Obstawianie Meczy Online
Metody płatności
Bukmacher kartą Mastercard
Bukmachera.com

Bukmacher kartą Mastercard

Wśród samych kart z kolei również znajduje się dużo firm oferujących tego typu usługi. Jedną z najpopularniejszych z nich, używaną i akceptowaną niemal na całym świecie, jest karta Mastercard.

Najlepsi bukmacherzy, którzy akceptują Mastercard

Filtruj według:
Najnowsza
Ocena
Kwota bonusu
Czas wypłaty
Betplays.com
Betplays
5/5
STS
STS
5/5
Pzbuk
Pzbuk
4.8/5
BetFan
BetFan
4.8/5
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5
eToto
eToto
4.8/5
Dachbet
Dachbet
5/5
Olympusbet
Olympusbet
5/5
888starz
888Starz Casino
5/5
GGBet
GGBet
5/5

Karta Mastercard - czym jest, jak działa i do czego służy?

Już od jakiegoś czasu karty płatnicze stały się niemal podstawowym sposobem płatności, nie tylko w większych transakcjach. Popularność tego typu płatności wynika głównie z wygody, którą zapewnia swoim użytkownikom. 

Firma Mastercard to oryginalnie spółka założona przez kilka amerykańskich banków, zrzeszająca różne instytucje finansowe. Obecnie wskutek połączenia również z europejskimi organizacjami, usługi Mastercard stały się międzynarodowe. Firma specjalizuje się w wydawaniu kart kredytowych i debetowych sygnowanych między innymi właśnie jako Mastercard.

Jak działa Mastercard?

Kartę Mastercard może wydać użytkownikowi bank. W obecnej chwili już bardzo wiele banków, funkcjonujących na terenie Polski jest wydawcami takich kart dzięki umowie z firmą. Transakcja wymaga od posiadacza autoryzacji, najczęściej pinem, jednak teraz większość ma dostęp do opcji płatności zbliżeniowej.

Rodzaje kart Mastercard

Każdy ma inne potrzeby, dlatego specjaliści Mastercard przygotowali bardzo liczne oferty, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Karty dzielą się na: kredytowe, debetowe, przedpłacone i tzw. combo. Każda z tych kategorii posiada bogaty wybór rodzajów, z których każdy daje użytkownikowi określone bonusy.

Karty kredytowe Mastercard

Rodzaj karty MastercardKorzyści
💳 Karta Mastercard Standard Zero Liability przed nie autoryzowanymi transakcjami
🥇 Karta Mastercard GoldZero Liability,usługi pomocy w podróży
⚜️ Karta Mastercard PlatinumZero Liability, ubezpieczenie zakupów, usługi turystyczne i konsjerża
🌍 Karta Mastercard WorldZero Liability, ubezpieczenie zakupów, usługi turystyczne i konsjerża. Dostęp do opieki zdrowotnej i innych usług dla podróżujących w trakcie przebywania poza granicami swojego kraju.
✨ Karta Mastercard World EliteBezpłatna usługa concierge, Zero Liability, ubezpieczenie zakupów, usługi turystyczne i konsjerża. Dostęp do opieki zdrowotnej i innych usług dla podróżujących w trakcie przebywania poza granicami swojego kraju.

Karty debetowe Mastercard

 • Karta Debit Mastercard
 • Karta Maestro Mastercard
 • Karta World Debit Mastercard
 • Karty przedpłacone Mastercard - dostępne po wcześniejszym zasileniu środkami

Najlepsi bukmacherzy Mastercard według kategorii

🏆 Najlepszy bukmacher MastercardPzbuk
📈 Bukmacher z najlepszymi kursamiBetfan
📱 Najlepszą aplikacją mobilnąSTS
STS
STS
5 / 5
Bonus 100% do 100 Zł Bonus dla nowych klientów
BetFan
BetFan
4.8 / 5
200% bonus do 300 PLN + 450 PLN freebet
Pzbuk
Pzbuk
4.8 / 5
250 PLN Na Start

Dlaczego wybór dobrej metody płatności do zakładów sportowych jest ważny

Bukmacherzy Mastercard

Każdy człowiek ma inne preferencje, zarówno w codziennym życiu, jak i w zakupach, które przecież są jego częścią. Bardzo ważne jest więc, aby wybrać najodpowiedniejszy dla siebie sposób dokonywania płatności. Dzięki temu każdy będzie mógł mieć poczucie komfortu przy transakcjach finansowych.

Sfera pieniędzy jest w naszym życiu bardzo ważna, ponieważ to dzięki nim możemy funkcjonować we współczesnym świecie. Dlatego zaufane i bezpieczne płatności są obecnie bardzo istotnym wymogiem. Ważne jest więc, aby dobrze je sprawdzić.

Poniżej opiszemy dokładnie najważniejsze informacje dotyczące karty Mastercard i ocenimy jej wartość w poszczególnych aspektach (lub kryteriach) wymienionych poniżej.

Dlaczego Mastercard do zakładów sportowych online - nasze kryteria oceny

Ilość opcji, które oferuje Mastercard oraz różne sposoby jego wykorzystania wymagają bardzo szczegółowej oceny. Poniżej znajdziesz bardzo dokładny opis różnych kategorii i tego, jak Mastercard pokazuje swoją jakość w ramach każdej z nich.

KryteriaOpis
⭐️ Zaufanie i bezpieczeństwo transakcjiMastercard jako usługa zapewnia swoich klientów o bezpieczeństwie ich danych osobowych.
⭐️ Wygoda obsługiPłatność zbliżeniowa – kod PIN nie jest potrzebny.
⭐️ Szybkość dokonywania wpłat i wypłatNatychmiastowych płatności bezgotówkowych niezależnie od miejsca przebywania czy czasu.
⭐️ Koszty użytkowaniaZależy od programu, którego klient zdecyduje się użyć.
⭐️ Obsługiwane bankiKarta Mastercard jest rozpoznawana w wielu miejscach i wydawana przez wiele banków.
⭐️ Płatności online (sklepy i usługi internetowe)Dzięki temu transakcje są niemal natychmiastowe i bezpieczne.

Zaufanie i bezpieczeństwo transakcji – Mastercard w Polsce

Obecnie Mastercard oferuje swoje usługi na niemal całym świecie. Oznacza to oczywiście, że również w Polsce możemy legalnie i bez przeszkód korzystać z ich usług.

Każdy zdaje sobie zapewne sprawę jak istotne jest bezpieczeństwo naszych danych. Jest to zwłaszcza ważne w sytuacjach dotyczących naszych finansów, którymi są na przykład płatności kartą.

Mastercard jako usługa zapewnia swoich klientów o bezpieczeństwie ich danych osobowych. Dane te są oczywiście konieczne do założenia większości rodzajów karty Mastercard ze względów bezpieczeństwa i potwierdzenia tożsamości, a czasem też zdolności kredytowej (gdzie jest to konieczne). Bardzo jest zatem ważne, aby dane te były dobrze chronione.

Używanie karty kredytowej (w tym VISA) w przestrzeni internetowej oznacza przepływ danych z niej online, dlatego ochrona danych musi być rozciągnięta nie tylko na terminale bankowe, sklepowe i tym podobne, ale również na różnego rodzaju witryny internetowe.

Mastercard zapewnia swoim klientom pełną kontrolę nad ich danymi oraz wgląd w historię i metody ich przetwarzania. Na ich stronie można znaleźć także szczegółowe informacje na temat konkretnych zabezpieczeń używanych przez samą firmę i jej partnerów.

Wygoda obsługi

Nie da się zaprzeczyć, że karta płatnicza to jeden z najwygodniejszych środków płatności. Zamiast noszenia przy sobie i odliczania gotówki wystarczy skorzystać z karty w terminalu i bez dodatkowych kroków dokonać płatności.

Dzięki rozpowszechniającej się od jakiegoś czasu technologii zbliżeniowej, płatności kartą są jeszcze bardziej ułatwione, ponieważ nie trzeba nawet podawać pinu.

Szybkość dokonywania wpłat i wypłat

Dzięki technologii kart płatniczych, z Mastercard można komfortowo dokonywać natychmiastowych płatności bezgotówkowych niezależnie od miejsca przebywania czy czasu.

Terminale Mastercard zapewniają bezpośredni kontakt z kontem, dzięki któremu odpowiednia suma przelewu naliczana jest od razu, co pozwala na natychmiastowy przepływ środków.

Koszty użytkowania

Koszty używania karty Mastercard bardzo mocno zależą od programu, z którego zdecyduje się skorzystać klient. Każdy z wymienionych wcześniej rodzajów kart kredytowych czy debetowych wymaga innego programu płatniczego, dlatego bardzo ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z opisami poszczególnych typów.

Opłaty za kartę Mastercard zależą też od wystawcy. Dobrze jest więc sprawdzić, który bank posiada najkorzystniejszą dla ciebie ofertę. Na sumę opłat za używanie karty Mastercard składają się przede wszystkim: opłata za wystawienie karty, opłata roczna za użytkowanie karty, opłata od braku aktywności (zwykle bank ustala minimalną ilość transakcji z użyciem karty, dzięki której można ominąć tę opłatę) oraz opłaty za przelew i przewalutowanie.

Obsługiwane banki

Powszechność karty Mastercard na całym świecie sprawia, że jest ona uznawana w wielu miejscach i wydawana przez wiele banków. Dzięki temu niezależnie od tego, w którym banku masz założone konto, możesz mieć dostęp do uniwersalnego środka płatniczego, który pozwoli ci na dokonywanie płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online niemal zupełnie bez przeszkód.

Poniżej wymienione są banki operujące w Polsce, które mogą wystawić swojemu klientowi kartę Mastercard:

 • Citi Handlowy
 • Bank BPH S.A.
 • Bank Millennium S.A.
 • Bank Ochrony Środowiska S.A.
 • Bank Pocztowy
 • Bank Polskiej Spółdzielczości
 • Santander Bank Polska S.A.
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
 • BRE Bank S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.
 • Deutsche Bank PBC S.A.
 • Edenred
 • Eurobank
 • Euronet
 • Getin Bank S.A.
 • Ikano Bank GmbH
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • Lion’s bank
 • mBank
 • Orange Finanse
 • PKO Bank Polski
 • Plus Bank
 • Santander Consumer
 • SGB-Bank S.A.
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • N26

Płatności online (sklepy i usługi internetowe)

Wygoda używania karty Mastercard zdecydowanie nie ogranicza się do terminali stacjonarnych. Dzięki jej popularności bardzo duży odsetek sklepów i usług internetowych oferuje możliwość skorzystania z karty płatniczej. Dzięki temu transakcje są niemal natychmiastowe i bezpieczne. Do witryn akceptujących płatności kartą należy również większość polskich bukmacherów.

Mastercard dla graczy

Mając na uwadze, że karty płatnicze (w tym Mastercard) są jedną z najpowszechniejszych metod płacenia online, nie można zapomnieć również o popularności korzystania z nich wśród bukmacherów online i ich klientów.

Największą chyba zaletą karty Mastercard dla graczy jest jej powszechność. Niemal każdy szanujący się bukmacher posiada w swojej ofercie możliwość płacenia za jej pomocą (zarówno wpłacania zakładów, jak i wypłacania wygranych).

Bardzo często w zakładach bukmacherskich szybkość Mastercard może się okazać bardzo dużym atutem. Każdy fan zakładów wie, jak ważne jest postawienie zakładu w odpowiednim momencie. Dzięki szybkim płatnościom z Mastercard nie trzeba się obawiać opóźnień w przelewie środków na zakłady, a także wpływu wygranych na nasze konto.

Sprawdzone przez lata praktyki bezpieczeństwo i komfort korzystania z karty sprawiają, że strona finansowa zakładów bukmacherskich nie musi przeszkadzać graczom w dobrej zabawie.

Jak używać Mastercard do obstawiania zakładów sportowych online?

Z kartą Mastercard zakłady online mogą być prostym i bezpiecznym procesem. Zanim zaczniesz, upewnij się, że zarejestrowałeś się na autoryzowanej stronie hazardowej lub u bukmachera. Tak długo, jak jesteś przygotowany do złożenia depozytu, powinien on być dostępny na Twoim koncie w ciągu kilku sekund od przetworzenia płatności.

1/5
Krok 1
Wybierz zakład sportowy akceptujący karty Mastercard.

Wybierz zakład sportowy akceptujący karty Mastercard.

Pierwszym krokiem do używania karty Mastercard w zakładach sportowych online jest wybranie zakładu sportowego, który akceptuje kartę Mastercard. Istnieje wiele renomowanych zakładów sportowych, które akceptują karty Mastercard, więc przed podjęciem decyzji poświęć trochę czasu na porównanie opcji.

Krok 2
Zarejestruj się na koncie.

Zarejestruj się na koncie.

Kiedy już wybierzesz bukmachera, będziesz musiał zarejestrować się na koncie. Proces ten jest zazwyczaj szybki i łatwy, i będzie wymagał podania kilku danych osobowych oraz utworzenia nazwy użytkownika i hasła.

Krok 3
Wpłata środków na konto.

Wpłata środków na konto.

Po utworzeniu konta, możesz wpłacić na nie środki za pomocą karty Mastercard. Większość serwisów sportowych wymaga wpłaty co najmniej 25$, ale niektóre mogą mieć wyższe minimum.

Krok 4
Obstawiaj zakłady.

Obstawiaj zakłady.

Po zdeponowaniu środków na koncie, możesz postawić zakłady na wybrane przez siebie wydarzenia sportowe. Zazwyczaj będziesz mógł obstawiać wiele różnych dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną, koszykówkę, baseball, hokej i inne.

Krok 5
Wypłata wygranych.

Wypłata wygranych.

Jeśli będziesz miał szczęście i wygrasz zakład, będziesz mógł wypłacić wygraną z konta. Większość serwisów sportowych pozwala na wypłatę wygranych przy użyciu tej samej metody, która została użyta do wpłaty środków na konto, czyli w tym przypadku jest to karta Mastercard.

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Przydatne artykuły

Najczęściej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy przyjmują płatności kartą Mastercard?

Zdecydowana większość bukmacherów oferuje płatności za pomocą karty Mastercard. Najlepsi z nich to: STS, Fortuna, ForBET, Totolotek, TOTALbet, ETOTO, PZBuk i LVBet.

Czy Mastercard to bezpieczny i legalny środek płatności?

Tak, Mastercard to międzynarodowa firma, z której usług korzystają ludzie na całym świecie. Używanie tych kart w Polsce jest jak najbardziej legalne.

Czy polecamy korzystanie z usług Mastercard?

Mastercard oferuje wygodne płatności niezależnie od miejsca i czasu. Wśród ich szerokiej oferty każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy karta Mastercard jest akceptowana w Polsce?

Tak, większość sklepów czy biznesów przyjmujących płatności kartą akceptuje karty Mastercard.

Bukmacherzy akceptujący Bukmacher kartą Mastercard
Fuksiarz.pl
Fuksiarz.pl
4.8/5
Minimalna wpłata 50,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Dachbet
Dachbet
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Błyskawiczna
STS
STS
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
888starz
888Starz Casino
5/5
Minimalna wpłata 5,00 zł
Czas do wypłaty -
GGBet
GGBet
5/5
Minimalna wpłata 50,00 zł
Czas do wypłaty 1-3 dni
Betplays.com
Betplays
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Jeden do pięciu dni
Olympusbet
Olympusbet
5/5
Minimalna wpłata €10.00
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
BetFan
BetFan
4.8/5
Minimalna wpłata 2,00 zł
Czas do wypłaty 30 minut
Pzbuk
Pzbuk
4.8/5
Minimalna wpłata 5,00 zł
Czas do wypłaty Błyskawiczna
eToto
eToto
4.8/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Noblebet
Noblebet
4.8/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Dwa do pięciu dni
Superbet
Superbet
5/5
Minimalna wpłata 1,00 zł
Czas do wypłaty Jeden do dwóch dni
Ten operator otwiera się wkrótce
Niedostępne
Recenzja Superbet

Czy ta strona była pomocna?

Ta strona nie została jeszcze oceniona - pomóż innym dzieląc się swoją opinią

Zakręć kołem!

Cashback Bonus
Spróbuj ponownie
Koszulka
Free spins
Spróbuj ponownie
Koszulka
Cash Bonus
Spróbuj ponownie

Zakręć kołem, aby wygrać nagrodę!

Informacje o bonusie zostaną wysłane na Twój adres e-mail