Obstawianie Meczy Online
Bonusy bukmacherskie
Bonus bez depozytu
Opublikowane przez

Bonus bez depozytu

Bonusy bez depozytu nie są zbyt często spotykane, przynajmniej jako oferta na start. Istnieją za to inne, bardziej popularne warianty dla aktywnych klientów. Pamiętaj, że bonusy bez depozytu nie są wypłacalną gotówką! Możesz, oczywiście, przekuć je na pieniądze. Zaraz opowiemy ci, jak skorzystać z ofert najlepszych bukmacherów.

Najlepsze bonusy bez depozytu

STS
STS
5/5
LVBet
LVBet
4.8/5

Aktywacja bonusu bez depozytu

W tej kwestii wiele zależy od konkretnej strony. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher często aktywuje automatycznie, gdy użytkownik zarejestruje się na stronie. W takim wypadku dodatkowe środki pojawią się na koncie zaraz po pierwszym logowaniu.

Jeśli posiadasz kod bonusowy na bonus bez depozytu, bukmacher będzie zapewne wymagał wklejenia albo wpisania go w formularzu rejestracyjnym lub później – w odpowiedniej zakładce profilu.

Bonusy powitalne bez depozytu pochodzące ze stron partnerskich wymagają zwykle wejścia na stronę bukmachera przez odpowiedni link partnera. Korzystając z niego, dostaniesz się na specjalną podstronę z opcją rejestracji. Bonus zostanie naliczony automatycznie lub po zaznaczeniu zgody na otrzymanie oferty.

Przyznawanie bonusu bez depozytu

Bonus może być przyznany w formie gotówki lub darmowego kuponu. Jeśli masz możliwość, warto zwykle wybrać tę pierwszą opcję. W ten sposób samodzielnie rozdysponujesz pieniądze obstawiając mecz, co do którego masz największą pewność. Kupony mogą za to oferować bardzo opłacalne kursy. Zwracaj uwagę na wszelkie szczegóły.

Oczywiście bonusy bez depozytu warto przyjmować niezależnie od tego, czy dają nam duże szanse, czy nie. Pobranie aplikacji czy podanie maila to niewielki wysiłek, a przy odrobinie szczęścia pozwoli wygrać trochę gotówki.

Przed rejestracją u bukmachera sprawdź koniecznie, czy obsługuje on jedną z metod płatności, z których korzystasz. W polskich firmach nie powinno być z tym żadnego problemu. W zagranicznych dobrze mieć przynajmniej kartę VISA lub konto Skrill czy Neteller.

Bonus sam w sobie nie jest oczywiście wypłacalny. Chcąc zyskać pieniądze, trzeba zaryzykować. W końcu po to stawiamy zakłady!

Najlepszy wybór bonusowy

W przeciwieństwie do reload bonusów, cashbacków itp., bonusy bez depozytu są na poszczególnych stronach raczej pojedynczymi ofertami. Mogą zostać przyznane jednorazowo za pobranie aplikacji lub rejestrację. Na regularne bonusy bez depozytu liczyć mogą zazwyczaj bardzo aktywni użytkownicy lub VIPy, a więc siłą rzeczy osoby wydające sporo pieniędzy u bukmachera.

Zobacz też, jakie są minimalne progi wypłat. Nie zakładaj wielkich wygranych na start. Kilkadziesiąt złotych w zupełności wystarczy w ramach rozgrzewki.

Innymi słowy, darmowy bonus bez depozytu bukmacher traktuj raczej jako ofertę specjalną. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie, musisz szukać nie bonusu, a strony, która najlepiej spełni twoje wymagania! Przy poszukiwaniach zawsze zwracaj uwagę na:

1/5
Krok 1
Formę bonusu.

Formę bonusu.

Czy jest on dostępny dla wszystkich klientów? A może trzeba spełnić dodatkowe wymagania? Sprawdź koniecznie, jakie są wymagania obrotu i ewentualna suma maksymalnej wygranej. Będzie to ważne szczególnie jeśli liczysz na bonusy powitalne bez depozytu i niekoniecznie zależy ci na pozostaniu długo na jednej stronie.

Krok 2
Przejrzystość zasad.

Przejrzystość zasad.

Regulaminy muszą być jasne. Dobry bukmacher nie może dopuścić do sytuacji, w której otrzymanie bonusu jest niepewne. W takim wypadku strona traci na wiarygodności, a potencjalny przyszły użytkownik zniechęci się do rejestracji, uznając stronę za niepewną lub nawet nieuczciwą. Główne zasady promocji powinny być rozpisane w skrócie w zakładce promocji. W tym miejscu powinien być też odnośnik do regulaminu - szczegółowego, ale w miarę możliwości zwięzłego.

Krok 3
Wielkość katalogu sportów.

Wielkość katalogu sportów.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher rozdaje w celu zachęcenia do gry. Duży i dobry katalog jest więc podstawą, jeśli chcesz dobrze wykorzystać swoje środki. Jeśli masz już na oku jakiś mecz, upewnij się, że znajdziesz go na wybranej stronie i że bonus może być wykorzystany w tej kategorii.

Krok 4
Wygodę obsługi.

Wygodę obsługi.

Zdecydowana większość stron jest zoptymalizowana tak, by dało się z nich korzystać na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Jeśli jednak należysz do zabieganych osób, korzystających głównie z telefonu lub tabletu, sprawdź, czy twój bukmacher posiada swoją aplikację mobilną. Dla pobierających przewidziane są często bonusy powitalne bez depozytu, możliwe do uzyskania wyłącznie przez aplikację. Jest to też oczywiście najszybsza i najwygodniejsza forma obstawiania mobilnego. Aplikację otworzysz jednym kliknięciem i nie musisz logować się do niej za każdym razem (chyba że wyrazisz taką chęć). Z pozoru jest to niewielka różnica, ale osoby żyjące w biegu, zapewne docenią takie usprawnienie!

Krok 5
Metody i wysokość wypłat.

Metody i wysokość wypłat.

Przechodzimy do najprzyjemniejszej części gry! Wielu z nas marzą się wysokie wypłaty. Niestety nie zawsze są one proste do uzyskania. 

Podsumowanie

Każdy bukmacher bonus bez depozytu przyznaje, kierując się potrzebami swoich klientów i rynku. Oczywiście wartość oferty nie może być zbyt duża, ponieważ bukmacher używa jej jedynie jako zachęty, ewentualnie w celu nagrodzenia aktywnych gości.

Bonusy bez depozytu można traktować jako sposób na przetestowanie strony lub jako możliwość postawienia bardzo niepewnego zakładu, bez straty pieniędzy. Wybór należy oczywiście do ciebie. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Przeczytaj o innych dostępnych bonusach tutaj

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa bonus bez depozytu?

Jest to bonus otrzymywany bez potrzeby dokonywania wpłaty na konto.

Jak otrzymać bonus bez depozytu u bukmachera?

Na każdej stronie wygląda to inaczej. Zacznij od przejrzenia zakładki promocji.

Który bukmacher oferuje najlepsze bonusy bez depozytu?

Najlepszego bukmachera musisz wybrać sam. W artykule znajdziesz kilka podpowiedzi.

Jakub Nowak

Jakub Nowak

Od 5 lat pracuje w branży iGaming Były komentator sportowy Gra w piłkę nożną od 25 lat

Życie Jakuba od małego związane jest ze sportem. Jego hobby z dzieciństwa zmotywowało go do zostania komentatorem sportowym. Kiedy jednak zdał sobie sprawę, że jest już wyczerpany pracą w tej branży, zainteresował się iGamingiem. Jakub pracuje obecnie dla zespołu bukmachera.com i wprowadza szerszą publiczność w świat zakładów sportowych.

O Jakub Nowak
23 artykułów

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail