Kody promocyjne

Zaktualizowane: 29.05.2024

Każdy szanujący się bukmacher stara się zapewnić swoim potencjalnym klientom interesujące i atrakcyjne bonusy na start. I tutaj również pojawiają się kody bonusowe jako jeden z najłatwiejszych sposobów uzyskania różnego rodzaju bonusów. Aby otrzymać jakikolwiek bonus, klient musi najczęściej spełniać konkretne wymagania i zasady. 

Pokaż więcej

Bukmacherzy oferujący kody promocyjne

Czym są kody bonusowe?

Najprościej mówiąc, kody bonusowe to proste kody, na ogół składające się z liter (ale pojawiają się też cyfry). Często tworzą one różne słowa, zwykle związane z promocją czy branżą, której dotyczą. Kody te należy wpisać w odpowiednie, przeznaczone do tego miejsce na stronie bukmachera, aby w ten sposób uzyskać dostęp do jego oferty promocyjnej. Kody charakteryzują się tym, że można ich użyć tylko raz w konkretnym celu. Bardzo często kody związane z poszczególnymi promocjami zmieniają się po określonym okresie czasu (na przykład co miesiąc), dlatego należy bardzo uważać na to, czy kod, który znaleźliśmy jest jeszcze aktualny.

Bonusy z kodów promocyjnych

Tak jak to już wspomnieliśmy, kody promocyjne u bukmacherów służą do automatycznego dostępu do oferty promocyjnej danego bukmachera. W zależności od aktualnej oferty mogą one dotyczyć różnych typów promocji. Dlatego zawsze należy zwracać uwagę na daty, aby mieć pewność, że kod, którego chcemy użyć jest jeszcze ważny.

Oprócz różnych form uzyskania promocji występują również różne typy w ofercie bukmacherów online. Każda z nich ma swoje własne zalety i warto zapoznać się z najważniejszymi z nich, aby potem z łatwością orientować się, przy wyborze promocji, które będą nam najbardziej odpowiadać.

Jak działają bonusy powitalne u bukmacherów?

Bonusy powitalne mają za zadanie zachęcić potencjalnych klientów bukmachera do założenia konta na jego stronie i korzystania z usług zakładów sportowych. Co za tym idzie, bonus taki najczęściej można odebrać właśnie przy rejestracji.

Bonus na start to najczęściej dodatkowa suma do wydania na zakłady. Dzięki niej nowy gracz może korzystać z oferty bukmachera bez znacznego wkładu pieniężnego ze swojej strony. Tym sposobem może bezpiecznie wypróbować wszystkie interesujące go gry i zakłady. Często także bonusy powitalne u bukmacherów mają formę cashback. Daje to graczowi poczucie komfortu i większą odwagę w obstawianiu zakładów.

Bonusy powitalne

Najbardziej popularne bonusy, które używają kodów to oczywiście bonusy powitalne. Dobrego bukmachera można często poznać po atrakcyjnej ofercie na start, czyli interesujących promocjach, które zachęcą nowych graczy do zarejestrowania się na stronie bukmachera. Ważne jest, aby taki bonus pomógł nowemu klientowi w pierwszych krokach na stronie i zapewnił jak najlepsze pierwsze doświadczenie z zakładami sportowymi.

Aby zapewnić powyższy rezultat, bonus powitalny powinien działać na jeden z dwóch sposobów: albo maksymalnie zwiększyć szansy nowego gracza na otrzymanie nagrody, albo zapewnić mu środki, by komfortowo i bez niepokoju obstawiać zakłady.

Zakład bez ryzyka

Inaczej określany również nazwą Cashback (dosłownie “zwrot kasy”). Zasada jest tu bardzo prosta. Żeby z niego skorzystać wystarczy postawić zakład na stronie bukmachera, a w wypadku przegranej otrzymuje się zwrot całości lub części zakładu do pewnej sumy, zgodnie z zasadami promocji.

Zakład za darmo

Nazywany jest też Freebetem (dosłownie “darmowym zakładem”). Polega dokładnie na tym, co można wywnioskować z nazwy – bukmacher zapewnia środki do wykorzystania na jego stronie.

Ten typ promocji jest bardzo popularny jako bonus na start, ponieważ mając na koncie środki, bez konieczności ryzykowania własnych pieniędzy, zostaniemy niewątpliwie zachęceni do skorzystania z oferty bukmachera. Daje to też okazję do spokojnego nauczenia się zasad funkcjonowania zakładów i samej strony, dzięki czemu klient chętniej stawia później samodzielne kroki w tym zakresie.

Od depozytu

To bonus, który polega na zaoferowaniu przez bukmachera klientowi dodatkowych środków do wykorzystania na zakłady, pod warunkiem, że wcześniej zostanie wpłacony zakład o ustalonej w zasadach promocji wysokości. Ten typ promocji służy zwykle podbiciu istniejącego zakładu, aby dać klientowi większą szansę na wygraną.

Bez depozytu

Podobnie jak w bonusie od depozytu, ten typ promocji oferuje dodatkowe środki na koncie gracza. Jednak w tym przypadku nie wymaga wcześniejszego wpłacania pieniędzy. To również popularna promocja powitalna.

BukmacherBonus
🏅 PzbukZakład bez ryzykaW przypadku utraty utracone pieniądze są zwracane w całości lub w części.
🏅 BETFANZakład za darmoŚrodki na obstawianie zakładów bez narażania własnych pieniędzy.
🏅 eWinnerOd depozytuDodatkowe środki do depozytu.
🏅 Superbet (po zainstalowaniu aplikacji mobilnej)Bez depozytuŚrodki lub bonusy bez wcześniejszego depozytu.
BetFan
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet
Pzbuk
Pzbuk
250 PLN Na Start

Gdzie znaleźć kody bonusowe?

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie aktualnych kodów promocyjnych do konkretnych bukmacherów jest przeszukanie zakładek z promocjami na ich własnej stronie. Na ogół znalezienie takich ofert nie jest trudne, ponieważ większość bukmacherów umieszcza swoją ofertę promocyjną w widocznym miejscu na stronie.

Wystarczy poszukać bonusów powitalnych, które oferuje dana firma i uważnie przeczytać ich opis. Warto uważać również na promocje łączone, ponieważ często są one możliwe do uzyskania razem poprzez użycie tylko jednego kodu.

Innym sposobem na znalezienie kodów promocyjnych do bukmacherów online jest oczywiście internet. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać interesującego nas bukmachera i frazę “kod promocyjny”, a pojawią się odpowiednie wyniki. Należy jednak pamiętać o sprawdzeniu daty artykułu, z którego korzystamy, aby mieć pewność, że opisany kod jest aktualny.

Ważne jest też korzystanie z wiarygodnych stron, ponieważ wtedy mamy pewność, że wiadomości, które otrzymamy będą rzetelne. Aby upewnić się co do wiarygodności, można zwrócić uwagę na to, czy dana strona współpracuje z wymienionymi w artykule bukmacherami lub czy informacje na niej zawarte zgadzają się z ofertą na stronie samego bukmachera. Możesz również sprawdzić nasze najnowsze rankingi bukmacherów.

BukmacherKod promocyjnyBonus
STSPEWNE25Darmowe 25 zł
BetfanMEGABONUS100% bonus up to 600 zł
FortunaMECZYKI600 zł bez ryzyka
ForbetFBVIPZakład bez ryzyka do 200 zł
ETOTOETVIP20 zł Freebet
eToto
eToto
Bonus dla nowych klientów do 700 zł + 77 zł freebet
BetFan
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet
STS
STS
Bonus 100% do 760 Zł Bonus dla nowych klientów

Pamiętaj o sprawdzeniu bukmachera!

Aby swobodnie i bezpiecznie cieszyć się ofertą promocyjną na stronach bukmacherów online, należy najpierw upewnić się, czy wybrana firma jest wiarygodna.

Niestety w dobie usług internetowych można trafić w sieci na tzw. scamerów, czyli oszustów. Dzieje się tak zwłaszcza w branżach, które na co dzień korzystają z różnego rodzaju płatności, a bukmacherzy bez wątpienia do nich należą.

Aby upewnić się co do wiarygodności danej witryny, najłatwiej poszukać opinii o niej online. Istnieje wiele specjalistycznych stron, które recenzują bukmacherów online oraz forów internetowych, gdzie można zasięgnąć opinii współgraczy na temat danej strony lub konkretnej oferty. Stworzyliśmy przemyślany system recenzji bukmacherów, aby zapewnić graczom bezpieczeństwo.

Innym dobrym sposobem na sprawdzenie bukmachera jest odwiedzenie jego witryny. Przed założeniem konta i rejestracją warto zapoznać się dokładnie z ofertą i layoutem strony. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zakładki dotyczące bezpieczeństwa i uczciwości gry. Szanujący się bukmacher powinien mieć na swojej stronie łatwo dostępne informacje o takich rzeczach jak licencja, zabezpieczenia i polityka prywatności.

Jak i kiedy wpisuje się kod promocyjny na bonus powitalny?

Bonusy powitalne najczęściej korzystają z kodów do uruchomienia promocji. Dzieje się tak, ponieważ najłatwiej umieścić pole do wpisywania kodu właśnie w momencie rejestracji.

Aby właściwie wykorzystać kod promocyjny, zwykle należy wykonać poniżej opisane kroki.

1/3
Krok 1
Znajdź kod bonusowy.

Znajdź kod bonusowy.

Najpierw należy znaleźć aktualny kod promocyjny do danego bukmachera (gdzie znaleźć takie kody podpowiadamy w następnej części artykułu). Warto sprawdzić dokładnie ofertę powitalną wybranego bukmachera online.

Krok 2
Zapisz się.

Zapisz się.

Następnie należy rozpocząć rejestrację na stronie. W trakcie rejestracji powinno pojawić się miejsce do wpisania kodu promocyjnego.

Krok 3
W wyznaczone miejsce należy wpisać kod.

W wyznaczone miejsce należy wpisać kod.

Wpisanie kodu powinno automatycznie przyznać nowemu klientowi wszystkie promocje wchodzące w skład pakietów powitalnych. Dzięki kodom nie trzeba dodatkowo szukać każdej z nich osobno. Warto pamiętać, że nie wszystkie strony z zakładami sportowymi online wymagają kodu, aby uzyskać dostęp do bonusów na start. Czasem zdarza się, że sama rejestracja wystarczy, żeby mieć dostęp do tych promocji.

Użycie kodu

Najprościej ujmując, kody to jedna z form uzyskania dostępu do bonusów na stronie bukmachera online. Dzięki nim w prosty i wygodny sposób można otrzymać bonus powitalny.

Kody promocyjne jako forma uzyskania bonusów wymagają tylko i wyłącznie wpisania ich w odpowiednim miejscu przy rejestracji, aby cieszyć się ofertą.

Natomiast inne promocje bardzo często wymagają dodatkowych działań. Jeśli mamy ochotę skorzystać z oferty bez kodu, warto bardzo dokładnie przeczytać reguły promocji na stronie bukmachera. W ten sposób można upewnić się, że promocja, z której chcemy skorzystać na pewno będzie dla nas dostępna.

Zasady

Kody bonusowe są bez wątpienia bardzo prostym i wygodnym sposobem korzystania z promocji na stronach bukmacherów. Należy jednak mieć na uwadze pewne zasady, których warto przestrzegać przy korzystaniu z kodów do bonusów powitalnych.

  • Każdy kod można wykorzystać tylko raz.
  • Należy pamiętać o uważnym przepisaniu kodu bez pomyłek.
  • Kod należy wpisać w momencie rejestracji w odpowiednio przeznaczonej do tego rubryce.
  • Zawsze warto dokładnie zapoznać się z zasadami promocji.

Często Zadawane Pytania

Czy polscy bukmacherzy oferują kody bonusowe?

Tak, wielu polskich bukmacherów używa kodów bonusowych, aby ułatwić nowym klientom dostęp do oferty powitalnej.

Jak działają kody bonusowe?

Dzięki wpisaniu kodu bonusowego w odpowiednim miejscu przy rejestracji, nowy gracz może otrzymać specjalną ofertę promocyjną na start.

Jak długo kody promocyjne są aktualne?

Należy za każdym razem sprawdzać aktualność kodów, z których chcemy skorzystać. Większość bukmacherów tworzy nowy kod co miesiąc.

Czy mogę użyć kodu bonusowego wiele razy?

Nie, kody bonusowe są zawsze jednorazowe.

Przeczytaj o innych bonusach bukmacherskich tutaj

Bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu
Jakub N.
Bonusy bez depozytu nie są zbyt często spotykane, przynajmniej jako oferta na start. Istnieją za to inne, bardziej po...
Czytaj dalej
Bonus od depozytu
Bonus od depozytu
Szymon W.
Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i ...
Czytaj dalej
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Jakub N.
Bonusy bukmacherskie pojawiają się w różnych formach: reload bonusów, cashbacków, darmowych zakładów… Poza pro...
Czytaj dalej
Szymon Wiśniewski
Autor
Szymon Wiśniewski
Znawca sportów Specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą
16 artykułów

Związany z serwisem Bukmachera.com od samego początku istnienia witryny. Znawca sportów i nieoceniony specjalista szeroko pojętej bukmacherki. Choć jego wiedza obejmuje całą paletę zagadnień zakładów sportowych, specjalizuje się w tematach związanych z metodami płatności internetowych. Na co dzień Szymon zajmuje się pisaniem tekstów na naszą stronę, w jego artykułach można znaleźć wiele porad dotyczących bonusów, jak również zastawienia i rankingi najlepszych bukmacherów. Prawdziwy znawca branży i hazardu, który uwielbia dzielić się swoją wiedzą.

O Szymon Wiśniewski

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie