Ostatnia aktualizacja: 02.12.2022 07:44

Bukmacherzy

Bonus aż do 1500 PLN
Bonus dla nowych klientów
Minimalny depozyt
1 zł
Czas wypłaty
1-7 dni
100% bonus do 500 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
1 dzień
Minimalny depozyt
4 zł
Zakład bez ryzyka do 110 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
1 dzień
Minimalny depozyt
1 PLN
Freebet 20+20 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
w 8 minut
Minimalny depozyt
PLN 20
4.5
Freebet 50PLN
+Cashback 1000PLN
Czas wypłaty
do 2 dni
Minimalny depozyt
5 PLN
Zakład bez ryzyka do 200 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
W ciągu 2 dni
Minimalny depozyt
1 zł
4.5
Bonus do 3333 PLN + 20 PLN bez depozytu
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
1-2 godziny
Minimalny depozyt
1zł
Graj bez ryzyka do 500 zł
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
do 2 dni
Minimalny depozyt
1 PLN
4.5
200% do 200 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
1-2 dni
Minimalny depozyt
PLN 1
Bonus od wpłaty do 2000 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
1-2 dni
Minimalny depozyt
PLN 1
100% do 200 PLN
+Cashback do 1300 PLN
Czas wypłaty
1 do 2 dni
Minimalny depozyt
1 PLN
100% bonus do 600 PLN
Bonus dla nowych klientów
Czas wypłaty
W ciągu godziny
Minimalny depozyt
PLN 1

Najlepsze Zakłady Bukmacherskie

Najlepszy polski bukmacher

Obstawianie wydarzeń sportowych (przeczytaj tutaj, jak obstawiać zakłady sportowe) w serwisach bukmacherskich to świetny sposób na dodatkową rozrywkę. Przede wszystkim, każdy zakład podnosi rangę oglądanego wydarzenia. Dzięki temu nawet pozornie nieciekawy mecz staje się równie pasjonujący jak finał Ligi Mistrzów, a obojętni zawodnicy zamieniają w sportowców, którym z całych sił kibicujemy. Działa to niezależnie od szczebla czy poziomu widowiska. Niezależnie czy obstawiasz mecze Mundialu, czy polską 2. ligę, mocne przeżycia są gwarantowane.

Trzeba jednak pamiętać, że obstawianie sportu to zabawa wymagająca nieco wprawy. Trudno się spodziewać sukcesów z obstawianiem wydarzeń, jeśli nie ma się przynajmniej podstawowej wiedzy o klubach i zawodnikach. Najlepsi gracze śledzą na bieżąco sytuację ligowych tabelach czy kadrach ulubionych klubów. Wiedzą czego się spodziewać po zawodnikach i jakie wyniki są prawdopodobne. Czytają newsy dotyczące zmian trenerów, kontuzji czy spodziewanych wyników.

Bukmacherzy również analizują sport. To właśnie na podstawie prawdopodobieństwa rezultatu, a także spodziewanego zachowania typujących, zakłady bukmacherskie ustalają kurs. Nietrudno się domyślić, że im niższy kurs u bukmachera, tym większe prawdopodobieństwo zdarzenia.

Żeby zabawa przebiegała uczciwie i ekscytująco, potrzebny jest najlepszy bukmacher. Oferta dla typerów poszerza się z każdym rokiem, dlatego nowi gracze mogą czuć się początkowo nieco zagubieni. Z pomocą przychodzi nasz zespół, który regularnie sprawdza najlepsze zakłady bukmacherskie.

Bukmacherzy nie mają przed nami tajemnic. Regularnie sprawdzamy oferty, kursy i promocje dostępne dla polskich graczy. Jako pasjonaci typowania, wiemy, która z dostępnych na rynku firm to najlepszy bukmacher i gdzie znaleźć najbardziej uczciwe kursy.

🏆 Najlepszy bonusy i promocje Fuksiarz
🏆 Większość metod płatności Noblebet
🏆 Najlepszy zawartość i kursy LVBet
🏆 Najlepsza obsługa klienta Etoto

Przeczytaj, jak oceniamy bukmacherów tutaj.

Określanie perspektyw

Zanim przejdziemy do dokładnego omówienia najlepszych polskich bukmacherów, warto podsumować w jaki sposób powstają kursy w zakładach sportowych. Bukmacher zarabia na ryzyku poniesionym przez gracza. Każdy źle postawiony zakład to zysk bukmachera. Dlatego przed każdym wydarzeniem sportowym pracujący przy zakładach sportowych analitycy starają się oszacować prawdopodobieństwo wyniku.

Jeżeli analityk uzna, że bardzo silna drużyna A mierzy się z bardzo słabą drużyną B, może oszacować, że prawdopodobieństwo wygranej drużyny A wynosi 83%, a prawdopodobieństwo porażki drużyny A tylko 17%.

W efekcie spodziewa się, że większośc zakładów zostanie postawionych na zwycięstwo drużyny A. Każdy, kto na nią postawi, ma aż 83% szans na wygraną. Dlatego kurs na zwycięstwo drużyny A będzie bardzo niski, na przykład 1.2. Ta liczba to nic innego jak mnożnik. W przypadku poprawnego wytypowania wyniku, każda postawiona złotówka zostanie pomnożona przez 1.2. Wynik (pomniejszony o należny podatek) będzie wygraną gracza.

Skoro drużyna B ma w naszym przykładzie tylko 17% szans na wygraną, bukmacher może ustalić kurs na jej zwycięstwo naprawdę wysoko, na przykład na poziomie 5.9. Ma to zachęcić typerów do dużego ryzyka i stawiania pieniędzy na teoretycznie słabszy zespół. Bukmacher ma nadzieję, że jego przewidywania się sprawdzą i w rezultacie zarobi na tym zakładzie.

Drużyna A Drużyna B
Prawdopodobieństwo wygranej 83% 17%
Współczynnik 1.2 5.9
Możliwe wygrane, jeśli postawiony zakład wynosił 100 zł 120 zł 590 zł

Bukmacher stara się tak wyliczać kursy, by zawsze się zabezpieczyć. Gdyby nawet nasza drużyna B wygrała swój mecz i bukmacher musiałby wypłacić wygranym aż 5.9 raza to, co postawili, to prawdopodobnie było ich tak niewielu, że straty spokojnie odrobi sobie na większości typerów, którzy postawili na “bezpieczną” opcję, czyli drużynę A.

Kalkulator bukmacherski

Istnieje bardzo prosty sposób na to, by sprawdzić jakie prawdopodobieństwo oszacował bukmacher. Służy do tego kalkulator bukmacherski, czyli prosty wzór, do którego wystarczy podstawić kursy.

1/kurs x 100 = prawdopodobieństwo w procentach

Skąd wiadomo, że bukmacher ocenił prawdopodobieństwo wygranej drużyny A na aż 83%? Policzmy:

1/1,2 = 0,83(3)
0,83(3) x 100 = 83,3(3)

Najwyżej oceniani bukmacherzy

Teraz, kiedy już wiesz, w jaki sposób ustalane są kursy, na pewno zastanawiasz się, kogo można nazwać najlepszym polskim bukmacherem. Oferta bukmacherów w Polsce jest bardzo szeroka. Jaki bukmacher jest najbardziej godny zaufania? Najlepsi bukmacherzy to zarówno firmy z bardzo długim stażem na rynku, jak i ambitni operatorzy, którzy poprzez konkurencyjne warunki chcą zdobyć swój udział w grze.

Najlepsi bukmacherzy charakteryzują się szeregiem cech, które stoją u nich na wysokim poziomie, od oferty przez bonusy po wygodę korzystania z serwisu. Nasz zespół dokładnie sprawdza każdą pojawiającą się na rynku ofertę i dobrze zna najlepsze zakłady bukmacherskie.

⭐️ Bonusy i promocje ⭐️ Płatności i bezpieczeństwo ⭐️ Oferta i kursy ⭐️ Wsparcie klienta
Noblebet 5 5 5 5
Totolotek 5 5 5 5
eWinner 4 4 5 5
TotalBet 4 4 4 4
Pzbuk 5 4 5 5
BetClic 4 5 5 4
LVBet 4 5 5 5
Fuksiarz 5 5 5 4
Etoto 5 5 5 4
ForBet 5 5 5 5
Superbet 5 5 5 5
Fortuna 5 4 4 4
Betfan 4 5 5 5
STS 5 5 5 5

5-gwiazdkowy system

 • 5 gwiazdek – Bez skaz.
 • 4 gwiazdek – Najważniejsze funkcje działają bez zarzutu.
 • 3 gwiazdek – Niektóre funkcje mają pewne niedogodności.
 • 2 gwiazdek – Najważniejsze funkcje nie działają poprawnie.
 • 1 gwiazdka – Funkcja nie jest oferowana.

Kryteria oceny

Jaki bukmacher spełni oczekiwania graczy? Nasz zespół pod kilkoma względami testuje oferty dla miłośników typowania. Interesują nas przede wszystkim cztery aspekty:

Criteria Opis
⭐️ Bonusy i promocje Bonus do depozytu, free bet, zakład bez ryzyka.
⭐️ Płatności i bezpieczeństwo Bezpieczeństwo płatności, szybki czas realizacji, niskie limity wpłat i wypłat oraz brak dodatkowych opłat.
⭐️ Zawartość i kursy Dobry bukmacher charakteryzuje się szeroką ofertą i dużym wyborem zakładów.
⭐️ Wsparcie klienta Najlepsi bukmacherzy są dostępni siedem dni w tygodniu przez telefon, czat na żywo lub e-mail.

Dzięki tak dokładnej analizie jesteśmy w stanie wskazać najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce.

Bonusy i promocje

Bonusy i promocje to powody, dla których niektórzy gracze decydują się na otwarcie konta u bukmachera. Nic więc dziwnego, że wielu z nich oferuje lukratywne propozycje dla nowych graczy. Promocje często mają formę bonusów lub pakietów powitalnych polegających na dodatkowych środkach do pierwszego (lub kilku pierwszych) depozytów. To jednak nie wszystko.

Jaki bukmacher oferuje najlepsze bonusy? Przygotowaliśmy zestawienie popularnych promocji u bukmacherów wraz z opisem zasad działania. Przed założeniem konta i skorzystaniem z promocji pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić jej regulamin.

Bonus do depozytu

Ten rodzaj promocji jest bardzo często spotykany. Najczęściej bukmacherzy oferują go jedynie do pierwszej wpłaty. Zwróć uwagę na procent podawany przy nazwie promocji. Wskazuje on ile dodatkowych środków – w stosunku do wpłaconego depozytu – otrzymamy. Zwykle wynosi on 100%, co oznacza, że nasz depozyt zostanie podwojony. Najlepsi bukmacherzy dają nawet 200%.

Pamiętaj o tym, że każdy bonus pieniężny ma warunek obrotu! Oznacza to, że za otrzymane środki musisz zagrać co najmniej kilka razy by przeszły z konta bonusowego do konta właściwego. Nawet najlepsze zakłady bukmacherskie wprowadzają takie ograniczenie.

Free Bet

Free bet to nic innego jak zakład za darmo. Bukmacher może umożliwić graczowi postawienie zakładu bez wpłaty jakichkolwiek środków. To świetny sposób na zapoznanie się z pełną ofertą danej strony internetowej bez potrzeby ryzykowania prawdziwych pieniędzy. Takie zakłady są bardzo atrakcyjne dla gracza, dlatego oferują je najlepsze zakłady bukmacherskie.

Trzeba pamiętać, że praktycznie każdy free bet objęty jest warunkiem obrotu, co oznacza konieczność zagrania kilka razy za wygrane środki. W końcu jaki bukmacher rozdawałby pieniądze za darmo!

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to rodzaj cashbacku, polegający na ubezpieczeniu stawianego zakładu. Jeżeli zakład zostanie postawiony zwycięsko, to gracz może cieszyć się wygraną. Jeżeli jednak gracz wytypuje błędnie, to całość postawionych środków zostanie mu zwrócona na konto. Najlepsze zakłady bukmacherskie mają szeroką ofertę podobnych zakładów.

Jest to więc zakład bez ryzyka z punktu widzenia gracza. W zależności od polityki bonusowej danego bukmachera, środki mogą być zwrócone w całości lub pomniejszone o należny podatek. Najlepszy bukmacher to ten, który zwraca środki na konto depozytowe, podczas gdy inni robią to na konto bonusowe – wtedy trzeba się liczyć z koniecznością spełnienia warunku obrotu, zwykle w przedziale 1-4x. Zwracaj uwagę jak niski warunek obrotu proponuje bukmacher.

🎁 Bonus do depozytu LVBet 100% bonus do 1500 zł
🎁 Free Bet TotalBet Freebet 20+20 PLN
🎁 Zakład bez ryzyka Fuksiarz Graj bez ryzyka do 500 zł

Płatności i bezpieczeństwo

Żeby grać trzeba zasilić konto środkami pieniężnymi. Do najpopularniejszych metod płatności wśród polskich bukmacherów należą karty płatnicze, system BLIK i przelewy bankowe. Niektórzy bukmacherzy otwierają się na dodatkowe możliwości jak e-portfele, karty prepaid, rozmaite formy bankowości elektronicznej, a nawet kryptowaluty.

Z punktu widzenia gracza, najważniejsze elementy to bezpieczeństwo płatności, szybki czas jej przetwarzania, niskie limity wpłat oraz wypłat, a także brak dodatkowych prowizji ze strony operatorów. To właśnie elementy, którymi charakteryzują się najlepsze zakłady bukmacherskie.

Warto pamiętać, że licencjonowani bukmacherzy udostępniają pełne informacje na temat infrastruktury informatycznej, a także deponują środki zabezpieczające wypłaty dla graczy w razie ich bankructwa.

💳 Karty płatnicze VISA, Mastercard, Maestro
💳 System BLIK Numer telefonu powiązany z kontem bankowym
💳 Przelewy bankowe Bank Wire Transfer, Przelew bankowy
💳 E-portfele Skrill, Neteller, PayPal, Trustly, Apple Pay
💳 Bankowości elektronicznej Przelewy24, Revolut, iPKO
💳 Kryptowaluty Bitcoin, Ethereum, Litecoin
💳 Karty prepaid Paysafecard

Oferta i kursy

Dobry bukmacher charakteryzuje się szeroką ofertą i sporym wyborem zakładów. Najlepszy bukmacher będzie dysponował szeroką ofertą lig piłkarskich. Obok rodzimej Ekstraklasy, najpopularniejsze ligi piłkarskie to Premier League, Bundesliga, La Liga czy Serie A. Obok piłki nożnej bukmacherzy oferują inne popularne sporty indywidualne i drużynowe.

E-sport zyskuje coraz więcej popularności, więc każdy szanujący się bukmacher dodaje takie wydarzenia do swojej oferty. Najbardziej wszechstronni bukmacherzy proponują też obstawianie wydarzeń wirtualnych, symulujących “prawdziwe” mecze.

Kursy to kolejny ważny element. Wiele w Internecie pisze się o atrakcyjności kursów bukmacherskich i porównuje oferty. Atrakcyjne kursy zwiększają szanse na wysokie wygrane u graczy.

Wsparcie klienta

Nikt nie zakłada problemów z funkcjonowaniem serwisu. Mimo to, strona bukmachera to wciąż tylko technologia, a zatem mogą się jej przydarzyć awarie. Gracz musi czuć się bezpiecznie w trakcie zabawy, a to poczucie może zagwarantować przyjazna i profesjonalna obsługa klienta.

Najlepsi bukmacherzy są dostępni siedem dni w tygodniu za pomocą telefonu czy poczty e-mail. Świetną praktyką jest uruchomienie live chata 24/7. Równie pomocne mogą być rozbudowane sekcje FAQ czy podstrona z Centrum Pomocy.

Najpopularniejsze sporty

Przechodzimy teraz do najważniejszych rzeczy. Czym byłby bukmacher bez odpowiedniego katalogu sportów? Typerzy zastanawiają się niekiedy, które sporty są najpopularniejsze i mają najbogatszą ofertę kursów i bonusów. Poniżej wymieniamy kilka najpopularniejszych dyscyplin i tytułów.

Sporty tradycyjne

Obok najpopularniejszych dyscyplin, takich jak piłka nożna, koszykówka, hokej, MMA, kolarstwo czy tenis, niektórzy polscy bukmacherzy oferują równie ciekawe, a mniej oczywiste sporty. Należą do nich szalenie popularny w niektórych krajach krykiet, a także futsal, piłka ręczna, siatkówka czy skoki narciarskie.

Najpopularniejsze sporty i wydarzenia

⚽️ Piłka nożna Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy
🏀 Koszykówka NBA, EuroLeague, Liga hiszpańska, Liga turecka, EuroBasket
🏐 Siatkówka Serie A1, Superliga, PlusLiga, Mistrzostwa świata w piłce siatkowej
🎾 Tenis ziemny Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open
🎿 Skoki narciarskie Alpen Cup w skokach narciarskich‎, FIS Cup w skokach narciarskich, Olimpiada zimowa‎

E-sport i sporty wirtualne

To nie wszystko. E-sport zyskuje na popularności. Obstawianie wyników spotkań w grach CS:GO, League of Legends czy Starcraft II powinny być w ofercie najlepszych polskich bukmacherów.

Najpopularniejsze gry i turnieje

🎮 CS:GO Dreamhack, ESL One, IEM, PGL Major
🎮 League of Legends LEC, LCK, MSI, LoL World Championship
🎮 Starcraft II World Championship, GSL, Dreamhack Masters, ESL
🎮 Dota 2 ESL One, The International, DreamLeague

Dla tych, którym mało jest emocji stworzono sporty wirtualne. Przypominają one nieco gry kasynowe, ponieważ opierają się na modelu random number generator. Są to zakłady na rozstrzygane losowo nieistniejące wydarzenia sportowe w odniesieniu do podanych kursów. Najlepszy bukmacher będzie oferował szeroką gamę lig i sportów wirtualnych, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Porady dla typerów

Przejdźmy teraz do kilku porad dla początkujących i średniozaawansowanych typerów. Pomogą one na pewno w rozpoczęciu przygody z typowaniem wydarzeń sportowych i e-sportowych. Pamiętaj, że obstawianie to tylko zabawa, ale odrobina wprawy i doświadczenia na pewno pozwoli na bardziej ekscytujące doznania.

 • Załóż konto u sprawdzonego bukmachera

Bukmacherka to zabawa, a typowanie meczów powinno być przede wszystkim źródłem pozytywnych emocji. Każdy marzy o wielkich wygranych, ale obstawianie sportu to nie sposób na życie.

Dlatego, żeby zmniejszyć ryzyko przykrych doświadczeń i zapewnić sobie maksimum przyjemnych doznań zawsze sprawdź legalność i rzetelność bukmachera, przed założeniem konta. Na naszej stronie przedstawiamy tylko legalnych, najlepszych polskich bukmacherów, więc możesz być spokojny o uczciwość zabawy. Najlepszy bukmacher to ten, którego legalność jest potwierdzona przez polskie Ministerstwo Finansów.

 • Obstawiaj single

Wysokie kursy na zakładach akumulowanych kuszą obietnicą dużej wygranej. Doświadczeni gracze jednak zwykle stawiają single. Na czym polega różnica?

Zakład akumulowany (zwany AKO) to kupon, na którym znajduje się wiele wydarzeń sportowych. Jedynie poprawne wytypowanie wszystkich gwarantuje wygraną. Jeśli jednak nawet jedno z dziesięciu obstawionych wydarzeń zostanie wytypowane błędnie – wówczas cały zakład jest liczony jako przegrany.

Kursy na zakładach AKO bywają astronomiczne i każda postawiona złotówka może w teorii przynieść ogromne wygrane. W praktyce jednak, większość zakładów AKO kończy się porażką typującego, ponieważ zmiennych jest tak dużo, że prawdopodobieństwo wygranej zbliża się do zera.

Z drugiej strony tzw. single lub inaczej zakłady proste, to kupony, na których znajdują się pojedyncze wydarzenia sportowe. Kurs wydaje się mniejszy, ale rośnie potencjał wygranej. Dlatego w myśl bezpiecznej gry warto raczej skupić się na zakładach prostych.

Pamiętaj jednak, że każdy, nawet najlepszy bukmacher będzie Cię kusił wysokimi kursami kuponów AKO.

 • Rozsądnie zarządzaj bankrollem

Każda postawiona złotówka to w teorii stracone pieniądze. Nawet najlepsze zakłady bukmacherskie traktuj jako interesujące hobby i nic więcej. Przeznaczaj na nie tylko pieniądze, które nie są odłożone na inny cel. Możliwe wygrane na zakładach bukmacherskich to tylko dodatek i zawsze powinny być traktowane jako miła niespodzianka, a nie jako cel gry.

Zaplanuj tygodniowy lub miesięczny budżet na grę u bukmachera. Nigdy nie przekraczaj założonego budżetu. Żeby zwiększyć kwotę na grę poluj na bonusy i promocje, dzięki którym zyskasz dodatkowe środki, niekiedy bez potrzeby wpłacania depozytu. Najlepszy bukmacher będzie Ci proponował ciekawe promocje za samo regularne korzystanie z jego oferty.

 • Gromadź wiedzę i analizuj

Nie ma jednego sposobu na sukces w zakładach bukmacherskich. Można jednak nieco zwiększyć swoje szanse. Po pierwsze, obstawiaj tylko sporty, które znasz. Analizuj zmagania ligowe, obserwuj trendy i zmiany kadrowe. Jeśli będziesz na bieżąco, będziesz miał szansę wychwycić zakłady, w których kurs jest nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do możliwości wygranej. Taki zakład nazywa się czasami w żargonie typerów “value bet”.

Niestety, najlepszy bukmacher zna swój fach na tyle dobrze, że ciężko trafić u niego na oczywiste “value bety”. Jego kursy są odzwierciedleniem faktycznego prawdopodobieństwa wyniku wydarzenia.

 • Nie graj po alkoholu

Ta zasada pasuje nie tylko do zakładów bukmacherskich, ale wszystkich decyzji jakie podejmujemy w życiu. Alkohol, konsumowany nawet w niewielkich ilościach, zmniejsza percepcję ryzyka i skłania do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Po alkoholu możesz stracić rachubę, postawić zbyt dużo, źle zdefiniować “pewniaczka” czy zwyczajnie się pomylić.

Sprawdź też jaki bukmacher oferuje rozbudowane narzędzia bezpieczeństwa, jak możliwość samowykluczenia czy limity depozytów. To dobra, uczciwa praktyka stosowana przez najlepsze zakłady bukmacherskie. Graj odpowiedzialnie.

Bibliografia

Zespół Bukmachera.com zawsze stara się oferować użytkownikom najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje. Aby było to możliwe, autorzy i redaktorzy portalu korzystają z wiarygodnych i bezpiecznych źródeł informacji:

Artykuł jest zgodny ze wszystkimi zasadami redakcyjnymi Bukmachera.com. W przypadku podania niedokładnych informacji prosimy o kontakt z redakcją Bukmachera.com.

Często zadawane pytania

 • Najlepsi bukmacherzy to licencjonowane, legalne firmy z szeroką ofertą sportów, atrakcyjnymi kursami i hojnymi bonusami.

 • Wybierz bukmachera, który posiada ofertę w interesującej Cię dyscyplinie. Najlepszy bukmacher dla Ciebie to ten, który ma szeroką ofertę kursów i zakładów w Twoim ulubionym sporcie lub lidze. Pamiętaj, że wiedza na temat dyscypliny jest bardzo pomocna podczas typowania. Nie próbuj być ekspertem od wszystkiego.

 • Nasza strona zawiera listę rekomendowanych bukmacherów, których możemy polecić ze względu na uczciwość i szeroką ofertę. Trudno jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher jest najlepszy, bo wiele zależy od stylu gracza, ale znajdziesz tutaj z pewnością ofertę, która będzie Ci odpowiadać.

Od 5 lat pracuje w branży iGaming
Były komentator sportowy
Gra w piłkę nożną od 25 lat
Życie Jakuba od małego związane jest ze sportem. Jego hobby z dzieciństwa zmotywowało go do zostania komentatorem sportowym. Kiedy jednak zdał sobie sprawę, że jest już wyczerpany pracą w tej branży, zainteresował się iGamingiem. Jakub pracuje obecnie dla zespołu bukmachera.com i wprowadza szerszą publiczność w świat zakładów sportowych.
Subskrybuj nowości i promocje Bukmachera.com
Twój adres e-mail będzie przechowywany w bezpiecznym miejscu i będzie używany wyłącznie do powiadamiania Cię o nowych bonusach i nowościach.