Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Bukmacher PaySafeCard

Bukmacher PaySafeCard

Zaktualizowane: 25.04.2024

Typerzy stają więc przed wyborem, jaką metodę płatności wybrać. Czy wszystkie są bezpieczne?

Pokaż więcej

Czy wpłata jest wystarczająco szybka, by od razu cieszyć się grą? Sprawdzamy dzisiaj płatności Paysafecard u bukmachera.

x
O reklamach

Ta recenzja jest częścią naszych programów partnerskich. Jeśli klikniesz linki w tej recenzji i skorzystasz z usług recenzowanej witryny, możemy otrzymać prowizję. Nie wpływa to na niezależność i obiektywność naszego procesu recenzowania.

Najlepsi bukmacherzy akceptujący Paysafecard

Jak działa Paysafecard?

Mimo iż u wielu bukmacherów dostaniesz na start freebet, to jednak zabawa nie jest możliwa bez doładowania konta prawdziwą gotówką. Bukmacherzy będą więc cię do tego zachęcać rozmaitymi bonusami, chociażby podwajając wpłaconą kwotę

Paysafecard to banalny w obsłudze system kart przedpłaconych, który powstał w Austrii w 2000 roku. Karty, w formie fizycznej lub wirtualnej, nabyć można zarówno w sklepach stacjonarnych i kioskach, jak i online.

Główną zaletą Paysafecard jest możliwość płacenia za pomocą karty bez potrzeby posiadania konta bankowego. W efekcie, żadne wrażliwe dane kupującego nie są udostępniane w trakcie transakcji. Sama płatność polega na wpisaniu 16-cyfrowego kodu PIN, który dostępny jest na karcie (lub na voucherze online). Środki pobierane są z karty.

Każda karta jest ważna do wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty można sprawdzić po wpisaniu kodu na oficjalnej stronie producenta.

O Paysafecard
📜 Założony w2000
📝 WłaścicielPaysafe Group
🌍 Obsługiwane krajeKanada, USA, Australia, Wielka Brytania, Francja (+45 więcej)
💳 Rodzaj systemu płatnościKarta przedpłacona
💶 Akceptowane walutyCAD, USD, AUD, GBP, EUR, PLN (+ 45 więcej)

Najlepsi bukmacherzy Paysafecard według kategorii

🏆 Najlepszy bukmacher PaysafecardEtoto
📈 Bukmacher Paysafecard z najlepszymi kursamiTotalbet

Przeczytaj, jak oceniamy bukmacherów tutaj.

eToto
eToto
Bonus dla nowych klientów do 700 zł + 77 zł freebet
Totalbet
Totalbet

Czy płacenie u bukmachera Paysafecard się opłaca?

Paysafecard w zakładach bukmacherskich to idealna metoda płatności. Z wielu względów sprawdza się lepiej niż konkurencyjne sposoby doładowania konta. O porównaniu z konkurencją piszemy w kolejnych akapitach tekstu.

Po zalogowaniu na swoje konto u bukmachera, wejdź w zakładkę Kasjer (lub jej odpowiednik) i wybierz zlecenie płatności. Jeżeli wśród dostępnych metod znajdziesz ikonkę z charakterystycznym logiem Paysafecard, bukmacher akceptuje tę metodę. Teraz wystarczy zdefiniować kwotę i podać 16-cyfrowy PIN twojego vouchera. Upewnij się, że masz na nim wystarczająco dużo środków!

Co z bezpieczeństwem? Słowo “safe” znajduje się w samej nazwie tego systemu płatności. Płacąc u bukmachera Paysafecard nie podajesz nikomu żadnych wrażliwych danych: ani numeru konta bankowego, ani danych twojej karty płatniczej. Na voucherze znajduje się z reguły niewielka ilość środków, więc nawet w przypadku utraty PIN-u nie ryzykujesz, że ktoś uzyska dostęp do twoich oszczędności.

Dodatkową korzyścią z płatności Paysafecard jest możliwość realizowania wpłat w innych walutach. Grasz u zagranicznego bukmachera? Nie ma problemu. Płacąc u bukmachera Paysafecard możesz realizować płatności w wielu zagranicznych walutach.

Jedynym minusem tej formy płatności jest fakt, że nie wszyscy polscy bukmacherzy akceptują Paysafecard. Zakłady bukmacherskie, które przyjmują wpłaty w tej metodzie to:

 • STS
 • forBET
 • Superbet
 • LVBet
 • TOTALbet
 • Totolotek
 • PZBuk

Płatności u bukmachera Paysafecard, a płatności innymi metodami

Paysafecard oceniamy jako jedną z najlepszych metod płatności w zakładach bukmacherskich. Statystyki pokazują, że około 75% operatorów hazardowych i bukmacherskich na świecie akceptuje Paysafecard! Są wśród nich tacy giganci, jak PokerStars czy Bet365. Nie oznacza to jednak, że to jedyna wartościowa opcja. Popularnymi alternatywami są:

 • Przelewy bankowe
 • BLIK
 • Karty płatnicze
 • E-portfele

Przelewy bankowe

Dzięki systemom, takim jak Dotpay, Tpay czy Przelewy24 przelewy bankowe, to szalenie popularna metoda płatności. Pozwalają na błyskawiczne doładowanie konta u bukmachera po zalogowaniu się na swoje konto bankowe online. Zaletą jest też fakt, że wypłaty wygranych u polskich bukmacherów muszą odbywać się na konta bankowe, a więc do wpłat i wypłat korzystamy wówczas z tej samej metody.

Do minusów zaliczyć można konieczność posługiwania się danymi swojego konta bankowego online, co zawsze rodzi jakieś ryzyko. Drugim minusem jest wygoda, a raczej jej brak.

Paysafecard w zakładach bukmacherskich jest nie tylko szybszą, ale i bezpieczniejszą metodą zasilania konta. Nawet przy zastosowaniu przelewów błyskawicznych, wygoda korzystania z vouchera jest znacznie większa.

BLIK

BLIK to lider płatności online w Polsce. Tym, którzy nie wiedzą, warto przypomnieć, że BLIK powstał właśnie w Polsce i zdobył u nas taką popularność, że dzienna liczba transakcji za jego pomocą jest większa niż liczba transakcji kartą!

Płatności BLIK odbywają się za pomocą aplikacji działającej w ramach aplikacji banku na smartfon. Aby zapłacić, należy w odpowiednim okienku lub terminalu płatniczym podać jednorazowy 6-cyfrowy kod.

BLIK ma wiele zalet, do których należą szybkość i bezpieczeństwo. Z minusów należy wymienić: brak BLIK-a za granicą oraz konieczność posiadania i zalogowania się do aplikacji bankowej w smartfonie.

Paysafecard u bukmachera rozwiązuje oba te problemy. System jest obsługiwany w ponad 40 krajach i umożliwia płatności w wielu walutach. Nie potrzebujesz żadnej aplikacji, wystarczy tylko podać kod vouchera, by zapłacić.

Karty płatnicze

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy ma kartę płatniczą (na przykład VISA lub Mastercard). Kiedy wydawało się, że to nowoczesna metoda płatności, pozwalająca na wygodne rozliczanie się w tradycyjnych sklepach. Szczególnie rewolucyjna okazała się technologia Paypass (i podobnie u innych wystawców), która pozwalała zapłacić zbliżając kartę do terminala bez podawania PIN-u. Technologia ta opiera się na NFC, czyli protokole przesyłu danych, z którego korzystają też smartfony. Szybko możliwość płatności „kartą” przeniesiono więc na telefony.

W 2022 roku karty płatnicze przeżywają jednak regres. Smartfony okazały się wygodnym narzędziem do płacenia zarówno offline jak i online. Plastikowa karta może się zgubić, a jej dane mogą zostać wykradzione. Płatności online wymagają wpisywania danych, które są zapisywane po stronie sprzedawcy, co jest dodatkowym ryzykiem.

Stanowczo rekomendujemy korzystanie z innych niż karta płatnicza metod. Jeśli pozwala na to twój bukmacher, Paysafecard będzie lepszą metodą płatności, ze względu na możliwość anonimowej wpłaty voucherem.

E-portfele

W naszym odczuciu, jedyną metodą płatności, która może konkurować z Paysafecard są e-portfele. Te elektroniczne skarbonki działają bardzo podobnie do kart prepaid. Podobieństwa były tak duże, że sama spółka Pay Safe Group została właścicielem popularnych portfeli elektronicznych takich jak Skrill i Neteller.

Voucher Paysafecard ma jednak pewne zalety. Można go kupić online lub stacjonarnie i wykorzystywać do momentu aż skończą się środki. Nie jest konieczne zakładanie żadnego konta, a sam voucher można nabyć za pomocą tradycyjnej gotówki.

 • Mastercard
  Bukmacher kartą Mastercard
  Oferowane przez 15 Kasyna
  >
 • Visa
  Bukmacher kartą VISA
  Oferowane przez 15 Kasyna
  >
 • BLIK
  Bukmacherzy BLIK
  Oferowane przez 11 Kasyna
  >
 • Przelewy24
  Bukmacherzy z Przelewy24
  Oferowane przez 11 Kasyna
  >
 • Neteller
  Neteller Bukmacher
  Oferowane przez 7 Kasyna
  >
 • Skrill
  Skrill Bukmacher
  Oferowane przez 7 Kasyna
  >

Obsługa klientów bukmacherów w Paysafecard

Paysafecard u bukmachera to jedna z najbezpieczniejszych możliwych metod płatności. Rozwiązanie z prepaidowymi kartami z góry wyklucza większość zagrożeń, z którymi może być związane korzystanie z bardziej tradycyjnych metod.

Żaden system płatności nie jest jednak bezawaryjny. Dlatego też użytkownicy szukają informacji na temat bezpieczeństwa korzystania z Paysafecard oraz środków jakie podejmuje operator, by pomóc klientom, którzy natrafili na trudności.

Co robić w razie problemów z Paysafecard u bukmachera?

Jak przystało na dużego operatora finansowego, który działa na całym świecie, Paysafecard ma bardzo rozbudowaną sekcję FAQ na swojej stronie internetowej. Możliwość wyszukiwania odpowiedzi na dziesiątki pytań prezentowana jest w wielu europejskich językach, w tym rzecz jasna w polskim.

Jeśli to nie wystarcza, pozostaje nam formularz kontaktowy na stronie operatora lub kontakt z lokalną infolinią, mówiącą po polsku, w Warszawie.

Jak używać Paysafecard do obstawiania zakładów sportowych online?

Karta prepaid działa jak każda karta płatnicza. Same karty działają w oparciu o infrastrukturę Mastercard, a więc ich niezawodność jest bardzo wysoka. Karty można doładowywać środkami z innych źródeł. Co więcej, Paysafecard ma też aplikację mobilną, która ułatwia korzystanie z tej metody płatności.

1/5
Krok 1
Zdobądź kod.

Zdobądź kod.

Kod kupisz przez internet (np. Allegro i strony dedykowane płatnościom typu Paysafecard) lub w punkcie stacjonarnym (np. Ruch i stacje benzynowe). Nietrudno go znaleźć. Jeśli decydujesz się na zakup przez internet, pamiętaj, by korzystać z wiarygodnych stron.

Krok 2
Zarejestruj się na stronie lub w aplikacji.

Zarejestruj się na stronie lub w aplikacji.

Rejestracja nie jest obowiązkowa, ale umożliwi ci kontrolę środków na wykupionych kartach. To ważne, ponieważ posiadając kilka kodów i nie wykorzystując ich do końca, możesz wybrać pozostałe środki przy następnej okazji. Konto to też wyższe limity transakcji.

Krok 3
Wpłać środki z Paysafecard.

Wpłać środki z Paysafecard.

Zaloguj się na stronie kasyna lub innej, na którą chcesz przelać środki i przejdź do zakładki płatności. Wybierz depozyt, a następnie Paysafecard. Wprowadź kod lub kilka, jeśli korzystasz z większej ilości środków. Zatwierdź operację.

Krok 4
Sprawdź, czy transakcja została zrealizowana.

Sprawdź, czy transakcja została zrealizowana.

Dowiedz się (z regulaminu lub od obsługi), ile czasu powinna zająć realizacja transakcji na danej stronie. Jeśli po jego upływie pieniądze nie pojawiły się na koncie, poproś obsługę o pomoc w sprawdzeniu, co dzieje się z pieniędzmi. Prawdopodobnie to tylko drobne opóźnienia, jednak nie warto ryzykować utraty środków! Kontrola sytuacji to twoje prawo.

Krok 5
Zaczynamy grę!

Zaczynamy grę!

Pieniądze są już na koncie? Świetnie! Możesz z nich skorzystać w momencie, gdy zobaczysz dokonany depozyt w saldzie swojego konta u bukmachera. Środki są już aktywne i gotowe do użytku. Dołącz do gry i zgarniaj prawdziwe pieniądze!

Jak zarejestrować konto Paysafecard?

 1. Przejdź do Paysafecard.com lub pobierz aplikację
 2. Rozpocznij tworzenie swojego profilu, tworząc swoje dane logowania
 3. Wpisz swój adres e-mail i zweryfikuj go

O czym pamiętać płacąc u bukmachera Paysafecard?

Przypominamy poniżej kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas gry u bukmachera.

Graj tylko u legalnych bukmacherów

To podstawowa zasada bezpieczeństwa podczas zabawy. W Polsce organem, który decyduje o legalności bukmachera jest Ministerstwo Finansów. Zawsze upewnij się, że bukmacher, u którego stawiasz, jest licencjonowany. Daje to pewność, że organizator zakładów jest uczciwy, a pieniądze bezpieczne.

Korzystaj z limitów

Polskie prawo zakłada obowiązek limitowania dziennych i miesięcznych wpłat w zakładach bukmacherskich. Są one jednak dość spore. Każdy bukmacher daje możliwość ustawiania tych limitów samodzielnie.

Załóż sobie jaki budżet chcesz przeznaczyć na grę u bukmachera miesięcznie. Ustaw taki limit na swoim koncie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nigdy go nie przekroczysz.

Kontroluj czas

Nie tylko pieniądze mają swój limit. Jednym z najważniejszych narzędzi bezpieczeństwa podczas zabawy u bukmachera jest kontrola czasu. Upewnij się, że nie przeznaczasz zbyt dużo czasu na typowanie i że nie cierpi na tym twoje życie prywatne czy zawodowe. Nigdy nie przedkładaj zabawy w zakładach bukmacherskich nad inne sprawy. Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie!

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Przydatne artykuły

Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Bukmacherzy z minimalnymi depozytam
Jakub N.
Tym razem zajmiemy się minimalnym depozytem. Interesuje on zazwyczaj nowicjuszy lub osoby zapoznające się dopiero z n...
Czytaj dalej
Jak obstawiać mecze?
Jak obstawiać mecze?
Szymon W.
Z poniższego tekstu dowiesz się, jak wygląda proces rejestracji u bukmachera, obstawiania i oczywiście jak obstawia�...
Czytaj dalej
Bonus od depozytu
Bonus od depozytu
Szymon W.
Niemal każdy bukmacher twierdzi, że oferuje wyjątkowe, najlepsze bonusy. Ale który bonus naprawdę jest najlepszy i ...
Czytaj dalej
Prawa gracza
Prawa gracza
Jeśli grasz legalnie, chciałbyś zapewne poznać swoje prawa. Co właściwie wolno graczowi? Przeczytaj artykuł, a ws...
Czytaj dalej

Często zadawane pytania

Którzy bukmacherzy akceptują Paysafecard jako metodę płatności?

W momencie pisania tego tekstu, ośmiu polskich bukmacherów akceptowało Paysafecard: STS, forBET, Superbet, LV BET, TOTALbet, Noblebet i PZBuk. Jeśli chodzi o zagranicznych bukmacherów, możesz spodziewać się, że około 75% będzie akceptowało tę metodę.

Czy Paysafecad u bukmachera to bezpieczna i legalna metoda płatności?

Tak, Paysafecard działa jak przedpłacony voucher i jest całkowicie legalny. Ponadto, to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności online, ponieważ płacąc u bukmachera Paysafecard (czy gdziekolwiek indziej) nie udostępniasz wrażliwych danych.

Czy polecacie Paysafecard w zakładach bukmacherskich?

Tak, po dokładnej analizie bezpieczeństwa, wygody i dostępności, a także w porównaniu z konkurencyjnymi metodami, nasz zespół uważa, że w zakładach bukmacherskich Paysafecard jest najbardziej polecaną metodą płatności.

Czy Paysafecard ma szybkie wypłaty?

Nie, Paysafecard to system voucherów służący do płatności online. Wypłacając wygraną u bukmachera będziesz musiał wybrać inne źródło, na które otrzymasz uznanie.

Bukmacherzy akceptujący Bukmacher PaySafeCard
LVBet Popularny wybór
LVBet
96%
Ocena eksperta
eToto Wysokie kursy
eToto
96%
Ocena eksperta
BetFan Niski depozyt
BetFan
96%
Ocena eksperta
STS Doskonały interfejs
STS
100%
Ocena eksperta
Dachbet Nowy!
Dachbet
100%
Ocena eksperta
Superbet Nowy!
Superbet
100%
Ocena eksperta
Bonus niedostępny
Pzbuk Hojny bonus
Pzbuk
96%
Ocena eksperta
Lamabet Casino Nowy!
Lamabet
100%
Ocena eksperta
GGBet Nowy!
GGBet
100%
Ocena eksperta

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail

Znajdź na stronie