Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Bukmacher kartą VISA
Opublikowane przez
Bukmachera.com

Bukmacher kartą VISA

Karta płatnicza VISA to jeden z najpopularniejszych sposobów na doładowanie konta u bukmachera. Skąd popularność VISA? Czy VISA to najlepsza metoda dla zakładów bukmacherskich? Jak VISA wygląda na tle innych sposobów na wpłacanie środków? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują VISA

Filtruj według:
Najnowsza
Ocena
Kwota bonusu
Czas wypłaty
Betplays.com
Betplays
5/5
STS
STS
5/5
BetFan
BetFan
4.8/5
Dachbet
Dachbet
5/5
Olympusbet
Olympusbet
5/5
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5
eToto
eToto
4.8/5
Pzbuk
Pzbuk
4.8/5
888starz
888Starz Casino
5/5
GGBet
GGBet
5/5

Zasada działania VISA

VISA to najpopularniejsza na świecie karta płatnicza. Sieć VISA zajmuje się przetwarzaniem płatności między bankiem konsumenta, a odbiorcą płatności. Takim odbiorcą może być na przykład zakład bukmacherski.

O Visa
📜 Założony w1958
📝 WłaścicielVisa Inc.
🌍 Obsługiwane kraje200+
💳 Rodzaj systemu płatnościKarta kredytowa / debetowa
✅ Najlepsze alternatywyMastercard, Maestro

W momencie dokonania zakupu – czy to poprzez przyłożenie karty do czytnika, czy podanie jej danych w okienku na stronie internetowej – karta wysyła zaszyfrowaną wiadomość do twojego banku z prośbą o przesłanie pieniędzy. VISA w ułamku sekund dokonuje oceny ryzyka transakcji. Jeśli system uzna, że zakup jest podejrzany, to przekaże takie ostrzeżenie do banku.

Bank może więc automatycznie zaakceptować lub odrzucić prośbę o przesłanie pieniędzy na podstawie oceny ryzyka wystawionej przez VISA. Jeśli wszystko wydaje się w porządku, bank zwalnia środki, a płatność dochodzi do skutku. Wszystko to dzieje się w ułamkach sekund.

Porównanie najlepszych bukmacherów VISA

📈 Bukmacher VISA z najlepszymi kursamiBetfan
💸 Bukmacher VISA z najszybszymi wypłatamiEtoto

Przeczytaj, jak oceniamy bukmacherów tutaj.

BetFan
BetFan
4.8 / 5
200% bonus do 300 PLN + 450 PLN freebet
eToto
eToto
4.8 / 5
200% do 200 PLN Bonus dla nowych klientów

Czy VISA to dobra metoda płatności w zakładach bukmacherskich?

Bukmacherzy VISA

Podstawą zabawy u bukmachera jest bezpieczeństwo. Jak pokazaliśmy wyżej, automatyczny system oceny ryzyka stosowany w sieci VISA bada bezpieczeństwo każdej transakcji. Dzięki temu płatności VISA uchodzą za jedne z najbezpieczniejszych.

Typerom zależy też na błyskawicznym realizowaniu transakcji. Jak szybko VISA realizuje płatności u bukmacherów? Tutaj trzeba spojrzeń osobno na kwestie depozytów na konto i wypłaty wygranych. Depozyty realizowane są niemal natychmiast. Zasada jest podobna jak w przypadku płatności online. Drugim przypadkiem jest wypłata wygranych pieniędzy z powrotem na kartę. Przetworzenie takiej operacji jest niestety nieco dłuższe i zwykle zajmuje od 2 do 5 dni roboczych.

Zdecydowaną zaletą korzystania z VISA u bukmachera jest dostępność. Karty VISA do wpłat i wypłat akceptowane są niemal we wszystkich zakładach bukmacherskich.

Płatność u bukmachera VISA a inne metody

Karta VISA to jeden z najpopularniejszych sposobów doładowywania konta do celów gry w zakładach bukmacherskich. Nie jest jednak jedynym. Poniżej przedstawiamy zestawienie konkurencyjnych sposobów płatności u bukmacherów w stosunku do VISA:

  • Przelewy bankowe
  • BLIK
  • E-portfele
  • Kryptowaluty

Sprawdź poniżej dokładne omówienie pozostałych metod płatności i wybierz tę, która najbardziej ci odpowiada.

Przelewy bankowe

Przelewy bankowe musimy od razu podzielić na dwa rodzaje: szybki przelew internetowy i przelew tradycyjny. Tę drugą metodę odrzućmy. Zrobienie przelewu na rachunek bankowy bukmachera to opcja rodem z ubiegłego wieku. Taki przelew byłby realizowany przez kika dni roboczych, a przecież nie o to chodzi.

Z pomocą przychodzą błyskawiczne przelewy internetowe realizowane przez operatorów takich jak Dotpay czy Przelewy24. W ich ofercie znajdziemy około 30 banków, jest więc spora szansa, że także twój. Czy szybki przelew bankowy to opcja lepsza niż VISA u bukmachera? Na korzyść VISA na pewno przemawia bezpieczeństwo transakcji i duża powszechność tej metody, także gdy grasz za granicą.

BLIK

BLIK to rewolucyjny polski system błyskawicznych płatności za pomocą smartfonów. W 2019 liczba płatności BLIK w internecie przekroczyła liczbę płatności kartą! BLIK to poważna konkurencja dla kart płatniczych, w tym VISA. Bukmacher chętnie zrealizuje depozyt tą metodą.

Do wad systemu BLIK należy zaliczyć: próby wyłudzania pieniędzy za jego pomocą, fakt, że nie można realizować płatności za granicą. Grasz w zakładach bukmacherskich poza Polską? VISA spokojnie wystarczy.

E-portfele

E-portfel to konto, które można zasilić gotówką, by później za jego pomocą opłacać kupno produktów i usług. Ogromną zaletą e-portfeli jest to, że działają wszędzie tam, gdzie tradycyjne karty i przelewy bankowe nie są respektowane.

W Polsce znane są przede wszystkim e-portfele Skrill i Neteller, ale na rynku dostępnych jest ich mnóstwo. Zaletą korzystania z e-portfeli jest prędkość i swoboda transakcji na całym świecie. Minusem – niska popularność tej metody w Polsce w porównaniu do wyżej wymienionych.

Kryptowaluty

Kryptowaluty to niezwykle ciekawe narzędzie płatnicze. Z jednej strony nie ma nad nim żadnego nadzoru, przez co wiąże się z pewnym ryzykiem, ale także swobodą wymiany. Z drugiej, otwiera niesamowite możliwości inwestycyjne.

Kryptowaluty bywają bardzo popularnym środkiem w kasynach online. Czy mogą stanowić konkurencję dla płatności VISA w zakładach bukmacherskich? W Polsce większość bukmacherów nie akceptuje tej formy płatności. W tym momencie odradzalibyśmy korzystanie z kryptowalut u bukmacherów.

BLIK
Bukmacherzy BLIK
Bukmacherzy BLIK akceptuje 10 Kasyna

System płatności mobilnych działający pod nadzorem Polskiego Standardu Płat...

Bukmacherzy BLIK kasyna
Przelewy24
Bukmacherzy z Przelewy24
Bukmacherzy z Przelewy24 akceptuje 10 Kasyna

Dzisiaj ta forma płatności jest w Polsce bardzo rozpowszechniona. Dzieje się ...

Bukmacherzy z Przelewy24 kasyna
Neteller
Neteller Bukmacher
Neteller Bukmacher akceptuje 6 Kasyna

Powstał w 1999 roku i od tego czasu zdobył uznanie na całym świecie. Szczeg�...

Neteller Bukmacher kasyna
Skrill
Skrill Bukmacher
Skrill Bukmacher akceptuje 6 Kasyna

Skrill to utworzony w 2001 roku multifunkcyjny serwis transferowy z funkcją por...

Skrill Bukmacher kasyna
🏅 Najszybsze przelewy bankoweBetfan
🏅 Najszybsze wypłaty z e-portfelaLVBet
LVBet
LVBet
4.8 / 5
Bonus do 2000 PLN Bonus dla nowych klientów
BetFan
BetFan
4.8 / 5
200% bonus do 300 PLN + 450 PLN freebet
Totalbet
Totalbet
4.4 / 5

Wsparcie klienta VISA

Ogromną zaletą korzystania z VISA podczas zabawy u bukmachera jest duża renoma jaką cieszy się marka. Wynika ona z lat działalności na rynku i rozbudowanego systemu wsparcia klienta. Wydawca karty posiada dedykowaną stronę internetową z szerokim spektrum wsparcia dla klientów.

Co robić w razie problemów z VISA podczas gry u bukmachera?

Bawiąc się w zakładach bukmacherskich za pomocą VISA możesz napotkać dwa problemy: wyciek danych karty lub blokadę płatności.

Współcześni bukmacherzy online korzystają z zaawansowanych protokołów szyfrowania SSL, upewnij się więc, że twój bukmacher również takie stosuje. Jeśli jednak mimo tego masz podejrzenie, że dane twojej karty wyciekły, natychmiast zablokuj kartę i zgłoś ten problem w dostępnej 24/7 infolinii VISA.

Blokada płatności może nastąpić, jeśli VISA uzna, że twoja płatność była podejrzana. Zawsze graj tylko u legalnych i licencjonowanych bukmacherów, aby zapewnić sobie bezpieczną zabawę.

Jak używać karty VISA do obstawiania zakładów?

Wszyscy bukmacherzy online, którzy akceptują VISA, pozwolą Ci na dokonywanie wpłat i wypłat za pomocą karty VISA.

1/4
Krok 1
Wprowadź dane do wpłaty.

Wprowadź dane do wpłaty.

Przy dokonywaniu wpłaty należy podać numer karty VISA, datę ważności i kod bezpieczeństwa. Środki zostaną natychmiast przelane z Twojego konta bankowego na konto bukmachera.

Krok 2
Wprowadź dane do wypłat.

Wprowadź dane do wypłat.

Dokonując wypłaty, ponownie musisz podać dane swojej karty VISA. Środki zostaną przelane z konta bukmacherskiego na konto bankowe w ciągu kilku dni.

Krok 3
Pamiętaj o opłatach.

Pamiętaj o opłatach.

Korzystanie z karty VISA do wpłat i wypłat u bukmacherów online może wiązać się z pewnymi opłatami. Jednakże, opłaty te są zazwyczaj bardzo małe i często przewyższają korzyści płynące z używania karty VISA, takie jak wygoda i bezpieczeństwo, które oferuje.

Krok 4
W razie potrzeby szukaj pomocy.

W razie potrzeby szukaj pomocy.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z dokonaniem wpłaty lub wypłaty przy użyciu karty VISA, możesz skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania pomocy.

Porady dla typerów korzystających z VISA

Zabawa w typowanie wydarzeń sportowych może być przygodą pełną wielkich emocji. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. Oto one:

Załóż konto u sprawdzonego bukmachera

Zawsze sprawdzaj, jakie zabezpieczenia ma twój bukmacher. VISA ma dobrze rozbudowany system bezpieczeństwa, ale należy zawsze zachować ostrożność podając dane karty płatniczej. Zweryfikuj licencję i legalność bukmachera i nie wahaj się zapytać obsługi, w jaki sposób dbają o bezpieczeństwo płatności.

Dlatego, żeby zmniejszyć ryzyko przykrych doświadczeń i zapewnić sobie maksimum przyjemnych doznań, zawsze sprawdzaj legalność i rzetelność bukmachera przed założeniem konta. Na naszej stronie przedstawiamy tylko legalnych, najlepszych polskich bukmacherów, więc możesz być spokojny o uczciwość zabawy. Najlepszy bukmacher to ten, którego legalność jest potwierdzona przez polskie Ministerstwo Finansów.

Korzystaj z bonusów

O ile część bonusów powitalnych nie jest dostępna dla wszystkich metod płatności, o tyle zwykle VISA jest akceptowana przez wszystkie bonusy bukmacherów. Sporo bukmacherów proponuje programy VIP dla lojalnych graczy, ale nie oznacza to, że nie możesz założyć kont u kilku, tylko po to by wykorzystać bonusy powitalne. Porównuj kursy, poluj na bonusy i wybieraj najlepsze oferty.

Graj rozsądnie

Bardzo często gracze doładowują konto u bukmachera za pomocą karty VISA połączonej ze swoim bieżącym rachunkiem bankowym. Nie ma konieczności zakładania dodatkowego rachunku i dedykowanej karty do zabawy u bukmachera, o ile gra się rozsądnie. Pamiętaj o limitach wpłat dziennych, które możesz ustawić. Korzystaj z nich. Graj odpowiedzialnie.

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com

Przydatne artykuły

Często zadawane pytania

Którzy bukmacherzy akceptują kartę VISA?

Prawie wszyscy. Legalni polscy bukmacherzy akceptują VISA jako jedną z podstawowych metod płatności. Karta musi oczywiście należeć do okaziciela, być ważna i połączona z rachunkiem płatniczym, na którym są odpowiednie środki.

Czy VISA to legalna i bezpieczna metoda płatności?

Tak, VISA jest legalna niemal na całym świecie (w tym w Polsce), jest niezwykle popularna i korzysta z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Możemy polecić VISA do płacenia u bukmachera.

Czy VISA to polecana metoda płatności?

Tak, bezpieczeństwo, prędkość realizacji depozytu i powszechność sprawiają, że VISA to polecana metoda płatności u bukmacherów.

Czy VISA jest akceptowana w Polsce?

Tak, VISA to nie tylko jedna z najpopularniejszych kart płatniczych w Polsce, ale także jedna z najpopularniejszych metod płatności w ogóle, nie tylko u bukmacherów, ale także w innych miejscach w Internecie.

Bukmacherzy akceptujący Bukmacher kartą VISA
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5
Minimalna wpłata 50,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Dachbet
Dachbet
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Błyskawiczna
STS
STS
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
888starz
888Starz Casino
5/5
Minimalna wpłata 5,00 zł
Czas do wypłaty -
GGBet
GGBet
5/5
Minimalna wpłata 50,00 zł
Czas do wypłaty 1-3 dni
Betplays.com
Betplays
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Jeden do pięciu dni
Olympusbet
Olympusbet
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
BetFan
BetFan
4.8/5
Minimalna wpłata 2,00 zł
Czas do wypłaty 30 minut
Pzbuk
Pzbuk
4.8/5
Minimalna wpłata 5,00 zł
Czas do wypłaty Błyskawiczna
eToto
eToto
4.8/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Noblebet
Noblebet
4.8/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Dwa do pięciu dni
Superbet
Superbet
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Ten operator otwiera się wkrótce
Niedostępne
Recenzja Superbet

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail