fill=currentColor
Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Bukmacher kartą VISA

Bukmacher kartą VISA

Zaktualizowane: 03.06.2024

Karta płatnicza VISA to jeden z najpopularniejszych sposobów na doładowanie konta u bukmachera. Skąd popularność VISA? Czy VISA to najlepsza metoda dla zakładów bukmacherskich? Jak VISA wygląda na tle innych sposobów na wpłacanie środków? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć.

Pokaż więcej
x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują VISA

Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Popularne
Najnowsze
Największy bonus zł
Najszybsze wypłaty
Najwyżej oceniane

Zasada działania VISA

VISA to najpopularniejsza na świecie karta płatnicza. Sieć VISA zajmuje się przetwarzaniem płatności między bankiem konsumenta, a odbiorcą płatności. Takim odbiorcą może być na przykład zakład bukmacherski.

O Visa
📜 Założony w1958
📝 WłaścicielVisa Inc.
🌍 Obsługiwane kraje200+
💳 Rodzaj systemu płatnościKarta kredytowa / debetowa
✅ Najlepsze alternatywyMastercard, Maestro

W momencie dokonania zakupu – czy to poprzez przyłożenie karty do czytnika, czy podanie jej danych w okienku na stronie internetowej – karta wysyła zaszyfrowaną wiadomość do twojego banku z prośbą o przesłanie pieniędzy. VISA w ułamku sekund dokonuje oceny ryzyka transakcji. Jeśli system uzna, że zakup jest podejrzany, to przekaże takie ostrzeżenie do banku.

Bank może więc automatycznie zaakceptować lub odrzucić prośbę o przesłanie pieniędzy na podstawie oceny ryzyka wystawionej przez VISA. Jeśli wszystko wydaje się w porządku, bank zwalnia środki, a płatność dochodzi do skutku. Wszystko to dzieje się w ułamkach sekund.

Porównanie najlepszych bukmacherów VISA

📈 Bukmacher VISA z najlepszymi kursamiBetfan
💸 Bukmacher VISA z najszybszymi wypłatamiEtoto

Przeczytaj, jak oceniamy bukmacherów tutaj.

eToto
eToto
Bonus dla nowych klientów do 700 zł + 77 zł freebet
BetFan
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet

Czy VISA to dobra metoda płatności w zakładach bukmacherskich?

Bukmacherzy VISA

Podstawą zabawy u bukmachera jest bezpieczeństwo. Jak pokazaliśmy wyżej, automatyczny system oceny ryzyka stosowany w sieci VISA bada bezpieczeństwo każdej transakcji. Dzięki temu płatności VISA uchodzą za jedne z najbezpieczniejszych.

Typerom zależy też na błyskawicznym realizowaniu transakcji. Jak szybko VISA realizuje płatności u bukmacherów? Tutaj trzeba spojrzeń osobno na kwestie depozytów na konto i wypłaty wygranych. Depozyty realizowane są niemal natychmiast. Zasada jest podobna jak w przypadku płatności online. Drugim przypadkiem jest wypłata wygranych pieniędzy z powrotem na kartę. Przetworzenie takiej operacji jest niestety nieco dłuższe i zwykle zajmuje od 2 do 5 dni roboczych.

Zdecydowaną zaletą korzystania z VISA u bukmachera jest dostępność. Karty VISA do wpłat i wypłat akceptowane są niemal we wszystkich zakładach bukmacherskich.

Płatność u bukmachera VISA a inne metody

Karta VISA to jeden z najpopularniejszych sposobów doładowywania konta do celów gry w zakładach bukmacherskich. Nie jest jednak jedynym. Poniżej przedstawiamy zestawienie konkurencyjnych sposobów płatności u bukmacherów w stosunku do VISA:

Przelewy bankowe
BLIK
E-portfele
Kryptowaluty

Sprawdź poniżej dokładne omówienie pozostałych metod płatności i wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada.

Przelewy bankowe

Przelewy bankowe musimy od razu podzielić na dwa rodzaje: szybki przelew internetowy i przelew tradycyjny. Tę drugą metodę odrzućmy. Zrobienie przelewu na rachunek bankowy bukmachera to opcja rodem z ubiegłego wieku. Taki przelew byłby realizowany przez kika dni roboczych, a przecież nie o to chodzi.

Z pomocą przychodzą błyskawiczne przelewy internetowe realizowane przez operatorów takich jak Dotpay czy Przelewy24. W ich ofercie znajdziemy około 30 banków, jest więc spora szansa, że także twój. Czy szybki przelew bankowy to opcja lepsza niż VISA u bukmachera? Na korzyść VISA na pewno przemawia bezpieczeństwo transakcji i duża powszechność tej metody, także gdy grasz za granicą.

BLIK

BLIK to rewolucyjny polski system błyskawicznych płatności za pomocą smartfonów. W 2019 liczba płatności BLIK w internecie przekroczyła liczbę płatności kartą! BLIK to poważna konkurencja dla kart płatniczych, w tym VISA. Bukmacher chętnie zrealizuje depozyt tą metodą.

Do wad systemu BLIK należy zaliczyć: próby wyłudzania pieniędzy za jego pomocą, fakt, że nie można realizować płatności za granicą. Grasz w zakładach bukmacherskich poza Polską? VISA spokojnie wystarczy.

E-portfele

E-portfel to konto, które można zasilić gotówką, by później za jego pomocą opłacać kupno produktów i usług. Ogromną zaletą e-portfeli jest to, że działają wszędzie tam, gdzie tradycyjne karty i przelewy bankowe nie są respektowane.

W Polsce znane są przede wszystkim e-portfele Skrill i Neteller, ale na rynku dostępnych jest ich mnóstwo. Zaletą korzystania z e-portfeli jest prędkość i swoboda transakcji na całym świecie. Minusem – niska popularność tej metody w Polsce w porównaniu do wyżej wymienionych.

Kryptowaluty

Kryptowaluty to niezwykle ciekawe narzędzie płatnicze. Z jednej strony nie ma nad nim żadnego nadzoru, przez co wiąże się z pewnym ryzykiem, ale także swobodą wymiany. Z drugiej, otwiera niesamowite możliwości inwestycyjne.

Kryptowaluty bywają bardzo popularnym środkiem w kasynach online. Czy mogą stanowić konkurencję dla płatności VISA w zakładach bukmacherskich? W Polsce większość bukmacherów nie akceptuje tej formy płatności. W tym momencie odradzalibyśmy korzystanie z kryptowalut u bukmacherów.

BLIK
Bukmacherzy BLIK
Oferowane przez 11 Kasyna
>
Przelewy24
Bukmacherzy z Przelewy24
Oferowane przez 12 Kasyna
>
Neteller
Neteller Bukmacher
Oferowane przez 9 Kasyna
>
Skrill
Skrill Bukmacher
Oferowane przez 9 Kasyna
>
🏅 Najszybsze przelewy bankoweBetfan
🏅 Najszybsze wypłaty z e-portfelaLVBet
LVBet
LVBet
Bonus do 2000 PLN
BetFan
BetFan
Bonus 200% do 300 zł + 450 zł freebet

Wsparcie klienta VISA

Ogromną zaletą korzystania z VISA podczas zabawy u bukmachera jest duża renoma jaką cieszy się marka. Wynika ona z lat działalności na rynku i rozbudowanego systemu wsparcia klienta. Wydawca karty posiada dedykowaną stronę internetową z szerokim spektrum wsparcia dla klientów.

Co robić w razie problemów z VISA podczas gry u bukmachera?

Bawiąc się w zakładach bukmacherskich za pomocą VISA możesz napotkać dwa problemy: wyciek danych karty lub blokadę płatności.

Współcześni bukmacherzy online korzystają z zaawansowanych protokołów szyfrowania SSL, upewnij się więc, że twój bukmacher również takie stosuje. Jeśli jednak mimo tego masz podejrzenie, że dane twojej karty wyciekły, natychmiast zablokuj kartę i zgłoś ten problem w dostępnej 24/7 infolinii VISA.

Blokada płatności może nastąpić, jeśli VISA uzna, że twoja płatność była podejrzana. Zawsze graj tylko u legalnych i licencjonowanych bukmacherów, aby zapewnić sobie bezpieczną zabawę.

Jak używać karty VISA do obstawiania zakładów?

Wszyscy bukmacherzy online, którzy akceptują VISA, pozwolą Ci na dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą karty VISA.

1/4
Krok 1
Wprowadź dane do wpłaty.

Wprowadź dane do wpłaty.

Przy dokonywaniu wpłaty należy podać numer karty VISA, datę ważności i kod bezpieczeństwa. Środki zostaną natychmiast przelane z Twojego konta bankowego na konto bukmachera.

Krok 2
Wprowadź dane do wypłat.

Wprowadź dane do wypłat.

Dokonując wypłaty, ponownie musisz podać dane swojej karty VISA. Środki zostaną przelane z konta bukmacherskiego na konto bankowe w ciągu kilku dni.

Krok 3
Pamiętaj o opłatach.

Pamiętaj o opłatach.

Korzystanie z karty VISA do wpłat i wypłat u bukmacherów online może wiązać się z pewnymi opłatami. Jednakże, opłaty te są zazwyczaj bardzo małe i często przewyższają korzyści płynące z używania karty VISA, takie jak wygoda i bezpieczeństwo, które oferuje.

Krok 4
W razie potrzeby szukaj pomocy.

W razie potrzeby szukaj pomocy.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dokonaniem wpłaty lub wypłaty przy użyciu karty VISA, możesz skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Porady dla typerów korzystających z VISA

Zabawa w typowanie wydarzeń sportowych może być przygodą pełną wielkich emocji. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. Oto one:

Załóż konto u sprawdzonego bukmachera

Zawsze sprawdzaj, jakie zabezpieczenia ma twój bukmacher. VISA ma dobrze rozbudowany system bezpieczeństwa, ale należy zawsze zachować ostrożność podając dane karty płatniczej. Zweryfikuj licencję i legalność bukmachera i nie wahaj się zapytać obsługi, w jaki sposób dbają o bezpieczeństwo płatności.

Dlatego, żeby zmniejszyć ryzyko przykrych doświadczeń i zapewnić sobie maksimum przyjemnych doznań, zawsze sprawdzaj legalność i rzetelność bukmachera przed założeniem konta. Na naszej stronie przedstawiamy tylko legalnych, najlepszych polskich bukmacherów, więc możesz być spokojny o uczciwość zabawy. Najlepszy bukmacher to ten, którego legalność jest potwierdzona przez polskie Ministerstwo Finansów.

Korzystaj z bonusów

O ile część bonusów powitalnych nie jest dostępna dla wszystkich metod płatności, o tyle zwykle VISA jest akceptowana przez wszystkie bonusy bukmacherów. Sporo bukmacherów proponuje programy VIP dla lojalnych graczy, ale nie oznacza to, że nie możesz założyć kont u kilku, tylko po to by wykorzystać bonusy powitalne. Porównuj kursy, poluj na bonusy i wybieraj najlepsze oferty.

Graj rozsądnie

Bardzo często gracze doładowują konto u bukmachera za pomocą karty VISA połączonej ze swoim bieżącym rachunkiem bankowym. Nie ma konieczności zakładania dodatkowego rachunku i dedykowanej karty do zabawy u bukmachera, o ile gra się rozsądnie. Pamiętaj o limitach wpłat dziennych, które możesz ustawić. Korzystaj z nich. Graj odpowiedzialnie.

Często zadawane pytania

Którzy bukmacherzy akceptują kartę VISA?

Prawie wszyscy. Legalni polscy bukmacherzy akceptują VISA jako jedną z podstawowych metod płatności. Karta musi oczywiście należeć do okaziciela, być ważna i połączona z rachunkiem płatniczym, na którym są odpowiednie środki.

Czy VISA to legalna i bezpieczna metoda płatności?

Tak, VISA jest legalna niemal na całym świecie (w tym w Polsce), jest niezwykle popularna i korzysta z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Możemy polecić VISA do płacenia u bukmachera.

Czy VISA to polecana metoda płatności?

Tak, bezpieczeństwo, prędkość realizacji depozytu i powszechność sprawiają, że VISA to polecana metoda płatności u bukmacherów.

Czy VISA jest akceptowana w Polsce?

Tak, VISA to nie tylko jedna z najpopularniejszych kart płatniczych w Polsce, ale także jedna z najpopularniejszych metod płatności w ogóle, nie tylko u bukmacherów, ale także w innych miejscach w Internecie.

Przydatne artykuły

Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Jakub N.
Tym razem zajmiemy się minimalnym depozytem. Interesuje on zazwyczaj nowicjuszy lub osoby zapoznające się dopiero z n...
Czytaj dalej
Bonus od depozytu
Bonus od depozytu
Szymon W.
Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i ...
Czytaj dalej
Jak obstawiać mecze?
Jak obstawiać mecze?
Szymon W.
Z poniższego tekstu dowiesz się, jak wygląda proces rejestracji u bukmachera, obstawiania i oczywiście jak obstawia�...
Czytaj dalej
Znaj swojego klienta
Znaj swojego klienta
Szymon W.
KYC musi wdrożyć każda strona hazardowa, działająca legalnie w Polsce. Jest to prawnie uregulowane, a bukmacherzy n...
Czytaj dalej

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Bukmacherzy akceptujący Bukmacher kartą VISA

GGBet Nowy!
GGBet
100%
Ocena eksperta
SpinBetter Szybkie wypłaty
SpinBetter
91%
Ocena eksperta
Fuksiarz.pl Ulubiony miesiąc
Fuksiarz.pl
96%
Ocena eksperta
STS Doskonały interfejs
STS
100%
Ocena eksperta
Dachbet Nowy!
Dachbet
100%
Ocena eksperta
888starz Nowy!
888Starz Casino
100%
Ocena eksperta
Boomerang Bet
94%
Ocena eksperta
Olympusbet Nowy!
Olympusbet
100%
Ocena eksperta

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie