Obstawianie Meczy Online
Bonusy bukmacherskie
Bonus bez depozytu
Opublikowane przez
Posłuchaj

Bonus bez depozytu

Bonusy bez depozytu nie są zbyt często spotykane, przynajmniej jako oferta na start. Istnieją za to inne, bardziej popularne warianty dla aktywnych klientów. Pamiętaj, że bonusy bez depozytu nie są wypłacalną gotówką! Możesz, oczywiście, przekuć je na pieniądze. Zaraz opowiemy ci, jak skorzystać z ofert najlepszych bukmacherów.

Najlepsze bonusy bez depozytu

STS
STS
5/5

Gdzie znaleźć bonusy bez depozyty?

Bukmacher bonus bez depozytu może udostępniać w wielu miejscach – niekoniecznie nawet na własnej stronie. Zakładka “Bonusy” lub “Promocje” (może mieć też inną nazwę, jednak rozpoznasz ją bez problemu) powinna oczywiście być sprawdzona w pierwszej kolejności. Zaraz zobaczysz dlaczego!  

Pozostałe opcje wymagają trochę dłuższych poszukiwań lub oczekiwania. Mimo to, decydując się na konkretną stronę, warto śledzić ją różne sposoby. Szkoda byłoby przecież przegapić wartościową ofertę…

Kryteria
🎁 Zakładka z promocjamiZakładka promocji jest dostępna na każdej lub prawie każdej stronie.
📩 MailingZapisanie się do newslettera bukmachera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach.
⭐️ Program VIPLojalni gracze są nagradzani bez depozytu na różne sposoby, np. bilety na wydarzenia sportowe.
🤝 Strony partnerskieStrony partnerskie odwołujące się do serwisu bukmacherów w postaci artykułów sponsorowanych, mailingów, banerów, linków referencyjne.
🏦 Salony stacjonarneNiektórzy bukmacherzy mają na stronie bary, które mogą oferować bonusy bez depozytu.
📱 AplikacjaBonus bez depozytu przyznawany za pobranie aplikacji mobilnej bukmachera.

Przeczytaj, jak oceniamy najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytu tutaj.

Zakładka z promocjami

Zakładka promocji jest dostępna na każdej lub prawie każdej stronie. To właśnie tu można znaleźć wszelkie oferty i prezenty dla użytkowników. Często są one łączone z ofertami dla kasyna (jeśli dana strona takie posiada), jednak poszczególne bonusy są zazwyczaj rozdzielane. Możesz więc korzystać z ofert dla zakładów bez obaw o wyczerpanie się promocji na gry stołowe i sloty.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher może umieścić w zakładce promocji, jako ofertę na start lub dla swoich stałych klientów (szczególnie tych ze statusem VIP). W zakładce znajdziesz też wiele innych ciekawych propozycji, jak koła fortuny, cashbacki itd.

Mailing

Jeśli liczysz na dobre promocje, zawsze zapisuj się na listę subskrybentów! Darmowy bonus bez depozytu bukmacher przyznaje najczęściej tylko ograniczonym grupom odbiorców. Subskrybując newsletter, okazujesz zainteresowanie usługami konkretnej strony, a to zawsze jest doceniane!

W mailingu możesz też zazwyczaj znaleźć najważniejsze newsy sportowe i informacje dotyczące działalności strony. Śledząc go, nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu! Dostaniesz też informacje o promocjach czasowych. Nie musisz więc co kilka dni logować się na stronie.

Program VIP

Część strony przeznaczona dla VIPów jest zwykle niedostępna dla zwykłych klientów. Nie ma tu więc możliwości dowiedzenia się, czy bonus bez depozytu bukmacher udostępnia regularnie, raz na jakiś czas, a może zupełnie z niego zrezygnował…

Chcąc uzyskać konkretne informacje, możesz spróbować szczęścia na czacie. Być może obsługa została uprawniona do ujawnienia niektórych ofert. Zwróć też uwagę na regwróć też uwagę na regulamin strony. Możesz znaleźć tam drobne wskazówki.

Największe firmy mają dla swoich najważniejszych klientów kilka dodatkowych opcji, które można traktować jak bonusy bez depozytu (w dość nietypowej formie). Najczęściej spotyka się tu managera konta i pule biletów na wydarzenia sportowe, a czasem nawet zamknięte gale dla użytkowników. VIPy są doceniane, niestety, by stać się jednym z nich i cieszyć się darmowymi niespodziankami, trzeba najpierw sporo wydać…

Strony partnerskie

Współpraca między bukmacherami może mieć różne formy. Strony partnerskie mają za zadanie nawiązać swoimi treściami do współpracującego z nimi bukmachera. Współczesna technologia i trendy umożliwiają kilka ciekawych rozwiązań.

 • Artykuły sponsorowane: darmowy bonus bez depozytu bukmacher udostępnia przy pomocy kodu. Ciąg znaków umieszczony jest w artykule dotyczącym strony lub tematyki bukmacherskiej. W drugim przypadku konieczne jest też oczywiście podanie odnośnika do strony bukmachera. Jest ona podana jako przykład w nawiązaniu do tematu tekstu.
 • Mailing: specjalne kody na bonusy powitalne bez depozytu lub inne oferty mogą być rozprowadzane w mailingach strony partnerskiej. Konieczne jest jednak, by obie strony skupiały podobne grupy klientów. W przeciwnym razie bonusy bez depozytu nie przyciągną zbyt wielu chętnych.
 • Bannery: bannery, czyli najbardziej tradycyjna forma reklamy internetowej, umożliwiają umieszczenie na stronie grafiki oraz odnośnika. Po kliknięciu użytkownik jest przenoszony na stronę bukmachera lub specjalną podstronę, gdzie może odebrać prezent.
 • Linki referencyjne: to często praktykowana forma przyznawania promocji. Po kliknięciu linka u partnera, bukmacher bonus bez depozytu przyznaje automatycznie na konto klienta. Jest to też dobry sposób kontroli liczby użytkowników poleconych przez stronę partnerską.

Salony stacjonarne

Jeśli firma posiada salony stacjonarne w Polsce to dobry trop. Możesz wybrać się do najbliższego z nich i spytać o bonusy bez depozytu. Warto też prześledzić social media. Jeśli bukmacher ma dużą społeczność, być może ktoś podzieli się informacją o ofercie napotkanej podczas niedawnej wizyty w punkcie.

Idealną sytuacją będzie otwarcie nowego punktu. Bukmacher będzie prawdopodobnie chciał zachęcić gości do odwiedzin drobnymi prezentami.

Aplikacja

Aplikacja mobilna służy przede wszystkim wygodzie, jednak współczesne strony są zwykle bardzo dobrze zoptymalizowane i pobieranie kolejnych ich wersji może się wydawać zbędne. Bonus bez depozytu bukmacher może więc przyznać jako zachętę do pobrania aplikacji.

Korzyść jest obustronna. Liczba pobrań to jedna ze składowych popularności firmy. Jeśli chodzi o użytkownika, zwykle dostaje on drobną, darmową sumę (np. 20 zł) na wydatki w zakładach.

Bonusy powitalne bez depozytu należy zwykle odebrać w ciągu kilku dni od pobrania aplikacji i założenia konta na stronie. Nie zwlekaj więc z decyzją. Nieodebrany bonus niestety przepada.

Top 5 aplikacje mobilne bukmacherów

🏅 PzbukFreebet 50PLN +Cashback 1000PLN
🏅 STSBonus do 1200 PLN
🏅 BETFAN100% bonus do 600 zł +60zł freebet
🏅 Fortuna100% bonus do 600 PLN
🏅 ForBetBonus od wpłaty do 2000 PLN

Aktywacja bonusu bez depozytu

W tej kwestii wiele zależy od konkretnej strony. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher często aktywuje automatycznie, gdy użytkownik zarejestruje się na stronie. W takim wypadku dodatkowe środki pojawią się na koncie zaraz po pierwszym logowaniu.

Jeśli posiadasz kod bonusowy na bonus bez depozytu, bukmacher będzie zapewne wymagał wklejenia albo wpisania go w formularzu rejestracyjnym lub później – w odpowiedniej zakładce profilu.

Bonusy powitalne bez depozytu pochodzące ze stron partnerskich wymagają zwykle wejścia na stronę bukmachera przez odpowiedni link partnera. Korzystając z niego, dostaniesz się na specjalną podstronę z opcją rejestracji. Bonus zostanie naliczony automatycznie lub po zaznaczeniu zgody na otrzymanie oferty.

Przyznawanie bonusu bez depozytu

Bonus może być przyznany w formie gotówki lub darmowego kuponu. Jeśli masz możliwość, warto zwykle wybrać tę pierwszą opcję. W ten sposób samodzielnie rozdysponujesz pieniądze obstawiając mecz, co do którego masz największą pewność. Kupony mogą za to oferować bardzo opłacalne kursy. Zwracaj uwagę na wszelkie szczegóły.

Oczywiście bonusy bez depozytu warto przyjmować niezależnie od tego, czy dają nam duże szanse, czy nie. Pobranie aplikacji czy podanie maila to niewielki wysiłek, a przy odrobinie szczęścia pozwoli wygrać trochę gotówki.

Przed rejestracją u bukmachera sprawdź koniecznie, czy obsługuje on jedną z metod płatności, z których korzystasz. W polskich firmach nie powinno być z tym żadnego problemu. W zagranicznych dobrze mieć przynajmniej kartę VISA lub konto Skrill czy Neteller.

Bonus sam w sobie nie jest oczywiście wypłacalny. Chcąc zyskać pieniądze, trzeba zaryzykować. W końcu po to stawiamy zakłady!

Najlepszy wybór bonusowy

W przeciwieństwie do reload bonusów, cashbacków itp., bonusy bez depozytu są na poszczególnych stronach raczej pojedynczymi ofertami. Mogą zostać przyznane jednorazowo za pobranie aplikacji lub rejestrację. Na regularne bonusy bez depozytu liczyć mogą zazwyczaj bardzo aktywni użytkownicy lub VIPy, a więc siłą rzeczy osoby wydające sporo pieniędzy u bukmachera.

Zobacz też, jakie są minimalne progi wypłat. Nie zakładaj wielkich wygranych na start. Kilkadziesiąt złotych w zupełności wystarczy w ramach rozgrzewki.

Innymi słowy, darmowy bonus bez depozytu bukmacher traktuj raczej jako ofertę specjalną. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie, musisz szukać nie bonusu, a strony, która najlepiej spełni twoje wymagania! Przy poszukiwaniach zawsze zwracaj uwagę na:

 • Krok 1
  Bukmachera.com

  Formę bonusu.

  Czy jest on dostępny dla wszystkich klientów? A może trzeba spełnić dodatkowe wymagania? Sprawdź koniecznie, jakie są wymagania obrotu i ewentualna suma maksymalnej wygranej. Będzie to ważne szczególnie jeśli liczysz na bonusy powitalne bez depozytu i niekoniecznie zależy ci na pozostaniu długo na jednej stronie.

 • Krok 2
  Bukmachera.com

  Przejrzystość zasad.

  Regulaminy muszą być jasne. Dobry bukmacher nie może dopuścić do sytuacji, w której otrzymanie bonusu jest niepewne. W takim wypadku strona traci na wiarygodności, a potencjalny przyszły użytkownik zniechęci się do rejestracji, uznając stronę za niepewną lub nawet nieuczciwą. Główne zasady promocji powinny być rozpisane w skrócie w zakładce promocji. W tym miejscu powinien być też odnośnik do regulaminu - szczegółowego, ale w miarę możliwości zwięzłego.

 • Krok 3
  Bukmachera.com

  Wielkość katalogu sportów.

  Darmowy bonus bez depozytu bukmacher rozdaje w celu zachęcenia do gry. Duży i dobry katalog jest więc podstawą, jeśli chcesz dobrze wykorzystać swoje środki. Jeśli masz już na oku jakiś mecz, upewnij się, że znajdziesz go na wybranej stronie i że bonus może być wykorzystany w tej kategorii.

 • Krok 4
  Bukmachera.com

  Wygodę obsługi.

  Zdecydowana większość stron jest zoptymalizowana tak, by dało się z nich korzystać na wszelkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Jeśli jednak należysz do zabieganych osób, korzystających głównie z telefonu lub tabletu, sprawdź, czy twój bukmacher posiada swoją aplikację mobilną. Dla pobierających przewidziane są często bonusy powitalne bez depozytu, możliwe do uzyskania wyłącznie przez aplikację. Jest to też oczywiście najszybsza i najwygodniejsza forma obstawiania mobilnego. Aplikację otworzysz jednym kliknięciem i nie musisz logować się do niej za każdym razem (chyba że wyrazisz taką chęć). Z pozoru jest to niewielka różnica, ale osoby żyjące w biegu, zapewne docenią takie usprawnienie!

 • Krok 5
  Bukmachera.com

  Metody i wysokość wypłat.

  Przechodzimy do najprzyjemniejszej części gry! Wielu z nas marzą się wysokie wypłaty. Niestety nie zawsze są one proste do uzyskania. 

Podsumowanie

Każdy bukmacher bonus bez depozytu przyznaje, kierując się potrzebami swoich klientów i rynku. Oczywiście wartość oferty nie może być zbyt duża, ponieważ bukmacher używa jej jedynie jako zachęty, ewentualnie w celu nagrodzenia aktywnych gości.

Bonusy bez depozytu można traktować jako sposób na przetestowanie strony lub jako możliwość postawienia bardzo niepewnego zakładu, bez straty pieniędzy. Wybór należy oczywiście do ciebie. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Wykorzystane źródła

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

 • Bonusy bez depozytu (Wikipedia)

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Przeczytaj o innych dostępnych bonusach tutaj

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa bonus bez depozytu?

Jest to bonus otrzymywany bez potrzeby dokonywania wpłaty na konto.

Jak otrzymać bonus bez depozytu u bukmachera?

Na każdej stronie wygląda to inaczej. Zacznij od przejrzenia zakładki promocji.

Który bukmacher oferuje najlepsze bonusy bez depozytu?

Najlepszego bukmachera musisz wybrać sam. W artykule znajdziesz kilka podpowiedzi.

Jakub Nowak

Jakub Nowak

Od 5 lat pracuje w branży iGaming Były komentator sportowy Gra w piłkę nożną od 25 lat

Życie Jakuba od małego związane jest ze sportem. Jego hobby z dzieciństwa zmotywowało go do zostania komentatorem sportowym. Kiedy jednak zdał sobie sprawę, że jest już wyczerpany pracą w tej branży, zainteresował się iGamingiem. Jakub pracuje obecnie dla zespołu bukmachera.com i wprowadza szerszą publiczność w świat zakładów sportowych.

O Jakub Nowak

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią