Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Skrill Bukmacher

Skrill Bukmacher

Zaktualizowane: 25.04.2024

Skrill to utworzony w 2001 roku multifunkcyjny serwis transferowy z funkcją portfela internetowego. Od jej debiutu na rynku transakcji finansowych strona ciągle rozszerza swoją działalność i dodaje nowe opcje dla wygody swoich klientów.

x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsi bukmacherzy online, którzy akceptują Skrill

Czym jest portfel internetowy i do czego służy?

Jedną z dużych zalet Skrilla jest to, że jako metodę płatności akceptuje go wiele kasyn i bukmacherów online. Jako e-portfel Skrill jest doskonałym rozwiązaniem dla osób korzystających z zakładów bukmacherskich. W ofercie Skrill występuje jeszcze jedna ciekawa opcja, zdecydowanie wyjątkowa w porównaniu do części innych portfeli internetowych. Jest to mianowicie możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut. Operowanie krypto sprawia, że Skrill jeszcze lepiej nadaje się do korzystania z usług kasyn i bukmacherów online, którzy często pozwalają na tego typu płatności . 

Zacznijmy od krótkiego opisania, czym właściwie jest portfel internetowy, czyli inaczej e-portfel (po angielsku e-wallet). Tak jak sama nazwa wskazuje, e-portfel funkcjonuje na bardzo podobnych zasadach do tradycyjnego portfela. Oznacza to, że przechowuje się w nim pieniądze na codzienne transakcje i można swobodnie transferować środki z niego i do niego.

O Skrill
📜 Założony w2001
📝 WłaścicielPaysafe Group
🌍 Obsługiwane krajeKanada, USA, Wielka Brytania, Francja (+127 więcej)
💳 Rodzaj systemu płatnościPortfel elektroniczny
💶 Opłata za wymianę walut1.5% – 3.99%
Najlepsze alternatywyNeteller, Revolut

Różni się od konta bankowego przede wszystkim łatwością użycia i przeznaczeniem. O ile dokonanie przelewu bankowego zajmuje bardzo długo czasu i wymaga przejścia przez wiele zabezpieczeń, portfel internetowy bardzo ułatwia wykonanie transakcji, dzięki czemu świetnie nadaje się do zakupów w internecie i nie tylko. Oprócz wydawania środków e-portfel pozwala również na doładowywanie go (na ogół poprzez przelanie środków z konta bankowego), transakcje pomiędzy samymi portfelami oraz podpięcie karty płatniczej.

Najlepsze książki sportowe Skrill według kategorii

🏆 Najlepszy bukmacher SkrillSTS
📈 Bukmacher Skrill z najlepszymi kursamiSuperbet
🔥 Bukmacher Skrill z najszybszymi wypłatamiLVBet
LVBet
LVBet
Bonus do 2000 PLN Bonus dla nowych klientów
STS
STS
Bonus 100% do 760 Zł Bonus dla nowych klientów
Superbet
Superbet

Dlaczego wybór dobrej metody płatności jest ważny

Nie da się zaprzeczyć, że codzienna wygoda i bezpieczeństwo w korzystaniu z usług finansowych powinna być priorytetem dla każdego, kto używa internetowych form płatności. Dlatego też każda z nich powinna być odpowiednio sprawdzona. Dzięki temu korzystający z poszczególnej usługi klient będzie miał poczucie komfortu w korzystaniu z niej, a bezpieczeństwo i ochrona danych będzie zapewniona.

Podobne metody do Skrill

Paypal
Bukmacher PayPal
Oferowane przez 4 Kasyna
>
Neteller
Neteller Bukmacher
Oferowane przez 7 Kasyna
>

Nasze kryteria oceny bukmacherów Skrill

Ilość opcji, które oferuje Skrill oraz różne sposoby jego wykorzystania wymagają bardzo szczegółowej oceny. Poniżej znajdziesz dokładny opis różnych kategorii i tego, jak Skrill pokazuje swoją jakość w ramach każdej z nich.

KryteriaOpis
⭐️ Szybkość dokonywania wpłat i wypłatZarówno wpłaty i wypłaty księgowane są natychmiastowo.
⭐️ KosztySkrill pobiera określony procent od pewnych transakcji.
⭐️ Obsługiwane bankiObsługuje aż ponad 170 banków w krajach na całym świecie.
⭐️ Kursy wymiany i oferowane walutyPrzewalutowanie w Skrill wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 3,99% wartości transakcji.
⭐️ Zaufanie i bezpieczeństwo transakcjiSkrill jest bardzo przejrzysty w zakresie bezpieczeństwa swoich usług.
⭐️ Wygoda obsługiTransakcja przez Skrill wymaga bowiem jedynie zalogowania się do konta poprzez e-mail i hasło.

Szybkość dokonywania wpłat i wypłat

Szybkość transakcji to bez wątpienia jedna z największych zalet portfela internetowego Skrill. Zarówno wpłaty i wypłaty księgowane są natychmiastowo. Rzeczywiste przeniesienie środków następuje również bardzo szybko. Dzięki temu, że do skorzystania z usług Skrill wystarczy zalogować się do swojego konta (co oznacza wykorzystanie tylko adresu mailowego i hasła), czas transakcji, która w przypadku zwykłego przelewu wymagałaby znacznie więcej danych, jest wyjątkowo krótki.

Koszty (założenie konta i transakcje)

Odpowiedź na pytanie, czy korzystanie z portfela internetowego Skrill jest kosztowne, brzmi – to zależy. Samo założenie konta na Skrill jest zupełnie darmowe, natomiast w przypadku transakcji w ramach samego Skrilla sprawa nieco się komplikuje. Najprościej ujmując, Skrill pobiera określony procent od pewnych transakcji. W ten sposób pobiera opłaty za korzystanie z usługi e-portfela.

Z jednej strony jest to bardzo korzystne, gdyż nie trzeba martwić się o naliczanie opłat w momencie krótszej bezczynności na platformie. Opłata za bezczynność naliczana jest bowiem dopiero po sześciu miesiącach. Jest to zdecydowana przewaga nad niektórymi rachunkami bankowymi, które oprócz opłat za transakcje często posiadają dodatkowe opłaty od bezczynności pobierane co miesiąc.

Z drugiej strony, trzeba zwracać uwagę na koszty transakcji, które w usłudze Skrill bywają bardzo różne. Jednak nawet tu niektóre działania nie wymagają dodatkowych opłat, jak na przykład korzystanie ze zwykłego przelewu w celu uzupełnienia konta Skrill. Bezpłatne jest również otrzymywanie pieniędzy od innych użytkowników Skrill. Jeśli chodzi o liczone procentowo opłaty za transakcje, należy sprawdzić stronę Skrill, ponieważ procenty te liczy się różnie w zależności od typu i metody transakcji.

Obsługiwane banki

Obecnie usługa Rapid Transfer (czyli specjalny błyskawiczny przelew w ramach Skrill) obsługuje aż ponad 170 banków w krajach na całym świecie. Dużym bonusem korzystania z pośrednictwa Skrill jest ułatwienie dokonywania transakcji (między innymi brak konieczności oddzielnego logowania się do swojego banku) bez utraty jego rygorystycznych zabezpieczeń.

Kursy wymiany i oferowane waluty

Skrill jest platformą używaną w krajach na całym świecie, nic więc dziwnego, że ma w swojej ofercie wiele walut. Domyślną walutą Skrilla jest euro i każda transakcja korzystająca z innej musi zostać najpierw przeliczona na tę właśnie walutę (z wyjątkiem transakcji lokalnych w walucie klienta) – oznacza to, że przelew między dwoma użytkownikami Skrilla z Polski nie wymaga żadnych zmian, jednak w przypadku transakcji zagranicznych trzeba liczyć się już z dodatkowymi przeliczeniami. Przewalutowanie w Skrillu również wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 3,99% od wartości transakcji. Jednak plusem jest tu możliwość dokonania międzynarodowego przelewu tylko i wyłącznie w euro.

Zaufanie i bezpieczeństwo transakcji

Już sam fakt, że z usług Skrill korzystają klienci zarówno prywatni, jak i firmowi na całym świecie, pokazuje jak dużym zaufaniem obdarzona jest ta usługa. Warto zaznaczyć, że Skrill jest bardzo przejrzysty w zakresie bezpieczeństwa swoich usług. Na ich stronie można znaleźć liczne informacje dotyczące polityki prywatności, ciasteczek oraz warunków i zasad korzystania z usługi.

Wygoda obsługi

Dużym plusem korzystania z e-portfela Skrill jest również wygoda. Transakcja przez Skrill wymaga bowiem jedynie zalogowania się do konta poprzez e-mail i hasło, co jest znacznym uproszczeniem w stosunku do zwykłego przelewu bankowego. Dużym komfortem dla użytkownika jest też możliwość korzystania z aplikacji mobilnej.

Aplikacja mobilna Skrill

Dużym plusem Skrilla, który silnie wpływa na wygodę korzystania z jego usług, jest posiadanie przez stronę aplikacji mobilnej. Dzięki temu klient może z łatwością korzystać z usług e-portfela niemal w każdej sytuacji, również dokonując transakcji poza domem, w sklepie, u fryzjera czy w jakimkolwiek innym punkcie przyjmującym Skrill jako formę płatności.

Skrill i Mastercard do obstawiania zakładów

Skrill oferuje swoim klientom jeszcze jeden duży bonus – możliwość korzystania z przedpłaconej karty Mastercard. Dla osób korzystających ze zwykłego konta roczna opłata za kartę wynosi tylko 10 euro, a w przypadku posiadania konta ze statusem VIP jest ona zupełnie bezpłatna.

Posiadanie Mastercard jest niezwykle wygodne, zwłaszcza w przypadku korzystania z usług sklepów i placówek stacjonarnych, które nie zawsze posiadają możliwość zapłacenia w terminalu bezpośrednio przez Skrill. Z kolei Mastercard jest tak rozpowszechnionym środkiem płatności, że można nią zapłacić niemal wszędzie.

Mastercard
Bukmacher kartą Mastercard
Oferowane przez 15 Kasyna
>

Skrill dla graczy

Jak to już zostało powiedziane, Skrill doskonale nadaje się do wykonywania transakcji związanych z iGamingiem, czyli między innymi u bukmacherów online. Oprócz szybkości i wygody obsługiwania, Skrill zapewnia również tak ważne dla graczy bezpieczeństwo i ochronę danych.

Ogromną zaletą jest też to, że bardzo wielu operatorów korzysta z usług Skrill, co pozwala na bezpośrednie dokonywanie płatności w wielu miejscach naraz, bez konieczności zakładania wielu kont.

Koniecznie trzeba też podkreślić możliwość operowania kryptowalutami w ramach Skrill. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób korzystających z zakładów bukmacherskich online, ponieważ tego typu strony bardzo często akceptują płatności w krypto.

Jak zarejestrować konto Skrill?

  1. Przejdź do Skrill.com lub pobierz aplikację
  2. Podaj wszystkie niezbędne informacje o sobie
  3. Skonfiguruj Face ID lub PIN, którego będziesz używać do logowania się do swojego profilu Skrill
  4. Wybierz transakcję, którą chcesz wykonać i rozpocznij płatności

Jak używać Skrill do obstawiania zakładów sportowych?

Dokonywanie wpłat i wypłat u bukmachera online nie musi być wyzwaniem. Skrill to popularny portfel cyfrowy, który oferuje łatwość obsługi w połączeniu z dużym bezpieczeństwem wszystkich transakcji. Decydując się na wykorzystanie Skrill do gry u bukmacherów online, należy założyć darmowe konto, a następnie wykonać proste kroki, które będą obejmowały wprowadzenie danych osobowych, weryfikację metody płatności i przelanie pieniędzy z własnego banku lub karty kredytowej.

1/5
Krok 1
Utwórz konto Skrill.

Utwórz konto Skrill.

Aby korzystać z Skrill, należy najpierw założyć konto na stronie Skrill. Kiedy już to zrobisz, będziesz mógł dodać środki do swojego konta za pomocą różnych metod, w tym kart kredytowych i debetowych, przelewów bankowych i e-portfeli.

Krok 2
Dokonaj wpłaty u wybranego bukmachera.

Dokonaj wpłaty u wybranego bukmachera.

Kiedy już będziesz miał środki na swoim koncie Skrill, możesz je wykorzystać do dokonywania wpłat i wypłat u każdego bukmachera online, który akceptuje Skrill jako metodę płatności. Aby dokonać wpłaty, wystarczy zalogować się na swoje konto u bukmachera i wybrać Skrill jako metodę płatności. Następnie wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić i potwierdź transakcję.

Krok 3
Wypłać wygrane.

Wypłać wygrane.

Aby dokonać wypłaty, zaloguj się na swoje konto bukmacherskie i przejdź do sekcji 'wypłaty'. Wybierz Skrill jako metodę wypłaty i wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić. Środki zostaną przelane z konta bukmachera na konto Skrill w ciągu kilku godzin.

Krok 4
Sprawdź opłaty.

Sprawdź opłaty.

Należy pamiętać, że niektórzy bukmacherzy mogą pobierać opłaty za używanie Skrill jako metody płatności. Opłaty te są zwykle wyświetlane na stronie bukmachera przed dokonaniem wpłaty lub wypłaty.

Krok 5
W razie potrzeby poproś o pomoc.

W razie potrzeby poproś o pomoc.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z Skrill u bukmachera online, skontaktuj się z działem obsługi klienta bukmachera, aby uzyskać dalszą pomoc.

Plusy i minusy korzystania ze Skrill u bukmacherów online

W ramach podsumowania warto jeszcze raz rzucić okiem na to, co oferuje Skrill i dokonać obiektywnej oceny na podstawie jego dobrych stron, ale i niedociągnięć.

Plusy
Bukmachera.com Szybkość transakcji
Bukmachera.com Dostępność na całym świecie
Bukmachera.com Wiele możliwości deponowania środków
Bukmachera.com Obsługiwanie licznych walut, w tym kryptowalut
Bukmachera.com Wygoda użytkowania i szybkie logowanie
Bukmachera.com Możliwość połączenia z kartą Mastercard
Minusy
Bukmachera.com Dość wysokie opłaty w przypadku poszczególnych typów transakcji
Bukmachera.com Brak kompatybilności z innymi portfelami online (np. PayPal)
Bukmachera.com Opłata za bezczynność

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Przydatne artykuły

Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Jakub N.
Tym razem zajmiemy się minimalnym depozytem. Interesuje on zazwyczaj nowicjuszy lub osoby zapoznające się dopiero z n...
Czytaj dalej
Jak obstawiać mecze?
Jak obstawiać mecze?
Szymon W.
Z poniższego tekstu dowiesz się, jak wygląda proces rejestracji u bukmachera, obstawiania i oczywiście jak obstawia�...
Czytaj dalej
Bonus od depozytu
Bonus od depozytu
Szymon W.
Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i ...
Czytaj dalej
Znaj swojego klienta
Znaj swojego klienta
Szymon W.
KYC musi wdrożyć każda strona hazardowa, działająca legalnie w Polsce. Jest to prawnie uregulowane, a bukmacherzy n...
Czytaj dalej

Czyli najczęściej zadawane pytania

U których bukmacherów można zapłacić za pośrednictwem e-portfela Skrill?

Wielu spośród polskich bukmacherów korzysta z usług Skrill. Są to między innymi: Fortuna, STS, Betclic i Totolotek.

Czy Skrill jest legalną i bezpieczną formą płatności?

Tak, korzystanie z usług Skrilla na terenie Polski jest jak najbardziej legalne, a dzięki specjalnym zabezpieczeniom i bramkom, Skrill jest również zupełnie bezpieczną formą płatności.

Dlaczego można polecić użycie Skrilla?

Skrill to przede wszystkim szybkie i wygodne płatności niemal w każdej sytuacji. Oprócz samych transakcji, Skrill oferuje możliwości transferów między różnymi kontami Skrill oraz możliwość podłączenia karty, dla większej wygody korzystania z e-portfela.

Czy Skrill może być używany w Polsce?

Jak najbardziej! Skrill to międzynarodowa usługa, z której można zupełnie legalnie korzystać również w Polsce.

Bukmacherzy akceptujący Skrill Bukmacher
STS Doskonały interfejs
STS
100%
Ocena eksperta
Dachbet Nowy!
Dachbet
100%
Ocena eksperta
Olympusbet Nowy!
Olympusbet
100%
Ocena eksperta
Megapari Nowy!
Megapari Casino
96%
Ocena eksperta
Superbet Nowy!
Superbet
100%
Ocena eksperta
Bonus niedostępny
Lamabet Casino Nowy!
Lamabet
100%
Ocena eksperta
GGBet Nowy!
GGBet
100%
Ocena eksperta

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie