Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Bukmacherzy z Przelewy24

Bukmacherzy z Przelewy24

Zaktualizowane: 03.06.2024

Dzisiaj ta forma płatności jest w Polsce bardzo rozpowszechniona. Dzieje się tak z powodu szybkości transakcji i jej wygody. Obecnie Przelewy24 obsługuje wiele banków operujących w Polsce, dzięki czemu ich usługi dostępne są właściwie dla każdego.

Pokaż więcej
x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsi bukmacherzy Przelewy24

Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane
Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane

O Przelewy24

Przelewy24 działa od roku 2004, jednak swoją popularność zdobywał stopniowo i dzięki ciągłej pracy nad rozwijaniem i poszerzaniem swoich usług. Dziś portal to potężna inicjatywa zatrudniająca wielu pracowników i oferująca w ramach jednaj strony setki poszczególnych metod płatności. Z Przelewy24 korzysta obecnie aż 150 tysięcy sklepów internetowych, jak również innych biznesów (w tym również bukmacherzy).

O Przelewy24
📜 Założony w2004
📝 WłaścicielPayPro SA
🌍 Obsługiwane krajePolska, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa (+41 więcej)
💳 Rodzaj systemu płatnościPłatności elektroniczne

Mówiąc o Przelewy24 należy bez wątpienia wspomnieć o szerokim wachlarzu metod płatności dostępnych za jego pośrednictwem. To bogactwo Przelewy24 zawdzięcza wciąż rozwijającej się sieci współpracy (na przykład w 2020 roku przyłączyło do siebie DotPay). Platforma ściśle współpracuje z większością banków operujących w Polsce, umożliwiając ich użytkownikom szybkie dokonywanie płatności.

To jednak nie koniec oferty, ponieważ w ramach Przelewy24 wykonać można również między innymi płatności kartą, za pośrednictwem wielu portfeli elektronicznych czy BLIKa. Dostępne metody zależą od usługodawcy. Olbrzymi wybór dostępnych w ramach Przelewy24 sposobów płatności jest bez wątpienia jednym z jego najważniejszych aspektów.

Są to na przykład:

Każdą z tych metod charakteryzuje to, że można z niej skorzystać bezpośrednio za pomocą Przelewy24. Oznacza to, że nie trzeba dodatkowo logować się na stronach usług i wpisywać dane, ponieważ Przelewy24 przekieruje nas tam, gdzie trzeba.

 • Mastercard
  Bukmacher kartą Mastercard
  Oferowane przez 16 Kasyna
  >
 • Visa
  Bukmacher kartą VISA
  Oferowane przez 16 Kasyna
  >
 • Paypal
  Bukmacher PayPal
  Oferowane przez 4 Kasyna
  >
 • BLIK
  Bukmacherzy BLIK
  Oferowane przez 11 Kasyna
  >
 • Skrill
  Skrill Bukmacher
  Oferowane przez 8 Kasyna
  >

Znaczenie dobrej metody płatności

Dokonywanie płatności w internecie jest w tym momencie dla większości osób częścią codzienności. Korzystamy z usług sklepów internetowych i innych coraz częściej. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej zaczyna się liczyć jakość metod płatności. Na tą jakość składają się takie elementy jak szybkość, wygoda i bezpieczeństwo. Dzięki rozwijającej się wciąż, również w Polsce, przestrzeni e-commerce, mamy dostęp do coraz lepszych i wygodniejszych metod operowania naszymi finansami. Warto dobrze znać przestrzeń internetowych transakcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie oszczędzić wiele czasu i zachodu, a nawet pieniędzy, przy dokonywaniu płatności przez internet.

Nasze kryteria oceny bukmacherów Przlewy24

Poniżej wymieniliśmy kryteria, które mają duże znaczenie w momencie wybierania właściwego sposobu płatności. Przy każdym podpunkcie znajdziesz dokładny opis samego kryterium i w jaki sposób spełnia je usługa Przelewy24.

KryteriaOpis
⭐️ Szybkość dokonywania wpłat i wypłatPrzelewy24 oszczędza czas.
⭐️ Koszty transakcjiGłówna opłata transakcyjna wynosi zwykle około 1,9% całości.
⭐️ Ilość obsługiwanych bankówPrzelewy24 obecnie obsługuje zdecydowaną większość banków operujących w Polsce.
⭐️ Bezpieczeństwo transakcjiPrzelewy24 stosuje zaawansowane środki bezpieczeństwa.
⭐️ Wygoda obsługiPłatność online jest prosta i dostępna dla każdego.

Szybkość dokonywania wpłat i wypłat

Jedną z największych zalet Przelewy24 jest bez wątpienia szybkość dokonywanych transakcji. Dawniej, aby dokonać przelewu, należało przejść przez żmudny proces przepisywania (i sprawdzania) numeru konta odbiorcy i logowania się w osobnym oknie do swojego banku. Tam jeszcze należało wykonać przelew, wpisując wszystkie dane odbiorcy.

Dzięki Przelewy24 strona sklepu lub bukmachera bezpośrednio przekieruje nas do odpowiedniej platformy, gdzie wszystkie potrzebne dane będą już uzupełnione. Nasze zadanie ogranicza się w tym przypadku do zalogowania się do docelowej witryny (a jeśli jesteśmy na zaufanym urządzeniu jest opcja zapisania hasła) i potwierdzenia dokonywania płatności.

Widać zatem wyraźnie, jak wiele czasu oszczędza klient korzystający z opcji Przelewy24.

Koszty transakcji

Wygoda często kosztuje. Biorąc pod uwagę rozpowszechnione użycie i szeroką ofertę portalu Przelewy24 nie jest to jednak drogi luksus, a wręcz przeciwnie. Główną opłatę od transakcji (wynoszącą zwykle około 1,9% łącznej sumy) ponosi sprzedawca sklepu internetowego lub usługodawca (na przykład bukmacher online).

Dla klienta, czyli na przykład osoby korzystającej z zakładów online, sprawa przedstawia się następująco. Opłata za przelew zależy od wybranej metody płatności i pobierana jest właśnie na jej zasadach. Zatem korzystając z przelewu w swoim banku, gdzie oferowane są darmowe przelewy, klient nie zapłaci nic. Podobnie w przypadku opłat za pośrednictwem aplikacji, czyli BLIKa. Z kolei korzystając z portfeli internetowych (takich jak PayPal czy Skrill) należy uważnie zapoznać się z ich zasadami, aby zobaczyć jak tam wyglądają opłaty.

Ilość obsługiwanych banków

Zaznaczyliśmy już wcześniej, że Przelewy24 obecnie obsługuje zdecydowaną większość banków operujących w Polsce. Oznacza to, że niemal każdy klient bankowości online może korzystać ze zwykłych przelewów za pośrednictwem portalu Przelewy24.

Poniżej przedstawiamy tabelkę, w której znajdziesz listę banków obsługiwanych przez Przelewy24, jak i czas dostępności usługi w poszczególnych z nich.

BANKDNI POWSZEDNISOBOTYNIEDZIELE
mBankcałodobowocałodobowocałodobowo
Inteligocałodobowocałodobowocałodobowo
PKO BPcałodobowocałodobowocałodobowo
Santander8:00 – 21:00całodobowocałodobowo
ING Bank Śląskicałodobowocałodobowocałodobowo
PEKAO S. A.6:00 – 20:00niedostępnyniedostępny
BNP Paribas6:00 – 20:00niedostępnyniedostępny
Millennium Bank6:00 – 22:006:00 – 22:00niedostępny
Bank Pocztowy8:00 – 18:00niedostępnyniedostępny
Alior Bankcałodobowocałodobowocałodobowo
Volkswagen Bankcałodobowocałodobowocałodobowo
Nest Bankcałodobowocałodobowocałodobowo
GetIn Bankcałodobowocałodobowocałodobowo
Idea Bankcałodobowocałodobowocałodobowo
BOŚ9:30 – 20:009:30 – 20:009:30 – 20:00
Credit Agricolecałodobowocałodobowocałodobowo
Toyota Bank8:00 – 21:00niedostępnyniedostępny

Bezpieczeństwo transakcji

Przelewy24 stosuje zaawansowane środki bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę danych zarówno usługodawców operujących w przestrzeni internetowej, jak i ich klientów.

Jeśli odwiedzimy stronę Przelewy24, wszystkie informacje dotyczące systemu ochrony danych są wygodnie dostępne w zakładce “Bezpieczeństwo”. Można tam również znaleźć kopię certyfikatu zapewniającego o spełnianiu przez platformę standardu bezpieczeństwa (Payment Card Industry Data Security Standard).

Wygoda obsługi

Dzięki Przelewy24 komfort zakupów online wszelkiego rodzaju zwiększył się diametralnie w ostatnich latach. Zamiast przechodzić przez niezliczone witryny z koniecznością wpisywania wielu danych i wykonywania potwierdzeń, płacąc za pomocą Przelewy24 najczęściej wystarczy kilka kliknięć. Niezależnie od wybranej w ramach usługi metody płatności transakcja przebiega znacznie szybciej, a intuicyjny interfejs sprawia, że płacenie przez internet staje się proste i dostępne dla każdego.

Przelewy24 u bukmacherów

Zakłady sportowe to popularna rozrywka, która jednak wymaga wygodnej metody płatności, aby móc z niej w pełni skorzystać. Komfort użytkowania jest ważny zarówno dla samych bukmacherów, jak i dla graczy korzystających z ich usług.

Przelewy24 dla graczy

Nie da się ukryć, że jako jeden z najpopularniejszych systemów płatności w Polsce, Przelewy24 są również używane przez graczy korzystających z usług bukmacherów. Dla nich istotna jest przede wszystkim szybkość i bezpieczeństwo dokonywania wpłat i wypłat.

Dzięki systemowi Przelewy24, dla graczy dostępnych jest wiele opcji szybkich płatności, co sprawia, że bez konieczności zakładania dodatkowych kont każdy może wygodnie wpłacać zakłady i wypłacać wygrane.

Przelewy24 dla bukmacherów

Bukmacher internetowy występuje tutaj jako partner portalu Przelewy24 korzystający z jego usług. Wprowadzenie Przelewy24 na swoją stronę jest dla bukmacherów online bardzo korzystnym rozwiązaniem. W końcu to najpopularniejszy w Polsce system.

Podsumowanie

Obecnie Przelewy24 zdecydowanie zdominował rynek płatności online. Już sam ten fakt wskazuje na to, jaki komfort zapewnia swoim użytkownikom. Liczne sklepy, ale i inne usługi internetowe, włączając w to zakłady bukmacherskie korzystają z Przelewy24.

Dzięki licznym oferowanym metodom płatności, absolutnie każdy może używać Przelewy24 i do tego wybrać opcję, która odpowiada mu najbardziej. Liczy się to głównie dla osób korzystających z usług bukmacherów online, ponieważ dzięki temu mogą oni wpłacać zakłady szybko, wygodnie i bezpiecznie. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy oferują płatność przez Przelewy24?

Przelewy24 to obecnie najbardziej rozpowszechniona forma płatności w Polsce. Używają jej również bukmacherzy. Oto lista bukmacherów, u których można zapłacić za pomocą Przelewy24:

 • Betclic
 • Fuksiarz.pl
 • PZBuk
 • LVBet
 • ETOTO
 • BetFan
Czy Przelewy24 to bezpieczna i uczciwa metoda płatności?

Tak, Przelewy24 spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowe informacje oraz certyfikat dostępne są na ich stronie w zakładce “Bezpieczeństwo”.

Czy warto używać Przelewy24?

Tak, ponieważ jest to najbardziej powszechny sposób płatności w Polsce. Poza tym, charakteryzuje się szybkością wykonywania transakcji i wygodą dla użytkownika.

Czy w Przelewy24 dostępne są szybkie wypłaty?

Tak, jedną z najważniejszych cech Przelewy24 jest szybkość wykonywania transakcji, zwłaszcza w przypadku P24NOW i BLIKa.

Przydatne artykuły

Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Jakub N.
Tym razem zajmiemy się minimalnym depozytem. Interesuje on zazwyczaj nowicjuszy lub osoby zapoznające się dopiero z n...
Czytaj dalej
Bonus od depozytu
Bonus od depozytu
Szymon W.
Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i ...
Czytaj dalej
Ranking bukmacherów
Ranking bukmacherów
Szymon W.
Przedstawiamy nasz najnowszy ranking zakładów bukmacherskich! Dowiesz się z niego, które strony strony do obstawiani...
Czytaj dalej
Znaj swojego klienta
Znaj swojego klienta
Szymon W.
KYC musi wdrożyć każda strona hazardowa, działająca legalnie w Polsce. Jest to prawnie uregulowane, a bukmacherzy n...
Czytaj dalej

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Bukmacherzy akceptujący Bukmacherzy z Przelewy24

Boomerang Bet
94%
Ocena eksperta
GGBet Nowy!
GGBet
100%
Ocena eksperta
LVBet Popularny wybór
LVBet
96%
Ocena eksperta
Fuksiarz.pl Ulubiony miesiąc
Fuksiarz.pl
96%
Ocena eksperta
eToto Wysokie kursy
eToto
96%
Ocena eksperta
BetFan Niski depozyt
BetFan
96%
Ocena eksperta
STS Doskonały interfejs
STS
100%
Ocena eksperta
Pzbuk Hojny bonus
Pzbuk
96%
Ocena eksperta
Totalbet
Total Boost
Totalbet
88%
Ocena eksperta
Bonus niedostępny
Lamabet Casino Nowy!
Lamabet
100%
Ocena eksperta

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie