyjne” i dodać bieżący rok. Powinieneś zobaczyć co najmniej kilka serwisów internetowych, gdzie będziesz mieć porównanie aktualnych bonusów u różnych bukmacherów. Najczęściej też przy okazji znajdziesz kody bukmacherskie do wpisania przy rejestracji (bądź po niej), dzięki którym dostaniesz nieco lepsze warunki, jak na przykład trochę wyższą kwotę, czy darmowy zakład.

Warunki otrzymania pieniędzy z bonusu

Najważniejszą rzeczą, zanim zdecydujesz się wybrać swój kod promocyjny u bukmachera, jest przeczytanie warunków, jakie musisz spełnić, by bonus zasilił twoje konto gracza. Dotyczy to wszystkich typów ofert. Warto poświęcić te kilka minut na przeczytanie regulaminu, żeby później uniknąć rozczarowania. Pamiętaj, że otrzymując bonus od depozytu, najczęściej będziesz musiał go kilka razy obrócić – to jest, obstawić kupony za określoną przez bukmachera kwotę. Będziesz mieć też na to ograniczony czas (zwykle 30 dni, ale u niektórych buków może być np. 14). Sprawdź, jakie zdarzenia wliczają się do obrotu, a jakie nie oraz jaki musi być minimalny kurs pojedynczego zdarzenia i całego kuponu. Zobacz, czy sporty, które chcesz obstawiać, spełniają te warunki.

Obrót bonusem

Pamiętaj, że premię za bonus od depozytu dostaniesz na specjalne konto bonusowe. Aby trafiła na główne, z którego możesz dokonać wypłaty, trzeba postawić pewną kwotę na zakłady w określonym czasie.

Na pierwszy rzut oka może ci się wydawać, że najlepiej wpłacić maksymalną kwotę objętą promocją. Bukmacher oferujący 200% od depozytu do maksymalnie 1200 zł to po wpłacie 1200 zł łącznie 3600 na koncie. Brzmi atrakcyjnie, ale popatrz na warunki. Jeśli trzeba obrócić 3 x kwotą bonusu, a liczą się tylko kupony wygrane, to znaczy, że łącznie będziesz musiał postawić 3 x 2400 = 7200 zł na wygrywające kupony.

Przy warunku, że kurs kuponu musi wynosić minimum 2.0, statystycznie połowa twoich kuponów z takim kursem będzie wygrana a połowa przegrana, więc kwota, jaką będziesz musiał postawić rośnie do 14400 zł. O ile nie interesujesz się zakładami na najbardziej popularne sporty, może to być trudne. Jeżeli bukmacher zalicza do obrotu np. maksymalnie 200 zł z pojedynczego kuponu, może się okazać, że wyrabianie obrotu bonusem, zamiast przyjemnością okaże się męczącym obowiązkiem, kosztującym do tego wiele nerwów a możliwe, że i pieniędzy.

Jeśli np.:

Wpłacisz 100 zł i dostaniesz w promocji 150% dodatkowe 150 zł, a warunkiem jest obrót bonusem 3x, to znaczy, że musisz postawić zakłady na łączną kwotę 3 x 150 zł = 450 zł. Możesz w takim wypadku wykorzystywać do zakładów pieniądze z konta bonusowego.

Jeśli w takiej samej promocji byłby wymóg obrotu 3x depozytem, to znaczy, że musiałbyś obstawić za 300 zł, ale wykorzystując środki, które sam wpłaciłeś. Zazwyczaj też, bukmacherzy określają minimalny kurs kuponu, który spełnia warunki. To, ile razy musisz obrócić bonusem bądź depozytem, po jakim minimalnym kursie oraz ile masz na to czasu, przesądza o atrakcyjności (bądź nieatrakcyjności) promocji.

Szczególną uwagę zwróć na:

 • procent bonusu (im wyższy, tym lepszy)
 • wysokość wpłaty (minimalną i maksymalną), która jest podstawą przyznania bonusu
 • czy wystarczy obrócić samym bonusem, czy trzeba całym depozytem i ile razy
 • czy w pierwszej kolejności wykorzystywane są pieniądze z konta bonusowego, czy depozytu
 • jakie zakłady są zaliczane, a jakie nie
 • czy do obrotu wliczają się wszystkie kupony, czy tylko wygrane
 • Ile maksymalnie możesz postawić na jeden kupon
 • wymaganą liczbę zdarzeń na kuponie, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia i całego kuponu.

Regulamin jest nieubłagany, jeśli bonus nie zostanie wyrobiony przez określony czas, przepada. Utracenie konta bonusowego z pokaźną sumą wygranych przez to, że zabrakło czasu, jest wyjątkowo frustrujące.

Jeżeli nie chcesz poświęcić mnóstwa czasu na typowanie, rozważ taki bonus, jaki wiesz, że zdążysz obrócić. Jeśli nie chcesz ryzykować zbyt dużo pieniędzy, a najpierw przetestować, czy taka forma rozrywki ci odpowiada, popatrz po legalnych bukmacherach oferujących kody promocyjne na darmowe zakłady. A jeśli wyrobienie największego dostępnego bonusu jest dla ciebie łatwe i chciałbyś więcej, prawdopodobnie nie potrzebujesz niniejszego poradnika.

Jak wybrać najlepszy bonus powitalny?

Podczas podejmowania decyzji o wyborze bukmachera online, bonus powitalny może zaoferować cenny wgląd i może być kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze najlepszej opcji dla Ciebie. Ważne jest, aby przyjrzeć się warunkom, takim jak obrót i minimalne wymagania dotyczące kursu, aby móc obiektywnie porównać różnych bukmacherów. Dodatkowo upewnij się, że istnieje łatwy proces wypłat i że strona jest godna zaufania, zanim przejdziesz dalej. Pamiętaj, to Twoje pieniądze są na linii; upewnij się, że otrzymujesz najlepszą ofertę!

1/5
Krok 1
Zbadaj bukmachera.

Zbadaj bukmachera.

Pierwszym krokiem w wyborze najlepszego bonusu powitalnego u bukmachera online jest zbadanie bukmachera. Powinieneś przeczytać recenzje bukmachera i upewnić się, że jest on renomowany. Możesz również sprawdzić fora, aby zobaczyć, co inni ludzie mówią o bukmacherze.

Krok 2
Porównaj bonusy powitalne.

Porównaj bonusy powitalne.

Kiedy już znajdziesz kilku renomowanych bukmacherów, powinieneś porównać ich bonusy powitalne. Każdy bukmacher będzie oferował inny bonus, więc ważne jest, aby porównać je w celu znalezienia najlepszego. Powinieneś również upewnić się, że przeczytałeś zasady i warunki każdego bonusu przed jego akceptacją.

Krok 3
Rozważ wymagania dotyczące zakładów.

Rozważ wymagania dotyczące zakładów.

Kiedy porównujesz bonusy powitalne, powinieneś również rozważyć wymagania dotyczące zakładów. Wymagania dotyczące zakładów to kwota pieniędzy, którą musisz postawić, aby wypłacić swoje wygrane. Upewnij się, że rozumiesz wymagania dotyczące zakładów, zanim zaakceptujesz bonus.

Krok 4
Wybierz bonus, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz bonus, który odpowiada Twoim potrzebom.

Kiedy wybierasz bonus powitalny, powinieneś również upewnić się, że odpowiada on Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli jesteś wysokim graczem, możesz chcieć wybrać bonus z wyższymi wymaganiami dotyczącymi zakładów, abyś mógł uzyskać więcej wartości za swoje pieniądze. Jeśli natomiast jesteś graczem zwykłym, możesz wybrać bonus z niższym wymogiem obrotu, abyś nie musiał stawiać tak dużo pieniędzy.

Krok 5
Przeczytaj drobny druk.

Przeczytaj drobny druk.

Przed zaakceptowaniem jakiegokolwiek bonusu powitalnego, upewnij się, że przeczytałeś drobny druk. Drobny druk będzie zawierał wszystkie zasady i warunki bonusu, w tym wymagania dotyczące zakładów i wszelkie inne ograniczenia. Upewnij się, że rozumiesz wszystkie zasady i warunki zanim zaakceptujesz bonus.

Podsumowanie

Najczęściej spotykaną ofertą u polskich legalnych bukmacherów jest bonus o wartości określonego procentu od depozytu. Wymaga on spełnienia warunków opisanych w regulaminie. Zanim podejmiesz decyzję i dokonasz pierwszej wpłaty zastanów się, czy będziesz w stanie obrócić tym bonusem (bądź depozytem) wymaganą liczbę razy. Jeśli nie, to skorzystaj z promocji mniej imponującej, ale z łatwiejszymi do wypełnienia warunkami. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Najczęściej zadawane pytania

Jak działają bonusy od depozytu?

Wpłacasz pieniądze na konto bukmacherskie, a bukmacher daje ci dodatkową kwotę na zakłady, którą możesz wypłacić po spełnieniu określonych w regulaminie warunków.

Jak można dostać bonus od depozytu?

U większości legalnych bukmacherów wystarczy po prostu wpłacić pieniądze, przydają się też kody bukmacherskie, które wpisujesz przy rejestracji, żeby dostać lepszą ofertę.

Który bukmacher oferuje najlepsze bonusy?

To zależy od tego, co lubisz i potrzebujesz. Dla większości graczy atrakcyjna będzie obecna oferta STS, Fortuny czy ForBET.

Przeczytaj o innych dostępnych bonusach tutaj

Bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu
Jakub N.
Bonusy bez depozytu nie są zbyt często spotykane, przynajmniej jako oferta na start. Istnieją za to inne, bardziej po...
Czytaj dalej
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Jakub N.
Bonusy bukmacherskie pojawiają się w różnych formach: reload bonusów, cashbacków, darmowych zakładów… Poza pro...
Czytaj dalej
Kody promocyjne
Kody promocyjne
Szymon W.
Każdy szanujący się bukmacher stara się zapewnić swoim potencjalnym klientom interesujące i atrakcyjne bonusy na s...
Czytaj dalej
Szymon Wiśniewski
Autor
Szymon Wiśniewski
Znawca sportów Specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą
16 artykułów

Związany z serwisem Bukmachera.com od samego początku istnienia witryny. Znawca sportów i nieoceniony specjalista szeroko pojętej bukmacherki. Choć jego wiedza obejmuje całą paletę zagadnień zakładów sportowych, specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Na co dzień Szymon zajmuje się pisaniem tekstów na naszą stronę, w jego artykułach można znaleźć wiele porad dotyczących bonusów, jak również zastawienia i rankingi najlepszych bukmacherów. Prawdziwy znawca branży i hazardu, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą.

O Szymon Wiśniewski

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie